Česko – Švédsko | 4:1 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 4:3 (kon.) |
Detroit – Anaheim | 6:4 (kon.) | | | Carolina – Buffalo | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Toronto – Pittsburgh | 2:1 (po pr.) |
Ottawa – New Jersey | 3:1 (kon.) | | | Washington – Montreal | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 4:6 (kon.) |
Nashville – NY Rangers | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | Edmonton – Tampa | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Boston – Los Angeles | 1:0 (kon.) |
Winnipeg – Colorado | 4:1 (kon.) | | | Vancouver – Columbus | 3:4 (po pr.) |
Znojmo – Lublaň | 4:3 (po pr.) |
Slovensko – Rusko | 3:2 (kon.) |
K. Vary – Kometa Brno | 3:5 (kon.) |
Olomouc – Přerov | 3:2 (kon.) |
Pov. Bystrica – Prešov | 5:6 (kon.) | | | Detva – Topoľčany | 5:0 (kon.) | | | Trnava – Spišská N. Ves | 4:3 (po pr.) |
Litoměřice – Hvězda Praha | 0:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Karlovy Vary B | 7:2 (kon.) |
Lev Benešov – Žabonosy | 5:2 (kon.) | | | Soběslav – Tábor B | 5:2 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Humpolec | 4:6 (kon.) |
Boskovice – Blansko | 4:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uh. Hradiště | 7:3 (kon.) | | | Rosice – Uh.Brod | 1:5 (kon.) |
Wolves Č. Těšín – Orlová | 4:7 (kon.) | | | Bohumín – Studénka | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Jesenice – Králův Dvůr | 7:6 (1:0 po s.n.) |
Letňany – Hvězda Praha | 0:0 (odl.) | | | Klatovy – TJ Sušice | 7:2 (kon.) | | | Roudnice – Lomnice n/P | 6:4 (kon.) |
Bohemians – Kobra Praha B | 4:7 (kon.) | | | Chotěboř – Polička | 5:4 (kon.) | | | Litomyšl – Ledeč n. S. | 9:2 (kon.) |
Česká Třebová – Chrudim | 5:4 (kon.) | | | Světlá nS – Hlinsko | 3:2 (po pr.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 10:3 (kon.) |
Žižkov Praha – Olympik | 5:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Telč | 9:1 (kon.) | | | HC Vimperk – Milevsko | 5:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Hronov | 5:4 (po pr.) | | | Jaroměř – Nová Paka | 3:1 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Dvůr Králové n. L. | 3:5 (kon.) |
HC Jičín – Náchod | 2:5 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Břeclav | 5:9 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Frýdlant | 6:9 (kon.) |
SHK Mustangové – Studénka Sledge | 5:1 (kon.) | | | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge | 0:7 (kon.) | | | Karlovy Vary – Č.Budějovice | 5:4 (kon.) |
SOHO Olomouc – Zlín sledge | 1:7 (kon.) |
Hradečtí Lvi – Origins Brno | 3:7 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – HC CHEZA Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Fanklub HC Sparta Praha – Fan Club Karlovy Vary | 5:4 (kon.) |
AHC Phantoms Chomutov – Fan Club HC Pardubice | 2:3 (kon.) | | | HC CHEZA Litvínov – Fan Club Karlovy Vary | 4:2 (kon.) | | | Fan Klub HC Kometa Brno – Fanklub HC Sparta Praha | 6:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Jungadler Mannheim | 2:3 (po pr.) | | | Třinec – Salzburg | 1:4 (kon.) | | | K. Vary – Jungadler Mannheim | 1:2 (kon.) |
Louny – Roudnice | 0:0 (odl.) |
po s.n. (2:1)
Edmonton Oilers
3:2
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Tampa Bay Lightning
Martin Schwarz
Branky a nahrávky:
24. Lucic (Draisaitl, Sekera), 48. Draisaitl (Letestu, Sekera), rozh. náj. McDavid – 39. Drouin (Hedman, Point), 43. T. Johnson (Conacher, Nestěrov)
Rozhodčí: Nicholson, McCauley – Mills, Rody
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
1:0 Mark Letestu (EDM)
1:0 Brayden Point (TBL)
2. série:
1:0 Leon Draisaitl (EDM)
1:1 Jonathan Drouin (TBL)
3. série:
2:1 Connor McDavid (EDM)
2:1 Brian Boyle (TBL)
Edmonton Oilers:
Talbot (Gustavsson) – Klefbom, A. Larsson, Sekera, Russell, Davidson, Benning – Lucic, McDavid (C), Eberle – Caggiula, Nugent-Hopkins, Pitlick – Maroon, Draisaitl, Beck – Hendricks, Letestu, Kassian.
Náhradníci:
Trenér:
Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Coburn, Nestěrov, Koekkoek – Conacher, T. Johnson, Condra – Boyle, Filppula, Drouin – Killorn, Naměstnikov, Point – Vermin, J.T. Brown, Paquette.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Hedman, Strålman, Garrison, Šustr, Coburn, Nestěrov, Koekkoek – Conacher, T. Johnson, Condra – Boyle, Filppula, Drouin – Killorn, Naměstnikov, Point – Vermin, J.T. Brown, Paquette.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nicholson, McCauley – Mills, Rody
Diváci:
Leon Draisaitl (EDM) (1 + 1)
Victor Hedman (TBL) (0 + 1)
Andrej Sekera (EDM) (0 + 2) (06:55:52)
Andrej Sekera (EDM) (0 + 2, 2 střely na branku, čas na ledě 23:29)
Andrej Šustr (TBL) (0 + 0, 0 střel na branku, čas na ledě 17:03)
Edmonton Oilers: 32
Tampa Bay Lightning: 33
Autorem vítězné branky je CONNOR MCDAVID.