Poprad – Lipt. Mikuláš 5:3 (kon.) | Žilina – Zvolen 1:3 (kon.) | Banská Bystrica – Martin 4:2 (kon.)
Košice – Nové Zámky 4:3 (po pr.) | Nitra – Trenčín 9:2 (kon.)
HK Poprad
5:3 (2:2, 2:0, 1:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Čtvrtek 22.12.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 31. kolo

V tretej tretine Mikuláš znížil gólom Kadlubiaka, no domáci poistili svoje víťazstvo zásahom Lapšanského. Poprad teda zdolal Liptovský Mikuláš v podtatranskom derby 5:3.

Ďakujeme za pozornosť. Tipsport liga je tu opäť po vianočných sviatkoch. Šťastné a veselé! (19:21:10)

59:32
    Po vyhodení puku z Postnikovovej hokejky sa domáci dopustili icingu. A oddychový čas si berie domáca trénerská dvojica.

58:58
    Števuliak si pripravoval pozíciu pred bránkou. Kriška sa mu snažil prihrávať, no posunul mu zlý puk a hostia opäť musia začať až z obranného pásma.

58:13
    Arne Kroták sa teraz sympaticky obetoval. Hodil rybičku po puk a podarilo sa mu ho dostať do stredného pásma.

57:25
    Brankár Križan odchádza dole z bránky, Liptáci budú hrať šiesti proti štyrom!

57:25
    Oddychový čas pre Liptovský Mikuláš!

56:56
    Prvá polovica presilovky zatiaľ Liptákom príliš nevychádza. Popradčanom sa už dvakrát podarilo súpera nepustiť do útočnej tretiny.

56:20
    Liptovský Mikuláš bude hrať presilovku. Dve minúty za zdržiavanie hry dostáva Tomáš Troliga.

55:52
    Guliajev zachytil puk v strednom pásme a poslal ho späť po mantineli Štrauchovi na ľavé krídlo. Ten však ešte ostal v útočnej tretine a bol z toho len ofsajd.

54:37
    Viktor Postnikov zachytil puk na modrej čiare. Urýchlene nahodil strelu smerom na Križana, no ten si svoju bránku postrážil.

53:51
    Popradčania získavajú ďalšiu presilovku. Matúš Sukeľ dostáva dve minúty za podrazenie.
    52:32 LAPŠANSKÝ - 5:3

52:32
    Poprad dal gól!
    Gól Popradu platí! Od modrej tvrdo pálil ADAM LAPŠANSKÝ a jeho delovka nakoniec prenikla aj do Križanovej bránky!
    Asistencia: Andreas Štrauch.

52:32
    Popradčania strelili gól, no hlavný rozhodca Lauff si ho ide dať opäť overiť. Od modrej tvrdo pálil Lapšanský. Jeho delovku Križan vyrazil pred seba. Od korčule Petra Lichanca sa odrazila do bránky. Pravdepodobne však bol v bránkovisku.

52:04
    Ježekovi sa nepodarilo udržať útočné pásmo. Tvrdo do neho telom vrazil Kriška. Domáci hokejisti musia začínať od Šúreka.