Chanty-Mansijsk – N.Novgorod 0:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Soči 1:5 (kon.) | Barys – Spartak Moskva 3:0 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Středa 04.01.2017, 12:30 • Arena Jugra • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:43:30)

Československá stopa v utkání:

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Jugra Chanty-Mansijsk: 17

Torpedo Nižnij Novgorod: 20

Je konec, dnešní utkáním domácím hrubě nevyšlo, Jugra se prezentovala hodně špatným výkonem, hostům k vítězství stačil sotva průměrný výkon. Sledovali jsme utkání, které nenabídlo mnoho zajímavého, spíše byl k obdivování neustálé bruslení ze strany na stranu, bez šancí a bez zakončení. Nic na tom nezměnilo ani množství přesilových her.

59:25
    Probíhá poslední minuta, domácí ještě bojují v útočném pásmu, znovu v šesti, s prázdnou brankou.

58:51
    Oddechový čas pro hosty.
    58:51 Dmitrij SJOMIN - 0:2

58:51
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnut DMITRIJ SJOMIN se dostal k puku na vlastní modré a parádním obloučkem ho poslal do prázdné branky soupeře. Bez asistence.

58:43
    Nyní jsou již domácí opět v útočném pásmu, ale střela od modré byla zablokována.

58:20
    Po nepřesné střele Ugolnikova vyhazuje Sjomin puk ze třetiny.

57:49
    Branka Jugry zůstává prázdná, domácí to zkusí v šesti proti čtyřem!

57:49
    Oddechový čas pro domácí.

57:49
    Pozor, bude se vylučovat, hosté si komplikují situaci, Galuzin dostává dvouminutový trest za podražení!

57:38
    Nahození puku v podání domácích, Ilja Proskurjakov zastavuje puk.

57:01
    Nyní odpískáno zakázané uvolnění Torpeda, hra se vrací před Proskurjakova.

56:50
    Puk míří ze třetiny Torpeda, Brandon McMillan se ho snažil zachytit, ale to se mu nepodařilo.

55:32
    Diváci se snaží vyburcovat Jugru k náporu, domácí jsou skutečně v posledních minutách aktivnější.