Nový Jičín – Poruba 2011 6:3 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 9:5 (kon.) | Opava – Vsetín 1:4 (kon.)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 2:0 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 2:5 (kon.)
Sokolov – Řisuty 2:8 (kon.) | Klatovy – Kobra 7:3 (kon.) | David Servis – Písek 4:5 (kon.)
Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 1:7 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 8:5 (kon.)
Děčín – Trutnov 3:4 (0:1 po s.n.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 3:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 17.12.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 22. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

SC Kolín: Růžička (Sejpal) – Hanzl, Březina, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna – Kadlec st. "A", Panna, Malý – "C" – Semirád, Starý, Zumr – Pipek, Krajňák, Kozák – Černý, Kadlec ml., Kusý

NED Hockey Nymburk: Matoušek (Brázdil) – Kříž "A", Knesl, Pýcha, Saňa, Novák Rittig, Hes, Šimek "C", Stehlík, Bičiště "A", Eis, Loučka, Kuzďas, Smejkal, Barbora, Čtvrtečka, Ježek

Rozhodčí: Veselý – Tash, Žídek.

00:01

00:31
    K první střele se dostali hosté, kteří téměř v úvodu zkusili pozornost Martina Růžičky! Ten kotouč vyrazil a zmocnil se ho Jan Starý, který založil nový útok.

01:57
    Zakázané uvolnění Kozlů.

02:45
    Jan Starý zavezl kotouč do rohu, kde odtud nahrál najíždějícímu Semirádovi, ten ale branku minul.

03:09
    Hra byla přerušena, na ledové ploše zůstal ležet kolínský obránce Hanzl.
    Fanoušci Druhé ligy dnes mají pré!

03:37
    Nymburský přechod do útočné třetiny byl zastaven ofsajdem.

04:39
    Kozlové se přesunuli do útočné třetiny, ale k žádné větší šanci se nedostali.

05:15
    Hanzlova chyba v obraném pásmě málem stála Kozly gól. Našetěstí v brance pohotový Růžička svým tělem gólu zabránil.

06:13
    Nymburští ihned po vyhrané buly neváhali a rychle poslali prudký puk na kolínskou branku. Růžička vyrazil puk na ochrannou síť a bule se opakuje.

06:56
    Ofsajd nymburského celku.

07:29
    Kolínští ve velké šanci! Brázdil v bráně zatím stoprocentní ani s tímto pukem problém neměl.

08:12
    Denis Kusý z otočky vystřelil na Brázdila, ten kotouč vyrazil a hra pokračuje.

09:03
    Několik dalších šancí měli teď na holích kolínští hráči, Brázdila však nepřekonali.

09:16
    Kolínští mají tlak, další velká šance z hole Zumra, ten od modré vyslal kotouč na Brázdila, ale pouze zaduněly betony.

10:25
    Kolínští spalují jednu šanci za druhou, Nymburku za posledních 5 minut nepustili vůbec ze třetiny.

11:33
    Až teď se k šanci dostal Martin Šimek, který nepřekonal připraveného Martina Růžičku.

12:35
    Malý, Semirád ani Starý nedostali puk za záda Brázdila.

13:49
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové konečně prolomili smůlu v dnešním zápase. Po perfektní akci, kdy Denis Kusý přihrál ve středním pásmu na rozjetého MARTINA KRAJŇÁKA, který ještě akci opepřil nahrávkou na Martina Černého, který vyčkával na modré čáře. Černý ihned přihrávku vrátil Krajňákovi, který se vyskytl úplně sám před Brázdilem. Nádherným blafákem a střelou pod víko podrhlu toto akci. Kozlové jsou ve vedení 1:0.

Asistnce: Martin Černý, Denis Kusý

16:31
    Hra přerušena z důvodu odpískané vysoké hole. Nyní se vhazuje před Růžičkou.

16:43
    Nymburští se dostali do menšího tlaku, dostali se k šanci, ale Růžička v brance kolínský celek skvěle drží!

17:47
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Saňa – 2 min., nedovolené bránění).

18:46
    Dominik Zumr od modré nastřelil kotouč před Brázdila, kde již vyčkával Ondřej Panna. Mezi betony se, ale nepodařilo puk do branky dostat.

19:52

V posledních chvílích přesilové hry a první třetiny se Kozlové dostávají do 2 brankového vedení! Autorem druhé branky je ONDŘEJ PANNA.

Asistence: Marek Voženílek, Jiří Kadlec st.

20:00

20:01

20:24
    Ofsajd Kolína.

21:12
    Voženílek přihrál na rozjetého Pannu, kterému se nepodařilo dotlačit kotouč do branky Nymburka.

22:01
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Kusý – 2 min., podražení).

22:20
    Velký aplaus pro Martina Růžičku, který neuvěřitelným zákrokem zhatil šanci Nymburka.

23:25
    Nymburští se dostali do další šance ve své přesilové hře. Růžička kotouč vymrštil do ochranné sítě nad sebou a hru přerušil.

23:56
    Kolínští se zachraňují a posílají kotouč přes všechny 3 čáry.

25:43
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Malý – 2 min., hákování).

25:50
    Kozlové se ihned vysvobodili a hru přenesli k Brázdilovi, kde jedenz nymburských hráčů zafauloval. Kozlové nyní hrají výhodu.

26:16
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Bičiště – 2 min., držení protihráče).

26:20
    Síly na ledě se vyrovnali, necelé dvě minuty se oba celky utkají po 4 hráčích.

27:04
    Zakázané uvolnění Nymburka.

27:17
    Nymburk opět vyhodil na zakázané uvolnění.

27:43

28:16

28:49
    Zakázané uvolnění Kolína.

29:01
    Jan Starý perfrektně převedl hru k Brázdilovi, kde přesně nahrál na hůl Pepy Malého. Ten Brázdila neprostřelil.

29:26
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Eis – 2 min., napadení).

29:41
    Hra přerušena, kotouč je mimo hřiště.

31:26

31:31
    Vyloučení v týmu NED Hockey Nymburk (Bičiště – 2 min., podražení).

32:15
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Horyna – 2 min., podražení).

33:31

34:13
    Domácí se osvobozují.

34:15

37:53
    Martin Černý z otočky vyslal kotouč na branku hostí. Puk však zalehl Brázdil a hru přerušil.