New Jersey – Pittsburgh 2:5 (kon.) | NY Islanders – Washington 4:3 (kon.) | Columbus – Boston 4:3 (kon.)
NY Rangers – Ottawa 4:3 (kon.) | Detroit – Buffalo 3:4 (kon.) | Nashville – Minnesota 2:3 (po pr.)
Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Colorado – Calgary 3:6 (kon.) | Arizona – Dallas 2:3 (kon.)
Anaheim – San Jose 2:3 (po pr.)
Nashville Predators
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Středa 28.12.2016, 02:05 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Zápas navštívilo 17141 diváků. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a u dalších přenosů z NHL se těším na počtenou! (04:51:24)
    Jedenácté vítězství v řadě pro Minnesotu.

1. Jared Spurgeon (MNS) 1+0
    2. Reid Boucher (NSH) 1+0
    3. Filip Forsberg (NSH) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 30:39 (5:12, 13:11, 10:13 – 2:3)
    Zblokované střely – 14:14
    Vyhraná vhazování – 35:37
    Trestné minuty – 8:2
    Hity – 15:17

V prodloužení byli úspěšnější hosté z Minnesoty, kterým v čase 62:46 trefil bonusový bod obránce Jared Spurgeon. Wild tak pokračují ve výborných výkonech a navlékli na svou šňůrku už jedenáctý vítězný korálek.

62:46 Jared SPURGEON - 2:3

62:46
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hokejisté Minnesoty Wild si připisují jedenácté vítězství v řadě! Charlie Coyle si dojel pro puk za vlastní branku a poslal dopředu Jordana Schroedera. Ten vyřešil vzniklé přečíslení 2 na 1 nahrávkou na JAREDA SPURGEONA, proti jehož střele z první se nestačil Rinne přesunout. Asistence: Jordan Schroeder a Charlie Coyle.

62:11
    Charlie Coyle objel branku a dostal se ke střele. Ta trefila Rinneho do hrudi.

62:00
    Granlund obkroužil útočné pásmo a nahrál Haulovi. Jeho bekhend zachytil lapačkou Rinne.

61:23
    Staal teď spíše jen plácl do puku a ten skončil těsně vedle tyčky!

60:58
    Eric Staal to zkusil přes obránce, netrefil ale branku.

60:29
    Johansenova střela z pravého kruhu byla pro Dubnyka lahůdkou.

60:07
    Úvodní buly vyhrál Ryan Johansen a domácí tak mohou založit první útok.

60:01

Ve třetí třetině gól nepadl a tak se bude prodlužovat. Hostující Wild mohli rozhodnout v přesilovce v závěru periody, ale domácí gólman Pekka Rinne byl proti.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 25. Forsberg (Johansen, Ekholm), 29. Boucher (Watson, Järnkrok) – 6. Parise (Dumba, Coyle), 27. Stewart (E. Staal, Schroeder), 63. Spurgeon (Schroeder, Coyle)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi (A), Irwin, Ekholm, Granberg, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Watson, Fisher (C), C. Wilson – Neal (A), Ribeiro, Fiala – C. Smith, Järnkrok, Boucher.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Pominville, E. Staal (A), Parise (A) – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Coyle, Haula, Niederreiter – Schroeder, Graovac, Stewart.

Rozhodčí: Dwyer, Luxmore – Amell, Cormier

Diváci: 17141