Třinec – Chomutov 3:1 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 1:2 (kon.) | Liberec – Olomouc 3:2 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 1:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:4 (kon.) | Sparta – Zlín 0:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 30.12.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

59:52
    Na dvě minuty je vyloučen Marek Trončinský (MBL) za vysokou hůl.

59:10
    Před koncem třetí třetiny leží na ledě Lukáš Žejdl, který byl nejspíš vražen na hrazení Za tento zákrok je vyloučen Tomáš Rachůnek (KVA) na dvě minuty.

56:54
    Karlovarští se dostali do velké šance vstřelit gól, ale domácí byli zastaveni faulem Pavla Musila (MBL), který se provinil nedovoleným bráněním.

51:17
    Na dvě minuty je vyloučen Milan Mikulík (KVA) za hákování.

45:05
    Na dvě minuty je vyloučen Radan Lenc (MBL) za držení protihráče.

32:11
    Po signalizovaném trestu je vyloučen Radan Lenc (MBL) za držení protihráče.

27:33
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Martin Látal – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vladimír Sičák – 2 min., hrubost).

24:36
    z hostů za sekání je vyloučen Radan Lenc (MBL) a na straně domácích Martin Rýgl (KVA) za krosček. Hra pokračuje 5 proti 5.

24:07
    Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Rachůnek (KVA) za vysokou hůl.

19:52
    Na dvě minuty byl vyloučen V. Skuhravý (KVA) za hákování. Hosté si zahrají krátkou přesilovou hru 5 na 3 a nejspíše následně zbytek ve druhé třetině.

19:14
    Na dvě minuty je vyloučen Sebastian Gorčík (KVA) za držení protihráče. Bruslaři si tak zahrají první přesilovou hru.

14:59
    Druhou přesilovou hru si zahrají domácí, když je na dvě minuty vyloučen Tomáš Hyka (MBL) za držení hole. Trest odpyká Tomáš Jiránek.

04:34
    Na dvě minuty je za podražení vyloučen Lukáš Žejdl (MBL).

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 4. T. Rachůnek (Mikulík), 47. Skuhravý, 59. Skuhravý (Dujsík, Mullane) – 13. Orsava (Pabiška), 21. Klepiš (Trončinský, Lenc), 27. Musil (Hyka), 28. Orsava (Pabiška, Klepiš)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Kuchař) – Harant, Dujsík, M. Rohan, Sičák (A), Tomáš Dvořák, Rýgl – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Mullane, Gríger, Flek – Kindl, Dušek, Stloukal – Davídek.
    BK Mladá Boleslav: Lukáš (Halász) – Kučný, Stříteský, Hanzlík (C), T. Voráček, Holub, Trončinský, Pastor (A) – Lenc, Musil, Hyka (A) – Pabiška, Klepiš, Orsava – Látal, Jonák, Pospíšil – Jiránek, Žejdl, Ďurač.

Rozhodčí: Horák, Bulanov – Ondráček, Kokrment