Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 06.01.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 36. kolo

59:47
    Třináct vteřin před koncem dokonce budou Vary hrát přesilovku dvojnásobnou. Pardubická střídačka se provinila proti pravidlům špatným střídáním. "Dvě minuty" odsedí Petr Hubáček.

58:05
    Karlovy Vary dostávají jedinečnou příležitost uhájit své jednobrankové vedení, protože Petr Sýkora míří na trestnou lavici za podražení a nabízí hostům dvouminutovou početní výhodu.

48:05
    Další přesilovka pro Vary. Michal Bárta dostává dvě minuty za vysokou hůl.

44:03
    Karlovy Vary si zahrají přesilovku. Petr Čáslava odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

39:48
    Východočeši si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za podražení míří na trestnou lavici Václav Skuhravý.

34:43
    Dynamo si teď zahraje přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku dostává Sebastián Gorčík.

30:55
    Vary ale přesně v polovině přesilovky o výhodu přicházejí. Henri Tuominen totiž dostává dvě minuty za hákování.

28:25
    Za svůj počin Johnson inkasuje pět minut + osobní trest do konce utkání. Na trestnou lavici za hříšníka usedá Alexandre Mallet.

23:28
    Tomáš Kaut dostává dvě minuty za vysokou hůl a Vary si zahrají přesilovku.

18:11
    Početní výhoda ale vydržela pouze pět vteřin. Ne díky vyrovnávací brance, ale kvůli trestu pro domácí. Tyler Redenbach odjíždí na dvě minuty za katr taktéž za podražení.

18:06
    V závěru první třetiny si Dynamo zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení inkasuje Tomáš Dvořák.

04:26
    Dynamo může odpovědět v přesilovce. Na trestnou lavici totiž na dvě minuty za nedovolené bránění míří Vojtěch Tomeček.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 39. Čáslava (Redenbach) – 4. Tomáš Dvořák (Gorčík, Vachovec), 8. Gorčík, 27. T. Rachůnek (Tuominen, Mikulík)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Nedbal – P. Sýkora, Redenbach, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Beran, Tomášek, Hubáček – Bárta, T. Kaut, Starý – Mallet.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Tadeáš Dvořák) – Benák, Harant, Sičák, M. Rohan, Rýgl, Tomáš Dvořák, Baránek – Mikulík, Tuominen, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – V. Tomeček, Dušek, Mullane – Flek, Gríger, Kindl – Stloukal.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Blümel, Barvíř

Diváci: 6 414