Warriors Brno – Olomouc 1:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:3 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 1:2 (kon.)
HC Plzeň – Sparta 5:6 (kon.) | Havířov – Žďár n/S 1:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
5:6 (2:2, 0:4, 3:0)
HC Sparta Praha
Pondělí 02.01.2017, 17:00 • Home Monitoring Aréna • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Je dobojováno!

Parádní hokejové představení dvou nejlepších celků skupiny A je za námi. Oběma po nerozhodné úvodní části patřila jedna třetina, hosté však nakonec byli o jedinou trefu šťastnější.

Já se s vámi loučím a přeji úspěšný týden! (19:16:29)

59:56
    Puk ještě poskakuje hostujícím brankovištěm...

59:47
    Martin Lang (PLZ) vyloučen za sekání a Erik Čermák (SPA) za hrubost.

59:41
    Prymula trefuje tyč domácí svatyně!

59:14
    Domácí hrají bez brankáře!

58:52
    Vyloučení v týmu HC Plzeň 1929 (Novák – 2 min., faul kolenem).

58:41
    Hosté se radují z branky, ale hlavní sudí ukazuje, že to bylo břevno. Za protesty si desítku vysloužil Barinka (SPA).

58:21
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Přikryl našel zpoza branky u tyče stojícího RADKA MUŽÍKA a tohle už začíná být hodně zajímavé! Asistence: Filip Přikryl.

56:32
    Přikryl našel od pravé tyče na brankovišti RADKA MUŽÍKA, který ještě posledním minutám dává náboj. Asistence: Filip Přikryl.

Oddechový čas pro domácí. Ti mají 68 vteřin dlouhou přesilovou hru pět na tři!

55:52
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Truhlář – 2 min., sekání).

55:16
    Pšenička se natlačil před Maličkaye z levé strany, ten jeho dlouhou kličku přečetl a vyráží!

55:00
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Barinka – 2 min., držení hole).

54:38
    Mezi kruhy se zjevil JAN SLANINA, který rychlou ranou po ledě koriguje výsledek. Sebastián Malát.

53:56
    A znovu.

Vojtěch Honzík

Branky a nahrávky: 3. Lang (Hamšík, Mužík), 8. Lang (Přikryl), 55. Slanina (Princl, Malát), 57. Mužík (Přikryl), 59. Mužík (Přikryl) – 4. Barinka (Prymula), 8. Barinka (Čermák, Kumpošt), 25. Prymula (Bláha), 29. Barinka (Prymula, Čermák), 34. Barinka, 40. Čermák (Bláha, Barinka)

HC Plzeň 1929: Pilc (od 34. Maličkay) – Novák, Hamšík, Pánek, Váchal, Rybáček, Staněk, Kremláček, Kovářík – Slanina, Přikryl, Princl, Kolář, Rohla, Malát, Lang, Kuchárik, Mužík.
    HC Sparta Praha: Švehlák (Černý) – Bureš, Truhlář, Bláha, Vandirek, J. Najman, Slavíček, Guryevskiy, Zemchenkov, Kumpošt – Prymula, Pšenička, Klimo, Čermák, Barinka, Šubert, Rubeš, Obadal, Vitouch, M. Najman.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Vondráček