Vsetín – Slavia 3:5 (kon.) | Olomouc – Letňany 0:6 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:0 (kon.)
Havířov – Havlíčkův Brod 3:2 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – Mountfield HK 0:4 (kon.) | Kolín – Kladno 3:11 (kon.)
Chomutov – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 3:5 (kon.) | Vítkovice – Písek 7:0 (kon.)
K. Vary – Jihlava 4:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC Litvínov
Sobota 17.12.2016, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu • 4. kolo

52:43
    Václav Imlauf (MBL) byl vykázán na dvě minuty za podražení.

51:09
    Marek Havlík (LIM) byl vyloučen na dvě minuty, nejspíš za podražení.

42:14
    Svoboda Přemysl (LIM) byl vyloučen na dvě minuty za držení hole.

39:11
    Litvínov čeká přesilová hra. Václav Imlauf (MBL) byl vykázán na dvě minuty za vražení na hrazení.

38:47
    Jakub Šípek se drží za obličej a zdravotnice už jej ošetřuje na ošetřovně. Rozhodčí tvrdí, že se o faul nejednalo.

38:47
    Na ledě se svíjí v bolestech Jakub Šípek, u něhož je zdravotnice a kustod.

31:37
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se zničehonic znovu prosadili. Mezi kruhy se objevil ZDENĚK KŘÍŽEK a prostřelil litvínovského gólmana pod víko. Asistence: Dominik Hrachovec, Hynek Havelka.

29:05
    Josef Myšák jel úplně sám na branku, jenže se na něj snesla velká smůla, protože trefil břevno!

25:47
    Domácí vedou už o dva góly. Martin Pejsar nejprve střelu Jakuba Šípka vyrazil, jenže u levé tyče zůstal volný VÁCLAV IMLAUF, který dorazil puk mezi tři tyče. Asistence: Petr Foerster, Jakub Šípek.

25:14
    Litvínovští hráli v šesti, dostanou tedy dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Filip Černohorský (LIM), který je na trestné lavici v tomto utkání již podruhé.

22:58
    Dvě minuty za podražení dostal Hynek Havelka (MBL). Mladá Boleslav bude hrát 29 sekund ve třech!

21:27
    Boleslavští se budou bránit. Menší trest za hru vysokou holí dostal Petr Foerster (MBL).

18:38
    Po 181 minutách prolomil střeleckou impotenci Bruslařů kapitán ZDENĚK KŘÍŽEK, který prostřelil Martina Pejsara z pravého kruhu a využil přesilovou hru. Asistence: Hynek Havelka, Dominik Hrachovec.

18:16
    Další vyloučení na straně Litvínova, což už se dost nelíbí litvínovským trenérům. Dvě minuty za sekání dostal znovu Roman Cikánek (LIM).

14:46
    Středočeši si ale žádnou výraznější šanci nevytvořili. Za držení protihráče byl na dvě minuty vykázán Filip Černohorský (LIM).

08:47
    Naprosto zbytečné vyloučení Václava Imlaufa (MBL), který fauloval ve středním pásmu. Hlavní rozhodčí ho vykázal na dvě minuty za nedovolené bránění.

07:55
    Tři sekundy se bude hrát pět na tři. Dvě minuty za krosček dostal Roman Cikánek (LIM).

05:58
    První vyloučení utkání přichází na straně hostů. Menší trest za hákování dostal Filip Ineman (LIM).

02:09
    Utkání sleduje 61 diváků.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 19. Křížek (Havelka, Hrachovec), 26. Imlauf (Foerster, Šípek), 32. Křížek (Hrachovec, Havelka)

BK Mladá Boleslav: Haas (Marek) – Beneš, Novák, Dlabola (A), Imlauf, Horský, Homolka, Nepokoj – Foerster, Čermák, Dvořák, Křížek (C), Dobša, Hrachovec, Šípek, Havelka, Jindra, Moravčík
    HC Litvínov: Pejsar (Kožnar) – Havlík (A), Bártek, Liška, Myšák (C), Černohorský, Hipius, Cikánek – Ineman, Bartoš, Arnold, Dufek, Kordule, Berka, Svoboda, Pavlíček, Pech

Rozhodčí: Wagner – Kajínek, Bosák