Spišská N. Ves – Topoľčany 3:5 (kon.) | Michalovce – Prešov 2:3 (po pr.) | Detva – Skalica 4:5 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:5 (2:0, 1:3, 0:2)
HC Topoľčany
sk Středa 04.01.2017, 17:00 • Zimný štadión Spišská Nová Ves • 1. liga (SR) • 40. kolo

Domáci mali zápas výborne rozohratý, v druhej tretine viedli 3:0. Topoľčany však postupne skóre zvrátili a pri záverečnej power-play Spišiakov potvrdili svoju výhru gólom do prázdnej brány. Ďakujeme za pozornosť. (19:10:32)

Strely na bránu 28:42 (7:10, 11:15, 10:17).

59:17
    Topoľčany dali gól!
    IVAN KOHÚT nasmeroval puk do opustenej brány a potvrdzuje výhru hostí!
    Asistencia: Ľuboš Dobrý.

58:39
    Filip Surák mieri na striedačku, Spišiaci sa pokúsia o vyrovnanie pri hre bez brankára.

57:49
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lukáš Vartovník – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dominik Laššo – 2 min., hrubosť).

51:58
    Zvrat dokonaný! Hostí do vedenia posiela MILAN HRUŠKA.
    Asistencie: Jozef Hudec a Juraj Gašparovič.

Dnešné stretnutie sleduje 510 divákov.

46:58
    Oba tímy v plnom počte.

45:20
    Ficel sa vracia na ľad a Topoľčany hrajú skrátenú presilovku.

44:58
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Filip Oravec – 2 min., sekanie).

43:20
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Jakub Ficel – 2 min., držanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 11:15, priebežne 18:25.

Už na začiatku druhej tretiny Spišiaci navýšili svoje vedenie, ale dvoma rýchlymi gólmi Kluka znížil a z presilovky vyrovnal a Riečického z brány vyhnal Nitriansky.