Třinec – K. Vary 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 5:1 (kon.) | Chomutov – Liberec 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Litvínov 3:6 (kon.) | Zlín – Plzeň 3:1 (kon.) | Olomouc – Sparta 1:5 (kon.)
Kometa Brno – Vítkovice 1:2 (0:1 po s.n.)
Berani Zlín
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 22.12.2016, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 31. kolo

33:12
    Ondřej Kratěna podrazil Bukartse a hosté jdou do tří. Domácí tak mají ještě výraznější šanci vyrovnat.

32:46
    Přichází další trest hostů. Jakub Koreis inkasuje dvě minuty za poražení a domácí tak budou mít další šanci na srovnání stavu skóre. To vše ale až po další komerční pauze.

26:35
    Síly na ledě se srovnají. Honejsek dostává dvě minuty za hru vysokou holí a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

26:14
    Miroslav Preisinger podrazil mladičkého Filipa Chytila, jenž byl před plzeňskou brankou hodně aktivní a dostává tak dvě minuty. Následuje také další komerční přestávka.

16:42
    Jakub Koreis podrazil soupeře a už sedí na trestné lavici, kde si odpyká dvouminutový trest. Domácí tak mají šanci srovnat v početní výhodě.

11:55
    Vylučuje se také na druhé straně. Sedláček inkasuje dvě minuty za podražení a přesilovku si také vyzkouší hokejisté Plzně.

09:51
    Milan Švarc dostává dvě minuty za podražení a první přesilovou hru si tak zahraje domácí Zlín.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 35. Šťastný (Matějíček, Žižka), 37. R. Vlach (Kotvan, Marušák), 49. Kubiš (Šťastný, Kotvan) – 8. Vondráček (Švarc, Čerešňák)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Matějíček, Blaťák, Bořuta, O. Horák – Říčka, Honejsek, Bukarts – Kubiš, Chytil, Šťastný – O. Veselý (C), Popelka, Okál – Sedláček, R. Vlach, J. Ondráček – Maruna.
    HC Škoda Plzeň: Machovský (Hylák) – D. Sklenička, P. Kadlec (A), Moravčík, Čerešňák, Frühauf, Slovák, Pulpán (A) – D. Kubalík, Kratěna (C), Indrák – Lev, Stach, M. Chalupa – Švarc, Koreis, Vondráček – Vracovský, Preisinger, Schleiss.

Rozhodčí: Pavlovič, Pražák – Gebauer, Lederer