Detroit – Anaheim 6:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Pittsburgh 2:1 (po pr.)
Ottawa – New Jersey 3:1 (kon.) | Washington – Montreal 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:6 (kon.)
Nashville – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Edmonton – Tampa 3:2 (2:1 po s.n.) | Boston – Los Angeles 1:0 (kon.)
Winnipeg – Colorado 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 3:4 (po pr.)
Washington Capitals
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
Montreal Canadiens
Neděle 18.12.2016, 01:15 • Verizon Center, Washington • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

WASHINGTON CAPITALS

Domácí hokejistů samozřejmě patří do okruhu favoritů na zisk Stanley Cupu a především v posledních utkáních prokazují výbornou formu. Díky šesti výhrám v řadě se Washington vytáhl na pátou příčku Východní konference a na první Pittsburgh má navíc pouze tříbodovou ztrátu. Capitals těží především z kvalitní defenzívy, která dosud soupeřům povolila jen 64 branek a je tak v rámci celé NHL třetí nejlepší.

Posledních pět zápasů

17.12.2016 Carolina – Washington 3:4 sn.

MONTREAL CANADIENS

Také hosté by rozhodně měli bojovat o přední příčky a zatím se jim to daří. Z prvního místa Východní konference sice Montreal vinou pár slabších výkonů spadl na čtvrtou pozici, avšak stále se drží tam, kde má. Poměrně dost ale Canadiens nyní trápí marodka, která zasáhla i dva důležité centry Alexe Galchenyuka a Davida Desharnaise. V posledních dnech navíc listinu zraněných rozšířila trojice Andrighetto, Pateryn, Shaw a zřejmě i tento fakt se podepsal na aktuálních dvou prohrách v řadě.

POSLEDNÍCH PĚT VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

28.9.2016 Montreal – Washington 5:2 (příprava)
    25.2.2016 Washington – Montreal 3:4
    27.12.2015 Washigton – Montreal 3:1
    4.12.2016 Montreal – Washington 2:3
    25.9.2015 Montreal – Washington 3:4 sn. (příprava)

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Jakub Vrána

Tomáš Plekanec

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Alzner, Carlson, Niskanen, Orlov, Orpik (A), Schmidt – Ovečkin (C), Kuzněcov, Williams – Ma. Johansson, Bäckström (A), Oshie – Sanford, Eller, J. Vrána – Winnik, Beagle, T. Wilson.

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber (A), Markov, Petry, Beaulieu, Barberio – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Lehkonen, Plekanec, McCarron – Byron, T. Mitchell, Gallagher (A) – Carr, Flynn, Terry.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Ian Walsh – Matt MacPherson, Ryan Daisy.

00:01

00:16
    Gallagher se okamžitě po úvodním buly prodíral do dobré pozice, ale přihrávkou z pravého kruhu našel jen ležícího obránce Washingtonu.

00:35
    Zničehonic se před bránu soupeře dostal Karl Alzner, který těžil z dobrého forčekingu Oshieho. Mezi třemi soupeři však Alzner nedokázal zakončit.

01:12
    Nepřesná střela Alexeje Jemelina pouze prolétla vedle tyče Holtbyho brány a kotouč se poté odrazil do neutrální zóny.

01:39
    Washington se opět dostal do rychlého protiútoku. Vrána vzal celou akci na sebe, ale střelou z pravého kruhu trefil pouze hostujícího gólmana!

02:21
    Ani po další akci se jeden z domácích neprosadil střelou zprava. Následně šel puk do středního pásma a nakonec měl práci i Holtby.

03:10
    Velmi nepříjemně tečované nahození od mantinelu prolétlo jen těsně vedle Holtbyho brány. Hra se vrací mezi modré čáry.

03:52
    Johansson na pravé straně rozjel nadějnou souhru, avšak Oshie pálil po přihrávce přes šíři útočného pásma mimo tři tyče.

04:26
    Domácí zůstávají nastěhováni v útočném pásmu. Další zakončení obstaral Schmidt, nicméně ani ten neměl dobře seřízená mířidla.

04:53
    Montreal nyní tahá za kratší konec a vůbec se nedostává ke kotouči. Výborná pasáž v podání Caps.

