Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Zlín 3:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:3 (kon.) | Liberec – Třinec 3:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
Berani Zlín
Pondělí 26.12.2016, 17:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 32. kolo

Nervy drásající utkání nakonec našlo rozuzlení až v prodloužení. Po první třetině to bylo 2:0 pro Zlín a s Dynamem to díky předváděné hře vypadalo zle, ale domácí se nakonec vzchopili a postupně dokázali dovést zápas až do pětiminutové nadstavby, kterou v její poslední minutě rozhodl přízemní střelou David Tomášek. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke. (19:34:02)

Nejlepší hráči: Jerome Leduc – Filip Chytil.

64:03 David TOMÁŠEK - 3:2
    Zdroj: Hokejka TV

64:03
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Teď už ano! DAVID TOMÁŠEK ujel podél mantinelu, zvedl hlavu, pořádně zamířil a přízemní střelou překonal Kašíka, čímž rozhodl dnešní utkání! Asistence: Tomáš Rolinek.

63:34
    Dynamo je současných chvílích aktivnějším soupeřem, ale stále není rozhodnuto.

62:53
    Tyler Redenbach po přihrávce taktéž trefuje tyč!

62:15
    Robert Říčka dostal přesný pas před branku, ale minul!

61:30
    Redenbach ujížděl dva na jednoho se Ščotkou, ale zakončil mimo tři tyče.

61:00
    Miroslav Blaťák z mezikruží trefuje tyč!

60:26
    Antonín Honejsek ani na druhé straně Petr Sýkora nebyli na úvod prodloužení úspěšní.

60:01

Tři třetiny vítěze neurčily, bude se prodlužovat. V poslední třetině měly oba celky šancí jako šafránu, ale ani jeden z gólmanů nekapituloval. Pětiminutové prodloužení tři na tři začne za dvě minutky.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Tomášek se přihrávkou přes obránce snažil uvolnit Petra Sýkoru, před kterým už byl pouze Kašík, ale poslal mu přihrávku na paty!

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Další zákrok Kašíka proti střele Davida Tomáška!

Marek Votke

Branky a nahrávky: 27. Leduc (Klimenta), 47. Rolinek (P. Sýkora, Redenbach), 65. Tomášek (Rolinek) – 2. Chytil (Řezníček), 19. Bukarts (Kubiš)

HC Dynamo Pardubice: Martin Růžička (Klouček) – Schaus, Havlík, Leduc, Ovčačík, Ščotka, Nedbal, Bokroš – P. Sýkora, Tomášek, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Mallet, Redenbach, Beran – Panna, T. Kaut, Starý.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Blaťák, O. Horák – Šťastný, P. Holík, Říčka – Bukarts, Honejsek, Kubiš – Okál, Chytil, O. Veselý – J. Ondráček, R. Vlach, Popelka – Maruna.

Rozhodčí: Hejduk, Petružálek – Zíka, Barvíř

Diváci: 7 381