Buffalo – Boston 2:4 (kon.) | Washington – New Jersey 1:2 (0:2 po s.n.) | Tampa – Toronto 2:3 (po pr.)
Florida – Montreal 2:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 2:3 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 6:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Colorado 4:2 (kon.)
Calgary – Anaheim 1:3 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 3:1 (kon.) | Arizona – NY Rangers 3:6 (kon.)
Ottawa Senators
2:3 (1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Detroit Red Wings
Pátek 30.12.2016, 02:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost a přeji pěkný den. (05:03:07)
    Detroit dokázal vyloupit Canadian Tire Centre!

Střely: 28 – 28

Je za námi zajímavé utkání, které dokázali vyhrát hosté. Ale pojďme postupně. V páté minutě otevřel skóre Thomas Vanek. Jenže čtrnáct vteřin před koncem úvodní části udeřil Derick Brassard. Ve 26. minutě poslal domácí do vedení Mark Stone, vzápětí hosté srovnali, když se trefil Tomáš Tatar. Protože ve třetí třetině rozhodnutí nepřišlo, šlo se do prodloužení, ve kterém skóroval Anthony Mantha, ten tak rozhodl celý zápas.

61:07 Anthony MANTHA - 2:3

61:07
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí udělali obrovskou chybu, když nedokázali odstřelit puk z vlastního pásma, kotouče se ujal Kronwall, najel si mezi kruhy, přihrál doleva, kde stál volný ANTHONY MANTHA, jemuž nedělalo problém skórovat do prázdné branky – 2:3! Asistence: Niklas Kronwall.

60:25
    Stone přihrál na rozjetého Karlssona, který z pravého kruhu těsně netrefil branku Coreaua!

60:01

Střely: 28 – 27

Ve třetí periodě branka nepadla, a jelikož je stav zápasu 2:2, čeká nás pětiminutové prodloužení tři na tři. Oba týmy mají po jednom bodu, nyní se rozhodne o tom, kdo získá druhý. Pokud nepadne branka v prodloužení, dočkáme se ji v nájezdech.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    DeKeyser drží puk za brankou Coreaua, čeká nás prodloužení!

59:16
    S kotoučem za brankou jsou hosté, nikam nespěchají.

59:01
    Mantha si najel do útočného pásma a nebezpečně střílel, bohužel pro hosty mu do rány vložil hůl Ceci, který zblokoval pokus do ochranné sítě.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 20. Brassard (Hoffman), 26. Mark Stone (Brassard) – 5. Vanek (Br. Smith, Nielsen), 30. Tatar (Zetterberg, Jensen), 62. Mantha (Kronwall)

Ottawa Senators: Condon (O'Connor) – E. Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneuf (A), Ch. Wideman, Borowiecki – B. Ryan, Turris (A), Dzingel – Lazar, Pageau, Hoffman – Mark Stone, Brassard, Pyatt – Neil, Kelly, C. Bailey.
    Detroit Red Wings: Coreau (Mrázek) – Ouellet, DeKeyser, Br. Smith, Kronwall (A), Jensen, Ericsson – Mantha, Zetterberg (C), Tatar – Vanek, Nielsen, Nyquist – Glendening, D. Larkin, Jurčo – Ott, Athanasiou, D. Miller.