05:24
    Opět to ze strany Washingtonu vypadalo velmi dobře, ale Kuzněcovovo zakončení z předbrankového prostoru si opět nenašlo cestu do brány.

06:15
    Jakub Vrána se nyní pokusil o sólový přechod do útočného pásma, avšak na vzdálenější modré čáře důrazně narazil.

06:43
    Tom Wilson ve středním pásmu tvrdým hitem sestřelil Daniela Carra. Ten je však hodně rychle zpátky na bruslích a zapojuje se do bránění.

07:00
    Bude se ale vylučovat. Na lavici hanby již usedá Michael McCarron (MTL), který několikrát sekl do Wilsona.

07:16
    Plekanec velmi dobře zapracoval v útočném pásmu, kde po dobruslení vyhození ušetřil několik velmi cenných vteřin.

07:47
    Nyní už je Washington v útočném pásmu, avšak dvě střely od modré čáry byly stejně sraženy do rohu kluziště.

08:21
    Domácí jsou stále aktivnější a aktivnější. Capitals se více tlačí do útoku, avšak kombinace před Pricem zatím nepřináší ovoce.

08:57
    Poněkolikáté je kotouč vyhozen přes všechny čáry. Oslabení Montrealu bude za chvíli u konce.

09:00

10:03
    Máme za sebou poměrně nezáživnou minutu hry první třetiny, po které je navíc odpískán ofsajd doplněný komerční přestávkou.

10:28
    Vrána se krásně proháčkoval až do těsné blízkosti brankoviště, ale zakončení mu bylo v rozhodujícím okamžiku sraženo mimo tři tyče.

11:07
    Nyní se sice Montrealu podařilo vyvést puk až k útočné modré čáře, avšak tam akce hostujícího celku také skončila.

11:38
    Pacioretty se hodně snažil udržet nohu ve středním pásmu, ale jeho spoluhráč byl přeci jenom příliš pomalý a zavinil ofsajd.

12:08
    Alexandr Ovečkin mohl využít zaváhání obrany Montrealu. Ani ten ale neuspěl střelou zápěstím z poměrně velkého úhlu.

12:29
    Při rychlém přečíslení Montrealu se nyní kotouč zleva dostal až doprava k Terrymu, avšak ten zakončoval pouze vedle brány.

13:18
    Jeden z hostů se dostal do slibné střelecké pozice. Sjel si od modré čáry, nicméně svižným zakončením puk poslal vysoko nad.

13:54
    Radulov sice dvakrát inkasoval tvrdý atak soupeře, avšak Canadiens se i přesto stále drží v blízkosti Bradena Holtbyho.

14:35
    Rychlostní souboj nyní na levé straně vyhrál Lehkonen, avšak po jeho střele na vzdálenější tyč se puk vyvezl až do ochranné sítě.

14:41
    Montreal právě vstřelil branku!
    Hosté jdou po nenápadné akci do vedení. ARTTURI LEHKONEN byl hned po buly v útočném pásmu dostatečně důrazný v rohu kluziště a díky tomu se ujal kotouče. Finský mladík sice nebyl ve velké gólové šanci, ale zpoza brány překvapivým zasunutím puku k tyči Holtbyho dokonale zaskočil. Bez asistence.
    14:41 Artturi LEHKONEN - 0:1

16:07
    Domácí by jistě rádi rychlou odpověď, avšak momentálně se vůbec nemohou dostat do nějaké lepší střelecké pozice.

16:27
    Danault to teď dvakrát zkoušel po velkém tlaku do Holtbyho brankoviště! Ani jeden pokus ze strany však ale nepřinesl druhou branku v síti domácího gólmana.

17:38
    Z domácích to vzal následně na sebe samozřejmě Alexandr Ovečkin, avšak jeho tvrdé zakončení z pravého kruhu letělo pouze do Priceova betonu.

18:17
    V samotném závěru třetiny se ani jeden z celků nedostává do zajímavějších pozic. Hraje se především ve středním pásmu.

18:49
    Torrey Mitchell v rohu statečně bojoval se dvěma soupeři a nakonec puk dokázal prostrčit k volnému spoluhráči. Ten však vystřelil mimo.

