Mladá Boleslav – Havířov 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – HC Slovan 5:1 (1:3 po s.n.) | Uničov – Pardubice 4:1 (po s.n.)
HC Slovan – Mladá Boleslav 1:8 (2:2 po s.n.) | Pardubice – Ústí n/L 0:3 (0:1 po s.n.) | Havířov – Uničov 4:1 (1:3 po s.n.)
Mladá Boleslav – Ústí n/L 3:4 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Pardubice 1:5 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Havířov 3:5 (1:0 po s.n.)
Mladá Boleslav – Uničov 6:3 (2:0 po s.n.)
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
3:2 (1:0, 0:2, 1:0, 1:0)
AZ Havířov
Pondělí 26.12.2016, 09:15 • Ško-Energo aréna Mladá Boleslav (velká hala) • Memoriál Gustava Lachmana

První zápas Memoriálu Gustava Lachmana je za námi. V první půli zvítězila Mladá Boleslav a tak si odnáší dva body za první půli. V druhé půli zvítězil tým AZ Havířov a přísluší mu tak dva body za druhou polovinu. V prodloužení dokázal vstřelit gól Steklý a zajistil tak Boleslavi bonusový bod za prodloužení. V nájezdech si také vedla lépe Mladá Boleslav. Jedinou trefu zařídil Šindelář a tak i druhý bonusový bod patří Mladé Boleslavi.

Bodové hodnocení tohoto zápasu:

BK Mladá Boleslav- 4
    AZ Havířova- 2 (10:35:05)

45:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Bonusový bod pro BK Mladá Boleslav zařídil svou trefou v nájezdech DAVID ŠINDELÁŘ.

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    STEKLÝ zařídil bonusový bod pro Mladou Boleslav, když v prodloužení po samostatné akci vstřelil gól.

40:00
    Prodloužení právě začalo.

V druhé půli zvítězil tým AZ Havířov, který dokázal vstřelit dvě branky do sítě Rudolfa Rýdla. Odnáší si tak dva body a za chvíli začne prodloužení ve kterém se celky poperou o bonusový bod. Prodloužení se hraje systémem GOLDEN GOAL tzn. končí vstřelením branky.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:20
    Havířov právě vstřelil branku!
    Havířov se těsně před koncem druhé půle dočkal další branky, kterou vstřelil ADAM CSABI.
    Asistence: Kryštof Grygar.

38:02
    Nahození Kredby od modré končí na holích havířovské obrany.

37:04
    Střelu od modré vystřelil Hradec, ale trefil jen dobře postavený beton brankáře Dybala.

35:52
    Dobrou obrannou práci teď předvedl Hlinský, který odstavil Csabiho od kotouče ve vyložené šanci a nedovolil tak Havířovu skórovat.

Václav Nocar

Branky a nahrávky: 20. Šindelář (Hradec, Lisler), 43. Steklý, rozh. náj. Šindelář – 27. Svozil (Macko), 40. Csabi (Grygar)