Buffalo – Boston 2:4 (kon.) | Washington – New Jersey 1:2 (0:2 po s.n.) | Tampa – Toronto 2:3 (po pr.)
Florida – Montreal 2:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 2:3 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 6:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Colorado 4:2 (kon.)
Calgary – Anaheim 1:3 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 3:1 (kon.) | Arizona – NY Rangers 3:6 (kon.)
Buffalo Sabres
2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
Boston Bruins
Pátek 30.12.2016, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji dobrou noc a někdy příště opět na shledanou. (03:59:36)

David Krejčí (BOS) 1 + 1, 2 střely, čas na ledě: 18:16

Dnešní utkání je za námi. Hosté zopakovali výkon z druhé třetiny i v závěrečné periodě a nakonec tak zvítězili 2:4. Za domácí se dnes trefili pouze Foligno a Okposo. Za hosty se dnes postupně střelecky prosadili Bergeron, Krejčí a 2x Spooner. Domácí dlouho drželi remízový stav 2:2, ale v sedmapadesáté minutě se dokázal po přihrávce Krejčího střelecky prosadit Ryan Spooner. Domácí to v poslední minutě zkoušeli bez brankáře. To se jim ale vymstilo, neboť po chybě jednoho z nich ve středním pásmu získal kotouč Spooner a svým dnešním druhým gólem upravil na konečných 2:4.

59:33
    Okposo se dostal ke střele těsně přes Raskem. Ten však jeho tvrdý pokus dokázal vyrazit mimo tři tyče.
    59:09 Ryan SPOONER - 2:4

59:09
    Bruins právě vstřelili branku!
    Hosté vedou už o dvě branky! RYAN SPOONER vybojoval kotouč ve středním pásmu. Následně se uvolnil přes dva protihráče a střelou do prázdné branky zvyšuje vedení svého týmu. Asistence: Bez asistence.

58:40
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:09
    Marchand poslal před branku zajímavou přihrávku od pravého mantinelu. Tam se však nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak získávají domácí.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:09
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.
    56:07 Ryan SPOONER - 2:3

56:07
    Hosté se dostávají do vedení! RYAN SPOONER dostal skvělou přihrávku do mezikruží, odkud tvrdou střelou do pravého horního růžku nedal Lehnerovi sebemenší šanci. Asistence: David Krejčí a Frank Vatrano.

55:28
    Marchand se dostal ke střele z levého kruhu. Jeho pokus mířený ke vzdálenější tyči ale dokázal Lehner vyrazit pravým ramenem mimo tři tyče.

54:39
    Hra je momentálně hodně přerušovaná. Ani jeden z týmů příliš neriskuje a spíše se soustředí na defenzivu.

54:15
    Komerční přestávka.

54:11
    Další zakázané uvolnění domácích.

54:04
    Zakázané uvolnění domácích. Hra se tak přesune před Lehnera.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 2. M. Foligno (Eichel, Moulson), 19. Okposo (Reinhart, Moulson) – 24. Bergeron (Marchand, Krug), 37. Krejčí (Vatrano), 57. Spooner (Krejčí, Vatrano), 60. Spooner

Buffalo Sabres: Lehner (A. Nilsson) – Ristolainen, McCabe, Franson, Bogosian, Falk, Gorges (A) – Moulson, Eichel, M. Foligno – Okposo, Reinhart (A), Girgensons – B. Gionta (C), Jo. Larsson, E. Kane – Carrier, D. Grant, Deslauriers.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Backes (A), Krejčí, Spooner – Riley Nash, Czarnik, Vatrano – Schaller, D. Moore, Blidh.

Rozhodčí: Luxmore, Hebert – Devorski, Shewchyk