19:41
    Jeden z hráčů hostujícího celku se teď opravdu hodně snažil, aby dohnal volně klouzající kotouč, ale podle sudích to nestihl včas a je tak odpískán icing.

19:58
    Předchozí buly však nebylo poslední. Vinou ofsajdu ještě sudí nařizují buly v neutrální zóně.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Úvodních dvacet minut zápasu je za námi. Zatím sledujeme velmi opatrný zápas, ve kterém jsou střelecky aktivnější domácí hokejisté. Capitals sice soupeře opravdu přestříleli, ale nakonec to byli oni, kdo inkasoval úvodní branku. Po nenápadném manévru za bránou zvolil Artturi Lehkonen překvapivé řešení a Montreal tedy po první půli vede.

Střely na bránu

Washington – 8
    Montreal – 5

Další třetina začne přibližně v 2:10.

20:01

20:23
    Hned v úvodu druhé třetiny je tady přesilová hra pro Washington. Dvě trestné minuty za držení hole odsedí Torrey Mitchell (MTL).

20:56
    Početní výhoda domácího celku zatím není ideální. Hraje se především ve středním pásmu a Caps se ne a ne usadit před Pricem.

21:34
    Nyní už to sice střelou z pravého kruhu zkusil Kuzněcov, avšak dobře chytající Carey Price byl připraven přesně tam, kde měl.

21:58
    Znovu je puk mimo obranné pásmo Montrealu. Přesilová hra mezitím pomalu spěje ke konci.

22:23

22:44
    Braden Holtby si nyní sáhl pro nahození letící mimo prostor jeho brány. Záhy po buly už sice čelil přesnějšímu zakončení, avšak ani to mu nepřidělalo velké problémy.

22:57
    Od modré čáry sice Barberio vypálil pouze vedle Holtbyho bránu, ale Canadiens se ještě dokázali udržet v útočném pásmu.

23:12
    Další zakončení už domácí gólman znovu bez potíží schoval do lapačky. Vhazovat se však bude pochopitelně právě před ním.

23:40
    Schmidt se sice hodně snažil udržet brusli ve středním pásmu, ale při rychlém výpadu Ovečkina to nakonec nezvládl a je tady ofsajd.

23:49
    Vinou zakázaného uvolnění Montrealu je hra opět přerušena. Vhazování je ale nařízeno ve středním pásmu.

24:32
    Oshie nejprve nemohl dosáhnout na prudkou přihrávku Johanssona, ale poté se s kotoučem zjevil mezi kruhy a svižným zakončením trefil Priceovo rameno! To byla velmi dobrá šance na vyrovnání.

25:13
    Capitals zůstali nastěhováni před bránou Careyho Price, ale při dalším střeleckém pokusu už se kotouč nedostal až k hostujícímu brankářovi.

25:41
    Parádní přihrávkou se prezentoval Williams, jenž od modré čáry našel Kuzněcovovu hokejku, ale ten z předbrankového prostoru nemířil přesně.

25:58
    Radulovovi se povedlo rychlé přenesení puku do útočného pásma. Slabou střelu ale Holtby v klidu lapil do nastavené rukavice.

26:38
    Washington je v posledních minutách hodně aktivní. O další střelu od modré čáry se postaral Marcus Johansson, nicméně ani ten nemířil nikam jinam než do Priceovy lapačky.

26:49
    Jakub Vrána si na útočné modré čáře našel trochu volného prostoru, ale přihrávku ze středního pásma bohužel pro domácí nezpracoval.

27:24
    Nyní už se hra přenesla do obranného pásma Washingtonu. Holtby ale zůstává v klidu, neboť jediné zakončení letělo mimo tři tyče.

27:48
    Ani další střela, tentokrát v podání Paciorettyho, se po jemné teči soupeře nevlezla do prostoru brány. Naopak je puk až v ochranné síti.

28:05
    Zdálo se že, Justin Williams (WSH) získá puk, ale při obskakování bránícího soupeře si pomohl rukama a za to dostává dvě trestné minuty. Přestupkem je pak dle sudích hrubost.

28:42
    Začátek první přesilové hry hostujícího celku v tomto utkání zatím vůbec nevychází. Už podruhé během několika desítek vteřin je puk až za Pricem.

29:11
    A tentokrát musel Price dokonce zasahovat. Lars Eller však po brejku zakončoval přesně do gólmana Montrealu.

29:43
    Stále se Habs nemohou natrvalo usadit před Holtbym. Tato přesilová hra není vůbec dobrá.

30:05

30:51
    Druhou branku zápasu mohli přesto vstřelit hosté. Finální přihrávku na Lehkonena ale při přečíslení zastavil vracející se Orlov!

31:46
    Washington se poměrně dlouho držel v útočném pásmu. Price byl dokonce chvíli bez hokejky, avšak obě střely od modré čáry byly sraženy.

32:25
    Už několik minut se hraje bez přerušení. Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, avšak nějaká vyložená šance nyní nepřichází.

32:57
    Caps mají více ze hry, nicméně do útoku teď pro změnu spěchají hosté. Uvidíme, zda se po nahození obloučkem ze středního pásma dostanou ke kotouči.

33:35
    Z převahy teď domácí získávají aspoň přesilovou hru. Za hákování je totiž penalizován Nathan Beaulieu (MTL).

33:51
    Po komerční přestávce se pokračuje ve hře. Blesková kombinace na jeden dotek vyústila v přihrávku na Oshieho, ale ten byl před Pricem rychle odzbrojen.

34:07
    Velká nepříjemnost pro hokejisty Montrealu. Podél mantinelu pronikajícího Johanssona nyní výrazně zabrzdil Alexej Jemelin (MTL) a ten je potrestán za nedovolené bránění.

34:16
    Washington právě vstřelil branku!
    Bleskově využitá dvojnásobná přesilová hra Capitals! Jeden z domácích skvěle zastavil puk mířící do středního pásmu a poté už hosté nemohli přerušit bleskovou kombinaci soupeře. Celá souhra Caps vyústila v přihrávku přes předbrankový prostor a NICKLAS BÄCKSTRÖM již následně zakončoval do odkryté části brány. Asistence: Justin Williams, Alexandr Ovečkin
    34:16 Nicklas BÄCKSTRÖM - 1:1

34:16
    Po návratu z trestné lavice si Nathan Beaulieu (MTL) neodpustil několik poznámek vůči rozhodčím a odměnou mu je desetiminutový osobní trest.

35:35
    Capitals se okamžitě znovu nastěhovali do útočného pásma, avšak obětavý Weber dokázal zablokovat tvrdou střelu od modré čáry.

35:48
    Jevgenij Kuzněcov (WSH) se dostal do křížku s Paulem Byronem (MTL). První zmíněný je potrestán za krosček, druhý za sekání.

35:57
    Montreal se mohl rychle vrátit do vedení! Tomáš Plekanec nabral rychlost na levé straně, natlačil se do blízkosti brány, ale Holtby jeho ránu zastavil mezi rukou a tělem.

35:57

36:39
    Přeci jenom ale Canadiens opět získávají jednogólový náskok. Obrana Washingtonu propadla u modré čáry, toho dokázal využít Pacioretty, jenž měl na levé straně útočného pásma hodně času na přihrávku. Naprosto přesně posléze od mantinelu našel hůl najíždějícího si JEFFA PETRYHO a ten zakončil za záda přesunujícího se Holtbyho! Asistence: Max Pacioretty, Phillip Danault
    36:39 Jeff PETRY - 1:2

37:33
    Snaha o rychlou odpověď v podání Washingtonu znamenala jen tvrdou ránu Alexandra Ovečkina. Carey Price byl připraven a odolal i následnému tlaku do brankoviště.

38:05
    Montreal už kotouč vrátila až za Holtbyho, kde byl nyní povalen Radulov a hra je přerušena. Vylučovat se však nebude.

38:16
    Okamžitě po buly se Montreal usadil u Holtbyho a ten čelil několika zajímavým střelám. Nakonec přichází aspoň vyloučení Dmitrije Orlova (WSH), který se provinil sekáním.

38:54
    Canadiens se v pásmu soupeře usazují až nyní. Zatím ale Holtby nečelil ani jednomu přesilovkovému zakončení.

