Jihlava – Ústí n/L 4:0 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 2:0 (kon.) | Most – Kadaň 3:2 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 2:3 (kon.) | Havířov – Motor ČB 1:2 (kon.) | Kladno – Prostějov 3:2 (2:1 po s.n.)
Slavia – Přerov 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 04.01.2017, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 38. kolo

40:00
    Při malé potyčce v závěru druhé třetiny dostávají domácí bek Filip Dundáček a hostující zadák Patrik Husák dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 6-5.

30:13
    V rovnovážném počtu hráčů se nebude hrát ani nadále. David Březina je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bráněné.

Na vyloučení: 5-4.

28:21
    Patrik Husák dostává dvě minuty za vysokou hůl a Jihlava tak bude mít další výhodu přesilové hry, tentokráte klasické.

Na vyloučení: 4-4.

20:54
    Také Jihlava bude mít k dispozici minutu a půl dlouhou přesilovku pět na tři. Ladislav Gengel, který proti Dukle nastupoval již ve finále první ligy sezony 2003/2004 v barvách Berouna, přidržel mezi kruhy soupeři hůl a ten tak nemohl střílet.

Na vyloučení: 4-3.

20:21
    Do druhé třetiny vstupuje Dukla přesilovou hrou. Podražen byl u své obranné modré bek David Kajínek, na kterého si vyšlápl Antonín Melka.

Na vyloučení: 4-2.

14:05
    Ležící Miroslav Svoboda šel při druhém zákroku po puku tak obětavým způsobem, že posunul branku, čímž přerušil hru, a rozhodčí dávají strážci jihlavské branky dvě minuty za zdržování hry – posunutí branky.

Na vyloučení: 4-1

13:38
    Aleš Jergl se k puku nedostal a na poslední chvíli před Jakubem Soukupem zabrzdil, čímž mu uštědřil ledovou spršku. I proto dostává dvě minuty za nesportovní chování.

Na vyloučení: 3-1.

08:39
    Na trestnou lavici putuje druhý jihlavský hráč, kterým je Filip Stoklasa. Dle sudích se provinil vysokou holí.

Na vyloučení: 2-1.

05:33
    Za podražení se bude vylučovat také na pravé straně. Jan Dalecký je prvním vyloučeným hráčem Slovanu, faulu se dopustil při tlaku v obranném pásmu.

Na vyloučení: 1-1.

02:59
    První vyloučení zápasu přichází na jihlavské straně. Josef Skořepa poblíž útočné modré podrazil soupeře a již míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 1-0.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Březina (Bilčík, Anděl), 3. Szathmáry (Čachotský), 4. Říha (Březina, F. Seman), 23. Říha (Čachotský, Šidlík)

HC Dukla Jihlava: M. Svoboda (Sáblík) – Kajínek, Říha, Půža, Bilčík, Kaláb (C), Šidlík, Dundáček, Dobrovolný, Szathmáry – Jergl, Skořepa (A), Důras – Anděl, F. Seman, Březina (A) – Diviš, Zeman, Čachotský – Stoklasa, Jícha.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – M. Vágner (C), Bernad, Husák, Kasík (A), Přindiš, Macek, M. Zdvořáček – Poulíček, Roubík (A), Melka – D. Merta, Vrdlovec, Z. Doležal – Moučka, Gengel, Dalecký – Navarra, Komárek, Markulinec.

Rozhodčí: Kašík – Měkýš, Reich