Třinec – Sparta 2:1 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 2:1 (po pr.) | Mladá Boleslav – Zlín 2:3 (po pr.)
Litvínov – Chomutov 3:2 (po pr.) | Pardubice – Liberec 2:3 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:3 (po pr.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC Olomouc
Úterý 20.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 30. kolo

54:40
    Henri Tumoninen (KVA) obdržel dvě minuty, domácí tak budou hrát téměř minutu ve třech.

53:34
    Dobrá šance pro hosty! Patt Mullane (KVA) odchází na trestnou lavici za podražení, tento trest si dnes rozhodčí docela oblíbil.

39:49
    Tomáš Mikúš (OLO) uprostřed hřiště podrazil Dvořáka a vykoledoval si za to dvě minuty. Další trest pak obdržel kapitán domácích Skuhravý (KVA), a to osobní desetiminutový za nesportovní chování.

31:26
    Přesilová hra pro domácí, dvě minuty obdržel za držení František Skladaný (KVA).

26:13
    Přesilovka pro Karlovy Vary, dvě minuty za podražení obdržel Jiří Ondrušek (OLO).

21:52
    Rozhodčí odpískal trest a všichni si mysleli, že hostům, na trestnou lavici však putuje domácí Martin Rýgl (KVA) za držení.

14:54
    Přesilovka pro Energii, Tomáš Houdek (OLO) vyhodil puk mimo hřiště a obdržel dvě minuty.

12:12
    Nyní ale mají šanci to napravit, Tomáš Dvořák (KVA) obdržel totiž trest na dvě minuty za podražení.

08:09
    Tomáš Houdek (OLO) u mantinelu podrazil Tuominena a od rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest, první přesilovka dnešního zápasu.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 34. Mullane (Dujsík, Tomáš Dvořák), 51. Harant (Mullane) – 20. Skladaný (J. Knotek, Laš), 27. Vyrůbalík (Herman, Burian), 62. Strapáč

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Závorka) – Harant, Dujsík, M. Rohan, Sičák (A), Tomáš Dvořák, Rýgl, Benák – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), V. Tomeček – Kindl, Stloukal, Gorčík – Harkabus, Gríger, Flek – Mullane.
    HC Olomouc: Konrád (M. Laco (C)) – Vyrůbalík (C), Škůrek (A), Ondrušek, Jaroměřský, Matai, Houdek, Staněk – Laš, J. Knotek, Skladaný – Holec, J. Mikúš, T. Mikúš – Strapáč, Ostřížek, Eberle – Burian, Herman, Fořt (A) – Rác.

Rozhodčí: Pešina, Petružálek – Gerát, Hynek