Chabarovsk – Barys 1:2 (kon.) | Vladivostok – Jekatěrinburg 1:3 (kon.) | Kunlun – Chanty-Mansijsk 3:2 (1:0 po s.n.)
Novokuzněck – Minsk 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Riga 2:1 (kon.) | Omsk – Jokerit 2:1 (po pr.)

Vladimír Sobotka (OMS) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:41
    Dominik Furch (OMS) 65 min. 22 střel, 21 zákroků. (17:42:17)

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas v prodloužení, o své výhře 2:1 rozhodl Omsk osm sekund před koncem. Byla to první vážnější šance v prodloužení.

64:52 Michail JUŇKOV - 2:1

64:52
    Avangard právě vstřelil branku!
    Osm sekund před koncem prodloužení rozhoduje o vyhrevýhře domácích MICHAIL JUŇKOV. Asistence: David Booth, Jegor Martynov.

64:00
    Probíhá poslední minuta prodloužení.

63:21
    V poklidném tempu se dohrává prodloužení.

62:12
    Domácí se snaží rozhodnout, hosté naopak chtějí nájezdovou loterii.

60:50
    Omsk se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:09 Ville LAJUNEN - 1:1

59:09
    Jokerit právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno, tvrdou střelou od modré se prosazuje VILLE LAJUNEN. Zápas půjde pravděpodobně do prodloužení. Asistence: Peter Regin, Brian O'Neill

59:04
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Furcha. Oddechový čas pro domácí.

58:26
    Helsinky to zkouší v šesti, hrají bez brankáře.

58:26

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:45
    Nyní jsou na řadě hostující hráči, aby vyrovnali.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 57. Pjanov (I. Michejev), 65. Juňkov (Booth, Martynov) – 60. V. Lajunen (Regin, O'Neill)

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Martynov, J. Medveděv, A. Osipov, Nikitin, Gustafsson, Lisov, Nazarkin – Booth, Sobotka, Pěrežogin – Lemťugov, Kučerjavenko, Burdasov – Pestuško, Pjanov, I. Michejev – Juňkov, Lauta, Fiščenko.
    Jokerit Helsinky: Zapolski (Helenius) – Lauridsen, Jensen, V. Lajunen, Jaakola, Rissanen, A. Kulda, Jalvanti – Joensuu, O'Neill, Regin – Salminen, Huhtala, Hishon – Jormakka, Pihlström, Mäkinen – Anttila, Mäki, Talaja – Mäkinen.

Rozhodčí: Kuljov, Odins – Bersenjov, Misjur