Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 4:2 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:2 (0:1 po s.n.)
Pardubice – Zlín 3:2 (po pr.) | Sparta – Chomutov 2:3 (kon.) | Liberec – Třinec 3:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Škoda Plzeň
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
HC Olomouc
Pondělí 26.12.2016, 16:30 • Home Monitoring Aréna • Tipsport extraliga • 32. kolo

58:27
    Miroslav Indrák (PLZ) je nyní vyloučen za vražení na hrazení, Olomouc tak bude hrát přesilovou hru! To je velká šance pro kohouty.

55:59
    Hosté dnes počtvrté budou pykat za podražení! Jan Knotek (OLO) se nyní takto provinil proti pravidlům v souboji s Tomášem Svobodou.

34:47
    David Stach (PLZ) je dnes podruhé vyloučen, nyní inkasuje dvě minuty za hákování. Červenobílí dostávají šanci vyrovnat v přesilovce.

26:18
    Jakub Koreis podrazil unikajícího Hermana a bude pykat za podražení. Páté vyloučení v utkání, znovu za tento prohřešek. Druhou přesilovku rozehraje Olomouc po komerční pauze.

23:19
    Čtvrté podražení v utkání, poprvé se provinili domácí hráči. David Stach (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

20:29
    Další podražení v podání Olomouce a František Skladaný (OLO) již usedá na trestnou lavici. Fauloval obránce Davida Skleničku.

15:10
    Domácí čeká druhá přesilovka, Jakub Matai (OLO) se také provinil podražením a už míří na lavici odsedět dvouminutový trest.

12:33
    Jiří Ondrušek (OLO) je vyloučen na dvě minuty za podražení, po komerční přestávce tedy uvidíme první přesilovku v utkání.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 8. Moravčík (T. Svoboda, Indrák) – 43. T. Mikúš (Holec), rozh. náj. Eberle