Benátky n/J – Prostějov 0:4 (kon.) | Třebíč – Most 4:3 (po pr.) | Litoměřice – Motor ČB 0:3 (kon.)
Havířov – Přerov 4:1 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 3:2 (po pr.) | Slavia – Frýdek-M. 6:0 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3 (1:1, 1:2, 1:0 - 1:0)
HC Most
Středa 28.12.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 36. kolo

Třebíč tak bere bod navíc, když se jí podařilo vyhrát v prodloužení a její vítězná série se prodlužuje na 4 zápasy. Nicméně proti poslednímu Mostu se nadřela asi více než sama čekala a hosté si tak odváží s sebou jeden bod. (19:56:59)

64:58
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Dvě vteřiny před koncem rozhoduje ROMAN ERAT a připisuje si tak druhou branku v utkání. Dokázal se prosadit v úniku sám před Hüblem a domácí tak vítězí. Asitence:Matěj Pekr, Ján Niko.

63:27
    Kamil Charousek dobré pozici přestřeluje branku.

63:11
    Martin Kokeš ujel po křídle ale Vejmelka opět zasahuje. Je to nahoru dolů.

62:47
    A nyní na druhé straně Vejmelka dokázal udržet těžkou střelu.

62:25
    Jan Milfait opět sám před Hüblem, ale ani on nedává.

62:12
    Ten však gól nedává. Hübl zasáhl vrážečkou.

62:12
    Uvidíme trestné střílení, pojede Matěj Psota.

61:44
    Kusko sám před brankářem, buď tyč nebo skvělý Hübl.

60:38
    V první šanci byli domácí, ale v poslední chvíli dokázala obrana Mostu zakročit.

60:01

Dnešní utkání sleduje 1760 diváků.

Utkání končí nerozhodně, uvidíme tedy prodloužení hrané ve třech hráčích na každé straně.

60:00

59:06
    Těsně před koncem třetiny sledujeme boj o puk ve středním pásmu.

57:19
    Čejka od modré čáry tvrdě střílel, odražený puk nedokázal nikdo z třebíčských dostat za Hübla.

56:23
    Dobrý zákrok Karla Vejmelky, po nebezpečném brejku hostů.

55:26
    Erat nyní nedokázal projít přes modrou čáru. Hosté už se více soustředí na obranu.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 9. Psota (Mrázek, Bartejs), 29. Dolníček (J. Zdráhal, R. Erat), 48. R. Erat (Dolníček, Niko), 65. R. Erat (Pekr, Niko) – 14. Smolka (K. Černý), 30. Havlíček (Rod, Charousek), 36. R. Veselý (Divíšek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Do. Svoboda) – Niko, J. Zdráhal (A), Přibyl, Bartejs, Lojek, Čejka, Blaha – Pekr, Dolníček (C), R. Erat (A) – Mrázek, Milfait, Kusko – Kristl, R. Zohorna, Jan Wasserbauer – T. Havránek, Psota, Malec – Huňa.
    HC Most: J. Hübl (Mouček) – Rulík, K. Černý, Šefl, Strejček, Charousek, Šesták, Kokeš – Smolka (C), Divíšek (A), Kubinčák – Trübenekr, Havlíček, Rod – R. Veselý, Alinč, Hora – Jícha.

Rozhodčí: Mikula – Reich, Měkýš