Kladno – Zlín 5:4 (kon.) | Slavia – Olomouc 1:3 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:1 (kon.)
Chomutov – Třinec 2:5 (kon.) | HC Litvínov – Vítkovice 5:4 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 9:2 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 0:0 (odl.)
Rytíři Kladno
5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 17.12.2016, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

V posledním utkání si Kladno celkem zastřílelo když porazilo Olomouc 8:2. Kladno, pokud dnes vyhraje, může odskočit týmu HC Sparta Praha. Ale bude to velmi těžký úkol. Uvidíme jak se s tím Rytíři poperou.

PSG Zlín

Zlín má zatím sérii dvou vítězství v řadě. Dnes nastupují na ledě Kladna. Zlín dnes také hraje o postup v tabulce a s desátou pozicí jistě spokojení nejsou. Dnes se tedy musejí velmi snažit a pokud možno Kladno porazit s co nejlepším skóre.

Rytíři Kladno: Svoboda (Stahl) – Havelka, Kiml, Cibák, Chládek, Šíma,J. Kučera – Vach, Patyk, Bláha, Okegawa, Borkovec, Schildhabel, Kezsi,M. Kučera, Čermák

PSG Zlín: Odložilík (Šimonů) – Dluhoš, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Hefka, Miko, Václavek, Karafiát, Dvořáček, Strmiska, Stiksa, Hortváth

Rozhodčí: Wütherle – Lhotský, Svoboda.

00:01

00:38
    Zlín právě vstřelil branku!
    Velice rychlý gól. JAN VÁCLAVEK zachytil špatnou rozehrávku Kladna a z mezikruží se nemýlil. Bez asistence.

01:05
    Zakázané uvolnění Kladna. Buly u Svobody.

01:20
    Kučera měl zleva na hokejce srovnání. Ale střelou zápěstím branku netrefil a Zlín tak stále vede.

01:43
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A jsme na začátku. PETR PATYK vypálil zleva znovu zápěstím do levého rohu branky a Odložilík na tuto střelu nestačil. Asistence: Vincent Kezsi

03:27
    Od posledního gólu oba týmy spolehlivě brání a ani jeden z týmů zatím nevystřelil.

04:26
    Velmi těsný ofsajd Kladna. Buly ve středním pásmu.

05:20
    Kladno zkouší založit útočnou akci, ale Zlín jim to neumožňuje.

06:11
    Velmi slabá střela Patyka. Gólman Odložilík si jí pohlídal. Buly v obranném pásmu Zlína.

06:40
    Schildhabel zkoušel stejný pokus jako Patyk, ale jeho pokus zleva do levého růžku gólman Zlína vyrazil za bránu.

07:05

07:52
    Okegawa chtěl využít špatnou rozehrávku Zlína. Ale jeho pokus zprava mezi betony brankář hostů nepropustil.

08:57
    Velmi pěkný pokus Mika zleva. Ovšem další střela mezi betony je opět neúspěšná.

09:43
    Schildhabelova velmi tvrdá střela od modré skončila mimo branku Odložilíka.

10:15
    Zlín si bere vedení zpět. Střílejí méně, ale evidentně efektivněji a skóre je opět pro Zlín lepší. Autor branky je PETR PROCHÁZKA. Asistence: Kryštof Dvořáček

11:20
    Patyk z mezikruží mířil pouze do brankáře hostů.

11:40
    Václavek se dostal do úniku, ale střelou bekhendem trefil pouze tyč.

12:55
    Puk odražený od Odložilíka se dostal do ochranné sítě. Buly u gólmana hostů.

13:29
    zakázané uvolnění Kladna. Buly u Svobody.

14:14
    Vincent Kezsi v úniku! Střela mezi betony mu nevyšla a brankář Odložilík puk přikryl. Buly u gólmana hostů.

16:04

16:15
    Václavkova střela od modré skončila na vyrážečce brankáře svobody a puk se dostal do rohu hřiště.

18:27
    Strmiska tečoval střelu od modré, ale Svoboda se po ní dokázal natáhnout a přikrýt. Buly v útočném pásmu Zlína.

19:35
    PETR PATYK tečoval střelu Havelky od modré a puk je v síti. Asistence: Dominik Havelka, Krešimír Schildhabel

20:00

První třetina začala lépe pro Zlín, který skóroval po pouhých 38 vteřinách. Kladno však dokázalo za minutu srovnat. Kladno tak zatím stále dotahuje, ale do vedení se klidně dostat může. Uvidíme jak dopadne druhá třetina.

