Detroit – Anaheim 6:4 (kon.) | Carolina – Buffalo 2:1 (2:0 po s.n.) | Toronto – Pittsburgh 2:1 (po pr.)
Ottawa – New Jersey 3:1 (kon.) | Washington – Montreal 1:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 4:6 (kon.)
Nashville – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Edmonton – Tampa 3:2 (2:1 po s.n.) | Boston – Los Angeles 1:0 (kon.)
Winnipeg – Colorado 4:1 (kon.) | Vancouver – Columbus 3:4 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Carolina Hurricanes
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 18.12.2016, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

Pro tuto chvíli je to ode mne vše, já Vám přeji příjemné nedělní ráno a u kvalitního hokeje plného branek brzy opět na shledanou. (04:03:37)

Československá stopa v utkání
    Do utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Hvězdy utkání:
    1. Cam Ward (CAR) 22 zák, 1 gól, 95,8%
    2. Joakim Nordström (CAR) (1+0)
    3. Jaccob Slavin(CAR) (0+0)

Utkání nenabídlo mnoho hokejové krásy, první dvě třetiny byli lepším týmem domácí, kteří bezpečně hru kontrolovali až zhruba do 50 minuty, poté převzali otěže zápasu hosté a odměnou za úsilí jim byla vyrovnávací branka. Prodloužení nabídlo klasicky mnoho šancí na obou stranách, blíže ke vstřelení branky však byli Hurricanes, Anders Nilsson však předvedl několik výborných zákroků, kterými pokusy domácích borců zneškodnil. V nájezdech se neprosadil ani jeden hostující hráč, naopak domácí dvěma proměněnými nájezdy rozhodli zápas ve svůj prospěch.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Vítězný nájezd proměnil LEE STEMPNIAK. Domácí berou dva body.

2. série
    2:0
    Ward nedal Eichelovi šanci.

2. série
    2:0
    Aho kličkou překonal Nilssona, krásný nájezd.

1. série
    1:0
    Ward chytá první nájezd Sabres. Reinhart v poslední chvíli zaváhal a nedokázal vystřelit.

1. série
    1:0
    Nájezdy začal domácí Lee Stempniak, jeho klička do bekhendu a je to branka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:18
    Aho v ještě větší šanci než byl před momentem Skinner. Nilsson neuvěřitelně vychytal Aha.

64:00
    Puk mají domácí, v poslední minutě však nevystřelili.

63:00
    Skinner měl na hokejce plusový bod, Nilsson ale zákrokem utkání zneškodnil jeho pokus.

Oddechový čas pro hosty.

62:59
    Faulk si sjel až před branku, ale branku nevstřelil.

Jiří Uhlíř

Branky a nahrávky: 15. Nordström (McClement, Pesce), rozh. náj. Stempniak – 58. E. Kane (McCabe, M. Foligno)