39:24
    Souhra hostujícího celku je velmi kostrbatá. Washington se brání naprosto bez problémů.

39:56
    A navíc je kotouč znovu až u brány Montrealu. V této třetině už nic moc zajímavého neuvidíme.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Také druhá část zápasu je minulostí a opět jsou spokojenější hosté. Ti sice ve 35. minutě ztratili vedení, když přesilovou hru 5 na 3 využil Nicklas Bäckström, avšak odpověď Canadiens na sebe nenechala dlouho čekat. Již o 143 vteřin později se totiž puk objevil před osamoceným Jeffem Petrym, který rychle vrátil vedení na stranu svého celku. Především druhá polovina druhé třetiny byla hodně poznamenána častými vyloučeními, ale dalších branek už jsme se nedočkali. Před třetí částí je však utkání zcela otevřené.

Washington – 16 (8, 8)
    Montreal – 20 (6, 14)

Další třetina začne přibližně v 3:10.

40:01

40:16

40:27
    Dvakrát během pár vteřin se nyní hosté provinili ofsajdem. Hra se tedy zatím drží pouze ve středním pásmu.

40:57
    Podél mantinelu teď jeden z hostujících obránců puk poslal až na střídačku. Opět následuje buly v neutrální zóně.

41:04
    Série častých přerušení pokračuje. Tentokrát už to ale zavinil přesně provedený zákrok Bradena Holtbyho, který zastavil Radulovovu střelu z levého kruhu.

41:52
    Úvod třetiny je ze strany Washingtonu hodně ospalý. Kdo by očekával nápor a snahu o vyrovnání, šeredně by se zmýlil.

42:29
    Rychlé přečíslení dvou na jednoho se nakonec změnilo v akci tří na dva a ta už nebyla tak nebezpečná. Price naprosto v pohodě zasáhl.

42:58
    Už několik vteřin hosté bojují o zisk útočného pásma. Kotouč se ale stále ne a ne dostat zpoza Holtbyho brány.

43:31
    Příliš dlouhá a navíc příliš nepřesná rozehrávka Canadiens znamená zakázané uvolnění. Kotouč se tedy stěhuje k Priceově bráně.

44:08
    Ani tentokrát se ale Capitals nedokázali natrvalo usadit v pásmu soupeře. Montreal zatím předvádí precizní obranu.

44:42
    Nyní už sice Price zasahoval, ale dobře viditelné nahození od modré čáry bez potíží vyrazil do rohu kluziště.

45:37
    Obrovská šance Montrealu! Mitchell při přečíslení oslovil Gallaghera, který se nacházel sám mezi kruhy, ale střelou z prvního doteku nechal vyniknout Holtbyho.

46:22
    Jeden z domácích zahrál vysokou holí a proto je hra po Orpikově kontaktu s kotoučem přerušena. Následuje komerční přestávka.

46:27
    Záhy po buly v útočném pásmu to bekhendem zkusil montrealský Beaulieu, avšak jeho zakončení nebylo příliš povedené.

46:42
    Ofenzíva Capitals hru rychle přesunula do pásma soupeře. I přes pěknou výměnu míst a bleskovou souhru však zatím nepřichází zakončení.

47:19
    Montreal puk vytlačil z prostoru před vlastním gólmanem. V neutrální zóně ale další akci rozjíždí domácí.

47:58
    Ani tentokrát však Price nemusel řešit nějakou zajímavější střelu domácích hokejistů a kotouč už je pro změnu před Holtbym.

48:38
    Oba týmy se prezentují dobrou defenzivní činností, avšak hra se i přesto rychle přelévá ze strany na stranu. Je to však bez šancí!

49:21
    Jeden z domácích teď kotouč podél mantinelu zavezl zpět do pásma Montrealu, ale poté si to puk namířil do ochranné sítě.

49:47
    K vidění byly nepřesnosti na obou stranách. Puk se teď párkrát prolétl středním pásmem a přistál vždy u obránců protějšího týmu než toho, který rozehrával.

50:34
    Capitals už mají jen polovinu času na vyrovnání než před začátkem třetí části. Vteřiny teď domácím ubíhají velmi rychle.

