Č. Krumlov – Žirovnice 9:1 (kon.) | Nový Jičín B – H. Benešov 1:9 (kon.) | Strakonice – Radomyšl 4:2 (kon.)
Černošice – Příbram 1:3 (kon.) | Č. Lípa – Lomnice n/P 6:7 (kon.) | Lev Benešov – Žabonosy 5:2 (kon.)
Slaný – Rakovník 5:4 (kon.) | Soběslav – Tábor B 5:2 (kon.) | Veselí nLuž. – Humpolec 4:6 (kon.)
Chotíkov – Nejdek 3:6 (kon.) | HC Varnsdorf – HC Děčín B 5:4 (po pr.) | Boskovice – Blansko 4:1 (kon.)
Kroměříž – Uh. Hradiště 7:3 (kon.) | Rosice – Uh.Brod 1:5 (kon.) | Uničov – Uh.Ostroh 5:7 (kon.)
HC Wolves Český Těšín – Orlová 4:7 (kon.) | Rožnov A – Krnov 2:5 (kon.) | Vlašim – Ml. Boleslav B 3:2 (kon.)
Mělník – V.Popovice 5:4 (kon.) | Vel.Meziříčí – VHK ROBE Vsetín B 7:2 (kon.) | Bohumín – Studénka 3:4 (0:1 po s.n.)
Jesenice – Králův Dvůr 7:6 (1:0 po s.n.) | Třemošná – Tachov 4:3 (1:0 po s.n.) | Letňany – Hvězda Praha 0:0 (odl.)
Kaznějov – HC Rokycany 8:3 (kon.)
konec
SK Minerva Boskovice
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Dynamiters Blansko
Sobota 17.12.2016, 17:00Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (22:46:44)
     
    51:33
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ROMAN SKÁCEL. Asistence: Aleš Surý.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    38:08
    Blansko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je IVO KUBĚNA. Asistence: Miroslav Berka a David Bílý.
     
    30:00
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN DUFEK. Asistence: Tomáš Kárný a Martin Špok.
     
    28:12
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ADAM KROUPA. Asistence: Martin Dufek a Lukáš Hnilička.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    16:25
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ŠPOK. Asistence: Martin Dufek a Luboš Bendář.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 17. Špok (Dufek, Bendář), 29. Kroupa (Dufek, Hnilička), 30. Dufek (Kárný, Špok), 52. Skácel (Surý) – 39. Kuběna (Berka, Bílý)


    SK Minerva Boskovice:
    HC Dynamiters Blansko: