Fehérvár – Znojmo 5:3 (kon.)
Fehérvár AV19
5:3 (1:1, 4:1, 0:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Úterý 20.12.2016, 19:15 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League • 33. kolo

Dnes je to ode mne vše, přeji příjemný zbytek úterního večera! (21:28:29)

Dnešní utkání sleduje 3318 diváků.

Konec! Orli ztrácí v boji o elitní šestku postupové místo a po dnešních výsledcích se můžou ocitnout až na osmém místě. Dnešní zápas rozhodla druhá třetina, během které Orli inkasovali čtyři branky. Na to už nedokázali reagovat, přestože byli ve třetí části lepším týmem.

59:23
    Pucher útočil na 200. branku, ale není mu přáno. Po krásné přihrávce stál v levém kruhu pro vhazování, ale z první nedokázal trefit prázdnou branku!

58:59
    Hetenyi si zkusil dát branku, ale Šulák mu radost překazil.

58:42
    Zakázané uvolnění domácích, bude se vhazovat před Hetenyiem. Minuta do konce třetiny.

58:25
    Nechvátal míří na střídačku, Orli to zkusí v šesti!

58:05
    Orli se nemůžou dostat do útočného pásma. To by teď potřebovali. Stále ztrácí dvě branky.

56:40
    Manavian uklidňuje rozehrávku, Fehérvár střídá.

56:22
    Bartoš byl nachytán v ofsajdu, takže se nemohl utkat tváři v tvář s Hetenyiem.

55:25
    Tomas v souboji s obráncem domácích neustál zápas o kotouč, ten ale stejně zůstal na holi hráče s Orlem na hrudi.

54:49
    Domácí se snaží držet kotouč na svých holích. Mají dvoubrankový náskok, a tak nikam nespěchají.

53:57
    Hughesman stál neobvykle na modré čáře, odkud také vystřelil. Šlo o velice nebezpečný pokus, který značně Hetenyie zaměstnal.

53:39
    Sziranyi vypálil od modré čáry, ale kotouč se od betonů Patrika Nechvátala dostal mimo útočné pásmo.

52:05
    Šulák napřáhl od modré čáry a v hledišti to jen zahučelo. Nikdo nevěděl, kde je puk.

51:18
    Nechvátal raději přerušil hru. Bude se tedy vhazovat po jeho pravici.

50:57
    Zmatek v brankovišti Fehérváru. Hetenyi nakonec posílá kotouč někam do rohu kluziště.

49:26
    Lattner to zkusil z větší vzdálenosti, ale těsně minul tři tyče.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 11. Vas (Manavian, Sarauer), 25. Schiestel (Koger), 30. Beauregard (Schiestel, Sarauer), 31. Beauregard (Orban, Manavian), 34. Beauregard (Schiestel) – 18. Podešva (Lattner, Řezníček), 37. Bartoš (Hughesman, Györi), 41. Horn (Hughesman)

Fehérvár AV19: Hetenyi (Lemay) – Schiestel, Manavian, Sziranyi, Szabo, Szaller, Owens, Laday – Beauregard, Maylan, Orban – Erdely, Vas, Sofron – Sarpatki, Reisz, Szabo-Pal – Koger, Sarauer, Bodo.
    HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (31. Nechvátal) – Šulák, Stehlík, Lakos, Kadeřávek, Biro, Řezníček – Špaček, Bartoš, Yellow Horn – Tomas, Pucher, Lattner – Vodný, Wronka, Podešva – Hughesman, Šeda, Györi – Csamangó.