51:12
    Williams se pokusil o dobytí útočného pásma, ale na modré čáře se musel otočit a zvolit zpětnou přihrávku na obránce.

51:41
    Hosté teď pobyte u mantinelu v pásmu soupeře našetřili několik velmi cenných vteřin. Posléze Montreal rychle střídá.

52:22
    Artturi Lehkonen to šikovně zkoušel naprosto stejně jako při situaci, ze které dal v 15. minutě gól. Tentokrát byl Holtby dokonale připraven.

52:56
    Komerční přestávka je minulostí a Washington se okamžitě pokusil o kombinaci v útočném pásmu. Hosté však puk rychle vrací mezi modré čáry.

53:17
    Proti Carlsonově střele si Carey Price připsal parádní zákrok levým ramenem! Tohle nebyla vůbec jednoduchá situace.

53:38
    Hra je znovu přerušena, ale vhazovat se bude po pravici hostujícího gólmana. S tím mohou být Caps spokojeni.

54:20
    Další velká šance na vyrovnání! Johansson byl sám na vrcholu pravého kruhu, ale střelou na vzdálenější tyč těsně minul.

54:48
    Nyní již se Montrealu podařilo prostrčit puk do středního pásma. Okamžitě pak na led naskakuje čerstvá pětice hostujícího celku.

55:34
    Capitals se nyní ne a ne natrvalo usadit v útočném pásmu. A minutky rychle ubíhají!

55:43
    Daniel Winnik měl na hokejce vyrovnání, avšak po přihrávce z rohu kluziště napálil pouze břevno Priceovy brány.

56:27
    Je tady ještě jedna komerční přestávka. Po ní budou mít domácí už jen 3 minuty a 33 vteřin na vyrovnání.

56:59
    Williams se u zadního mantinelu dostal ke kotouči, ale nepovedenou přihrávkou bekhendem našel jen hůl jednoho ze soupeřů.

57:14
    Mitchell mohl potrestat naprosto pokaženou rozehrávku Capitals, jenomže to by musel v souboji tváří v tvář proti Holtbymu zakončit aspoň do prostoru brány.

57:56
    Domácí jsou nastěhování v útočném pásmu a Braden Holtby už mezitím zamířil na střídačku. Více než dvě minuty před koncem řádné hrací doby to Caps zkoušejí v šesti.

58:14
    Oddechový čas pro domácí.

58:14
    Holtby zůstává na střídačce! Na led jde naopak to nejlepší, co má kouč Barry Trotz k dispozici. Ovečkin, Kuzněcov, Bäckström, Carlson, Williams a Oshie.

58:51
    Jen o pár centimetrů teď vyhození hostujícího celku minulo odkrytou bránu Washingtonu. Výsledkem je tedy zakázané uvolnění.

59:03
    Carey Price odolal dvěma střelám z větší vzdálenosti. Nyní už tak hosté mohou držet kotouč u mantinelu.

59:15
    Z mezikruží teď pálil Oshie, avšak jeho zakončení v parádní pozici letělo pouze mimo prostor Priceovy brány.

59:57
    Pouze 2 vteřiny a 8 desetin se hra vinou ofsajdu Radulova vrací před Price. To je ukrutně málo času!

Tak nějak podle očekávání už domácí za necelé tři poslední vteřiny nedokázali vyrovnat a Montreal si tedy odveze dva body. Hosté sice neměli výraznou převahu, ale jako první se dostali do vedení a následně se jim povedla blesková odpověď na vyrovnávací branku Bäckströma. Navíc se dnes Canadiens opět mohli spolehnout na skvěle chytajícího Careyho Price, jenž si připsal svou 250. výhru v NHL!

Tomáš Plekanec 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:25

S konstatováním, že dnešní utkání ve Verizon Center ve Washingtonu sledovalo 18 506 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou! (03:55:08)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 35. Bäckström (Williams, Ovečkin) – 15. Lehkonen, 37. Petry (Pacioretty, Danault)

Rozhodčí: Pierre Lambert, Ian Walsh – Matt MacPherson, Ryan Daisy

Diváci: 18 506