Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Třinec 4:2 (kon.)
Olomouc – Chomutov 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
HC VERVA Litvínov
Úterý 03.01.2017, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 35. kolo

59:54
    Je rozhodnuto. Šest vteřin před koncem obdržel dvě minuty za vysokou hůl Vladimír Sičák (KVA).

41:57
    Tak nakonec je z toho přesilovka domácích, za držení je vyloučen Jurčík (LIT).

32:22
    Máme tu dva tresty současně, hosté jdou do tří! Gerhát (LIT) nejprve nedovoleně atakoval brankáře Dvořáka při projíždění brankovištěm, Pilař (LIT) si poté vysloužil trest ve výhodě Energie v souboji za brankou.

19:52
    Václav Skuhravý (KVA) po vhazování v útočném pásmu podrazil Gulu, je tak vyloučen na dvě minuty. Zcela zbytečný faul, útočné pásmo a pár vteřin před koncem.

13:55
    U mantinelu zůstal po střetu s Markem Baránkem (KVA) ležet Robin Hanzl. Karlovarský obránce je vyloučen na dvě minuty za sekání.

03:20
    První přesilovka pro Vary, Jakub Černý (LIT) je vyloučen a dvě minuty za podražení, před brankou zabránil Tomečkovi v tutové šanci.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 22. Gríger (Flek), 58. Harant (Flek) – 12. M. Hanzl (R. Hanzl), 24. M. Hanzl (Jurčík, J. Černý), 50. V. Hübl

HC Energie Karlovy Vary: Tadeáš Dvořák (Kuchař) – Harant, Dujsík, M. Rohan, Sičák (A), Tomáš Dvořák, Rýgl, Baránek – T. Rachůnek, Tuominen, Mikulík – Vachovec (A), Skuhravý (C), Gorčík – Mullane, Dušek, V. Tomeček – Kindl, Gríger, Flek – Stloukal.
    HC VERVA Litvínov: Petrásek (Pinc) – Gula, Z. Sklenička, Pilař, K. Černý, F. Pavlík, Kokeš, Franc – Gerhát, V. Hübl, Lukeš – M. Hanzl, R. Hanzl, J. Černý – M. Hořava, Dufek, Trávníček – Babincev, Válek, Jurčík.

Rozhodčí: Lacina, Svoboda – Bláha, Kokrment