Finsko – Švédsko | 2:4 (kon.) |
Kadaň – Slavia | 2:0 (kon.) | | | Ústí n/L – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Benátky n/J | 2:0 (kon.) |
Třebíč – Litoměřice | 5:4 (po pr.) | | | Most – Jihlava | 1:3 (kon.) |
Buffalo – NY Islanders | 3:2 (po pr.) | | | Pittsburgh – Los Angeles | 0:1 (po pr.) | | | Montreal – San Jose | 2:4 (kon.) |
Carolina – Washington | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Colorado – Florida | 1:3 (kon.) | | | Calgary – Columbus | 1:4 (kon.) |
Vancouver – Tampa | 4:2 (kon.) | | | Dallas – Philadelphia | 3:1 (kon.) | | | Minnesota – Arizona | 4:1 (kon.) |
Vladivostok – Nižněkamsk | 7:5 (kon.) | | | Kunlun – Jekatěrinburg | 4:3 (po pr.) |
Rusko – Česko | 7:4 (kon.) |
Švýcarsko – Slovensko | 1:2 (po pr.) |
Nový Jičín – Poruba 2011 | 6:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Technika Brno | 9:5 (kon.) | | | Opava – Vsetín | 1:4 (kon.) |
Val. Meziříčí – Šumperk | 4:3 (kon.) | | | Kolín – Nymburk | 2:0 (kon.) | | | Bílina – Klášterec nO | 2:5 (kon.) |
Sokolov – Řisuty | 2:8 (kon.) | | | Klatovy – Kobra | 7:3 (kon.) | | | David Servis – Písek | 4:5 (kon.) |
Pelhřimov – Mor. Budějovice | 5:8 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Žďár n/S | 1:7 (kon.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 8:5 (kon.) |
Děčín – Trutnov | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vrchlabí – Jablonec n/N | 3:4 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 4:2 (kon.) | | | Japonsko – Rakousko | 2:0 (kon.) |
Slovensko – Česko | 0:4 (kon.) |
Vsetín – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Letňany | 0:6 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Litvínov | 3:0 (kon.) |
Havířov – Havlíčkův Brod | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | HC Plzeň – Mountfield HK | 0:4 (kon.) | | | Kolín – Kladno | 3:11 (kon.) |
Chomutov – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 3:5 (kon.) | | | Vítkovice – Písek | 7:0 (kon.) |
K. Vary – Jihlava | 4:2 (kon.) |
Kladno – Zlín | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 2:1 (kon.) |
Chomutov – Třinec | 2:5 (kon.) | | | HC Litvínov – Vítkovice | 5:4 (po pr.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 9:2 (kon.) |
Pardubice – Mountfield HK | 0:0 (odl.) |
HK MD Šumperk – Poruba | 0:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Mountfield HK | 4:3 (po pr.) |
Č. Krumlov – Žirovnice | 9:1 (kon.) | | | Nový Jičín B – H. Benešov | 1:9 (kon.) | | | Strakonice – Radomyšl | 4:2 (kon.) |
Černošice – Příbram | 1:3 (kon.) | | | Č. Lípa – Lomnice n/P | 6:7 (kon.) | | | Lev Benešov – Žabonosy | 5:2 (kon.) |
Slaný – Rakovník | 5:4 (kon.) | | | Soběslav – Tábor B | 5:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Humpolec | 4:6 (kon.) |
Chotíkov – Nejdek | 3:6 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Děčín B | 5:4 (po pr.) | | | Boskovice – Blansko | 4:1 (kon.) |
Kroměříž – Uh. Hradiště | 7:3 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod | 1:5 (kon.) | | | Uničov – Uh.Ostroh | 5:7 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Orlová | 4:7 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Krnov | 2:5 (kon.) | | | Vlašim – Mladá Boleslav B | 3:2 (kon.) |
Mělník – V.Popovice | 5:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – VHK ROBE Vsetín B | 7:2 (kon.) | | | Bohumín – Studénka | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Jesenice – Králův Dvůr | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Třemošná – Tachov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Letňany – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) |
Kaznějov – HC Rokycany | 8:3 (kon.) |
SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 0:8 (kon.) | | | Litvínov – Č.Budějovice | 0:3 (kon.) | | | Karlovy Vary – HC Sparta Praha Sledge | 1:2 (1:3 po s.n.) |
