Novokuzněck – Novosibirsk 0:1 (kon.) | Barys – Omsk 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 5:3 (kon.)
Soči – Spartak Moskva 1:4 (kon.)
Metallurg Novokuzněck
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 28.12.2016, 13:00 • Metallurgs Sports Palace • KHL

Československá stopa

Adam Polášek (SIB) – (0+0), 1 střela, čas na ledě 14:42 (15:18:35)

Na góly skoupé utkání nakonec ovládl HK Sibir Novosibirsk. Favorizovaný hostující celek předvedl kvalitnější výkon a vítězství si jednoznačně zasloužil. Tříbodový zisk mu až v 52. minutě vystřelil Okulov.

59:50
    Hokejisté svádějí usilovné bitvy o puk v rohu kluziště.

59:37
    Vypršel i Skutarův trest, takže kompletní jsou už také domácí.

58:28
    Hosté v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

58:00
    V době, kdy byly ohlášeny poslední dvě minuty základní hrací doby, zamířil Podjapolskij znovu na střídačku.

57:37
    Podjapolskij je zpátky v bráně.

57:37
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Skutar (Metallurg Novokuzněck) si totiž neodpustil držení protivníka.

56:35
    Není na co čekat! Podjapolskij opustil brankoviště a Metallurg Novokuzněck to zkusí se šesti hráči v poli.

56:28
    Trenér domácího klubu si vyžádal time-out.

56:28
    Komplikace pro HK Sibir Novosibirsk, který doplatil na nedisciplinovanost Vadima Chlopotova.

56:05
    Okulov nahodil puk na branku. Ve vzduchu chtěl puk zasáhnout Milovzorov, ale netrefil se, takže Podjapolskij mohl zůstat relativně v klidu.

55:30
    Utkání v hledišti Metallurgs Sports Palace sleduje 3275 diváků.

54:23
    Domácí se s nepříznivým vývojem za žádnou cenu nehodlají smířit a stále častěji se derou kupředu.
    51:45 Konstantin OKULOV - 0:1

51:45
    Sibir právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné! Takový gól jsem jakživ neviděl. KONSTANTIN OKULOV se v levém kruhu pro vhazování postavil na buly a bezprostředně po dopadu puku na led v pokleku nečekaně vystřelil. A trefil se přesně mezi Podjapolského betony. Opravdu nevídaná branka! Bez asistence.