Martin – Nitra 4:3 (kon.) | Žilina – Košice 2:3 (po pr.) | Zvolen – Poprad 2:3 (kon.)
Trenčín – Banská Bystrica 3:5 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
MsHK Žilina
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
HC Košice
sk Pátek 30.12.2016, 18:00 • Tipsport Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 34. kolo

Žilina teda podľahla na domácom ľade Košiciam 2:3 po predĺžení. To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem za vašu priazeň a pozornosť v roku 2016, želám krásneho Silvestra a šťastný celý rok 2017. Dočítania priatelia. (20:22:58)

62:15 VARGA - 2:3

62:15
    Košice dali gól!
    Hostia využívajú presilovú hru a víťazia. Kúsok za modrou čiarou napriahol TIBOR VARGA a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencie: Jakub Suja, Ladislav Nagy.

61:51
    Vylúčenie v tíme MsHK Žilina (Drábek – 2 min.).

61:51
    Oddychový čas hostí.

60:55
    Daniel Brejčák trikrát zakrúžil okolo bránky Košíc ako kométa, neponúkol sa mu však žiaden spoluhráč a tak to žilinský obranca skúsil prekvapením spoza bránky, Habal bol však na tento ťah pripravený.

60:29
    Tvrdá strela Radka Deyla končí na vyrážačke Tomáša Tomeka.

60:01
    Úvodné buly predĺženia v prospech Žiliny.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je to tak, v riadnom hracom čase tu máme remízu 2:2, pretože za domácich v 53. minúte skóroval Marcel Holovič. Po krátkej prestávke bude nasledovať päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:49
    Dnes budeme v Žiline svedkami predĺženia.

59:29
    Oddychový čas domácich.

59:29
    Pred Habalom vzniká drobná potýčka, tá je však hneď uhasená.

59:16
    Košice majú puk v moci, ale už sa príliš pred Tomeka nehrnú.

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:35
    Košice sa snažia kombinačne dostať do útočného pásma, no v tomto momente sa im to nepodarilo.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 32. Jurík (Juraško, Hovorka), 53. Holovič (Stupka) – 26. Dudáš (Milý, Deyl), 38. Suja (Milý, Hričina), 63. Varga (Suja, Nagy)

MsHK Žilina: Tomek (Mikoláš) – Brejčák, Juraško, Gutwald, Rehák, Drábek, Macejko, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hovorka, Matis – Jurík, Húževka, Novotný Š. – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Ondruš, Švihálek
    HC Košice: Habal (Kopřiva) – Dudáš, Deyl, Šedivý, Koch, Matejka, Jankovič, Vašíček, Hruška – Bicek, Suja, Nagy – Hričina, Boltun, Milý – Šoltés, Klíma, Varga – Novotný M., Vrábeľ, Bartoš

Rozhodčí: Jonák – Stanzel, Holienka