SHK Mustangové – Zlín sledge | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club Karlovy Vary | 4:5 (kon.) | | | Origins Brno – Fanklub HC Sparta Praha | 1:6 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fan Club HC Pardubice | 8:1 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Hradečtí Lvi | 3:2 (kon.) | | | Origins Brno – HC CHEZA Litvínov | 2:2 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – Hradečtí Lvi | 3:1 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Fan Club Karlovy Vary | 4:2 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fanklub HC Sparta Praha | 6:7 (kon.) | | | Origins Brno – Fan Club HC Pardubice | 3:4 (kon.) |
Hradečtí Lvi – Fan Club Karlovy Vary | 2:6 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – AHC Phantoms Chomutov | 6:2 (kon.) | | | Fan Club HC Pardubice – Fanklub HC Sparta Praha | 4:6 (kon.) |
HC Lovosice – Kadaň | 5:8 (kon.) | | | Louny – Roudnice | 0:0 (odl.) |
po s.n. (2:1)
AZ Havířov
3:2
(0:0, 2:1, 0:1 - 0:0)
BK Havlíčkův Brod
Petr Miklas
Branky a nahrávky:
35. Potočný (Kuchař), 39. Žídek (Pawliczek), rozh. náj. Bambula – 24. Veverka (Donda), 58. Pejchal
Rozhodčí: Šutara – Ganger, Vengřín
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Juhász (HAV)
1:0 Tecl (HBR)
2. série:
1:0 Pawliczek (HAV)
1:0 Křehlík (HBR)
3. série:
1:0 Potočný (HAV)
1:1 Veverka (HBR)
4. série:
1:1 Veverka (HBR)
1:1 Žídek (HAV)
5. série:
1:1 Cahnín (HBR)
1:1 Juhász (HAV)
6. série:
1:1 Veverka (HBR)
2:1 Bambula (HAV)
AZ Havířov:
Dufek (Matoušek) – Pliska, Szturc "A", Ševěček "C", Pavelek, Klus, Kuchař – Bambula, Urban, Hysek, Hilšer, Klíma, Janeček, Potočný, Del Favero, Juhász, Piš, Raček, Pawliczek, Žídek
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Folvarský – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Horák, Krejčí – Piskač, Pejchal, Donda, Kohout, Tecl, Holenda "C", Křehlík, Přibyl "A", Veverka, Cachník
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Folvarský – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Horák, Krejčí – Piskač, Pejchal, Donda, Kohout, Tecl, Holenda "C", Křehlík, Přibyl "A", Veverka, Cachník
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šutara – Ganger, Vengřín
Diváci:
Vítězný nájezd má na svědomí JAN BAMBULA, jenž se trefil nad Folvarského rameno.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Hosté se udrželi v útočném pásmu, RADIM PEJCHAL se dostal k odraženému puku a propálil vše, co mu stálo v cestě.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
JAN ŽÍDEK se dostal ke střele kousek za modrou čarou a střelou zpoza obránce překvapil Folvarského, kterému puk prošel mezi vyrážečkou a betonem, od tyče se odrazil do sítě. Asistence: Dominik Pawliczek.
AZet přesilovku využívá, když MATĚJ POTOČNÝ dorazil Kuchařovu střelu do odkryté branky. Asistence: Dominik Kuchař.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Hosté se dostali do protiútoku, Donda nahrál VOJTĚCHU VEVERKOVI, který střílel do odkryté branky. Asistence: David Donda.
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Holenda – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu AZ Havířov (Juhász – 2 min., hrubost).
AZ Havířov: Dufek (Matoušek) – Pliska, Szturc "A", Ševěček "C", Pavelek, Klus, Kuchař – Bambula, Urban, Hysek, Hilšer, Klíma, Janeček, Potočný, Del Favero, Juhász, Piš, Raček, Pawliczek, Žídek
BK Havlíčkův Brod: Folvarský – Zvěřina, Polák, Adam, Rubner, Horák, Krejčí – Piskač, Pejchal, Donda, Kohout, Tecl, Holenda "C", Křehlík, Přibyl "A", Veverka, Cachník
Rozhodčí: Šutara – Ganger, Vengřín.
AZet první dvě utkání nadstavby prohrál, ale včerejší zápas hraný na domácím ledě s Píske vyhrál vysoko 13:0 a zlepšil si chuť.
Také hráči Havlíčkova Brodu si na začátku nadstavby připsali dvě porážky, ale včera vyhráli na ledě Vítkovic 2:3 a mají 3 body.
V tabulce je AZ 4. se 40 body, Havlíčkův Brod je o dvě příčky níže a má o pět bodů méně.
Čeká nás zajímavý zápas, buďte u toho s námi.