20:01

20:14
    Zakázané uvolnění Zlína. Buly u Odložilíka.

21:42
    Zlín šel tři na jednoho. jejich kombinace byla zastavena holý Havelky a střela tedy žádná nebyla.

23:40
    Střela Kolaříka od modré byla zastavena lapačkou Svobody. Buly u gólmana domácích.

24:46
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kučera – 2 min., podražení).

25:39
    VINCENT KEZSI dostal povedenou přihrávku do jízdy od M. Kučery. Odložilík vystartoval proti puku, ale Kezsi u něj byl dřív, brankáře obehrál a skóruje v oslabení. Asistence: Michal Kučera

26:46

27:53

30:12
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Schildhabel – 2 min., podražení).

31:01
    Opět je v oslabení velmi aktivní Kezsi, který půl oslabení hrál v útočném pásmu.

31:57
    Střela Procházky od modré čáry skončila v lapačce Svobody. Buly u gólmana domácích.

32:12

33:02

34:03
    A je znovu vyrovnáno. Pěkná kombinace mezi Mikem a JANEM VÁCLAVKEM, který po zemi do prava poslal puk za Svobodova záda. Asistence: Petr Miko, Jiří Karafiát

37:12

37:20
    hry přerušena. Odložilík bez helmy.

38:21
    Patykova střela končí na betonu brankáře hostů, který ho vyrazil do rohu kluziště.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:26
    Úmyslný ofsajd. Buly u Svobody.

39:58
    Okegawa po nárazu na mantinel odjíždí otřesený na střídačku.

39:58
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Horváth – 2 min., vysoká hůl).

40:00

Druhá třetina dopadla opět nerozhodně. Tentokrát šlo však do vedení Kladno.Zlín ale dokázal odpovědět. třetí třetina nám ukáže, který z týmů má na to dnes vyhrát.

40:01

41:58

42:00
    Zatím jsme neviděli ani jednu střelu.

42:56
    Konečně pevní střela, která končí u betonů Svobody. Buly u gólmana domácích.

43:33
    Před brankou Odložilíka se strhla velká mela a jako první se zorientoval VINCENT KEZSI a skóruje. Asistence: Petr Patyk

43:39
    Velmi rychlé srovnání stavu a jsme opět na začátku. Autor gólu VLASTIMIL HEFKA. Asistence: Patrik Kotek

44:48
    Na Patyka si už Zlín dává velký pozor. Nyní ho obrana dál než k modré čáře nepustila.

46:31
    Svoboda si přikryl puk který se k němu doklouzal.

47:30
    Kladno neustále ohrožuje branku. Nejnebezpečnější střela přišla od Havelky od modré čáry, ale tu gólman Odložilík vychytal.

49:01
    Václavek zkoušel reflexy Svobody. Ten puk schoval do lapačky.

49:25
    Tvrdá střela! DOMINIKOVI VACHOVI nabil Borkovec a puk je v síti z pravé strany. Asistence: Dominik Borkovec, M. Kučera

51:57

52:53
    Odražený puk se dostal do ochranné sítě. Buly u Svobody.

53:03
    Bláhovu střelu mezi betony si Odložilík pohlídal. Buly u gólmana hostů.

53:56

56:34
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Miko – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

57:08
    Kladenská obrana je skoro neprůstřelná. Jen pár střel se přes obránce dostane, ale až na druhý pokus.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

59:22
    Odložilík jde z branky.

59:58

Kladnu se dnes podařilo zaslouženě vyhrát. Od druhé třetiny už byli lepší než soupeř a Zlín už nestačil na Kladenské tempo. (14:04:08)

Marek Landa

Branky a nahrávky: 2. Patyk (Kezsi), 20. Patyk (Havelka, Schildhabel), 26. Kezsi (Kučera), 44. Kezsi (Patyk), 50. Vach (Borkovec, Kučera) – 1. Václavek, 11. Procházka (Dvořáček), 35. Václavek (Miko, Karafiát), 44. Hefka (Kotek)

Berani Zlín: Odložilík (Šimonů) – Dluhoš, Váňa, Procházka, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Kotek, Fryšara, Hefka, Miko, Václavek, Karafiát, Dvořáček, Strmiska, Stiksa, Hortváth

Rozhodčí: Wütherle – Lhotský, Svoboda