Boston – NY Islanders 2:4 (kon.) | New Jersey – Nashville 1:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 7:2 (kon.)
Columbus – Los Angeles 3:2 (2:1 po s.n.) | Montreal – Anaheim 5:1 (kon.) | Tampa – Detroit 4:1 (kon.)
Florida – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Minnesota – Colorado 2:0 (kon.) | Chicago – Ottawa 3:4 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:3 (po pr.) | Vancouver – Winnipeg 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 4:1 (kon.)
Montreal Canadiens
5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
Anaheim Ducks
Středa 21.12.2016, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u dalšího zápasu! (04:20:27)

Skončilo utkání mezi Montrealem a Anaheimem, ze kterého si 2 body urval domácí Montreal. Hosté dokázali skórovat jako první – už v 6. minutě díky střele Cogliana, pak už se ale radovali pouze domácí. Konkrétně po střelách Byrona, Plekance, Petryho, Paciorettyho a Terryho. Montreal tak jen potvrdil svou formu v domácích zápasech a skvělou obrannou hru, Anaheimu povolil vystřelit pouze 13x.
    Střely ve třetí třetině: MTL – 12, ANA – 3.

Montreal právě vstřelil branku!
    CHRIS TERRY dostal nahrávku za brankou od Michaela McCarron a skvělou střelou překvapil Berniera! Asistence: Michael McCarron, Nathan Beaulieu.

58:12
    Monstreal pálí z každé pozice, Bernier zasahuje!

56:32
    Gallagher střílel z otočky, v plné rychlosti ale nedokázal trefit branku.

56:01
    Montreal kombinuje ve třetině soupeře, Ducks už jen brání a vyhazují puky.

55:02
    Radulov protančil útočným pásmem a předložil puk Paciorettymu, ten nedokázal trefit prostor branky.

54:01
    Habs jsou stále aktivnějším týmem a Ducks k ničemu nepouští, Price má v této třetině zatím pouze 3 zákroky!

53:11
    Radulov našel obloučkem před brankou Paciorettyho, který se dokázal protlačit ke střele, Bernier maskou zasahuje!

52:14
    Montreal si v této přesilovce vytvořil hodně šancí ke skórování – Bernier byl úspěšný!

51:01
    Montreal zamknul Anaheim v jejich třetině a pálí z každé pozice! Bernier se v brance opravdu nenudí.

50:23
    Petry se dostal ke střele z mezikruží, ale nedokázal usměrnit puk mezi 3 tyče!

50:04
    Perry (ANA) (2 minuty, hrubost).

48:52
    Domácí se dostali do přečíslení 3 na 2,MAX PACIORETTY ho vyřešil střelou zápěstím a nedal Bernieorovi šanci zasáhnout! Pacioretty dokázal skórovat ve všech 9ti zápasech ve kterých proti Bernierovi nastoupil. Asistence: Jeff Petry.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 19. Byron (Petry), 33. Plekanec (Byron, Lehkonen), 45. Petry, 49. Pacioretty (Petry), 60. Terry (McCarron, Beaulieu) – 6. Cogliano

Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, Beaulieu, S. Weber, Petry, Barberio, Redmond – Pacioretty (C), Danault, Radulov – Byron, T. Mitchell, Gallagher – Lehkonen, Plekanec, Flynn – Terry, McCarron, Carr.
    Anaheim Ducks: Bernier (Gibson) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Holzer, Bieksa – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Cramarossa, L. Shaw, Boll.

Rozhodčí: Pollock, Nicholson – Murphy, Sericolo

Diváci: 21288