Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 06.01.2017, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 36. kolo

59:47
    Třináct vteřin před koncem dokonce budou Vary hrát přesilovku dvojnásobnou. Pardubická střídačka se provinila proti pravidlům špatným střídáním. "Dvě minuty" odsedí Petr Hubáček.

59:24
    Martin Rohan nádhernou stahovačkou vykoupal Ovčačíka a stál sám před Hüblem, ale zakončil pouze do jeho betonu!

58:05
    Karlovy Vary dostávají jedinečnou příležitost uhájit své jednobrankové vedení, protože Petr Sýkora míří na trestnou lavici za podražení a nabízí hostům dvouminutovou početní výhodu.

56:51
    Nicholas Schaus stojící na modré čáře viděl volného Tomáše Rolinka u levé tyče hostující branky, okamžitě mu adresoval přesnou přihrávku, ale pardubický kapitán střelou z první z ostrého úhlu Honzíka nepřekonal!

54:56
    Dnešní utkání sleduje 6 414 diváků.

53:41
    Lukáš Nahodil tečoval před brankou a už to vypadalo, že vyrovná stav zápasu, ale Honzík stihl zakročit!

52:19
    Jakub Flek se podporován spoluhráčem dostal až před Hübla a rozhodl se pro individuální zakončení. Trefil pouze ovšem domácího brankáře!

50:40
    Domácí si vyžádali oddechový čas.

48:48
    Vojtěch Tomeček spálil velkou šanci, když z levého kruhu pro vhazování netrefil takřka prázdnou bránu!

48:05
    Další přesilovka pro Vary. Michal Bárta dostává dvě minuty za vysokou hůl.

46:44
    David Tomášek krásnou zadovkou mezi nohama našel rozjetého Redenbacha, ale ten pálí mimo!

44:03
    Karlovy Vary si zahrají přesilovku. Petr Čáslava odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za podražení.

39:48
    Východočeši si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za podražení míří na trestnou lavici Václav Skuhravý.
    38:57 Petr ČÁSLAVA - 2:3
    Zdroj: Hokejka TV

38:57
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jeden z nových vlastníků Dynama PETR ČÁSLAVA se na modré čáře dostal ke kotouči a příklepem propálil vše před sebou včetně Davida Honzíka! Asistence: Tyler Redenbach.

34:43
    Dynamo si teď zahraje přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry – vyhození puku dostává Sebastián Gorčík.

33:46
    Henri Tuominen asi na střídačce na chvíli schová hlavu do dlaní, protože zazdil neuvěřitelnou příležitost! Samotnému mu před pardubickou brankou stačilo zvednout kotouč přes beton ležícího Hübla, ale kotouč mu sjel z hole!

30:55
    Vary ale přesně v polovině přesilovky o výhodu přicházejí. Henri Tuominen totiž dostává dvě minuty za hákování.

28:25
    Za svůj počin Johnson inkasuje pět minut + osobní trest do konce utkání. Na trestnou lavici za hříšníka usedá Alexandre Mallet.
    26:02 Tomáš RACHŮNEK - 1:3

26:02
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Hra v plném počtů jde Varům o poznání lépe! Důkazem toho je třetí branka, kterou střílí tvrdým příklepem od mantinelu TOMÁŠ RACHŮNEK. Asistence: Henri Tuominen a Milan Mikulík.

23:28
    Tomáš Kaut dostává dvě minuty za vysokou hůl a Vary si zahrají přesilovku.

23:08
    Antonín Dušek posílal před Hübla střílenou přihrávku, kterou nebezpečně tečoval Michal Vachovec a poslal kotouč na špičku Hüblovy hole!

22:53
    Lukáš Nahodil se dravě dostal až před Honzíka, ale do bekhendu se opřel až moc a přestřelil.

18:11
    Početní výhoda ale vydržela pouze pět vteřin. Ne díky vyrovnávací brance, ale kvůli trestu pro domácí. Tyler Redenbach odjíždí na dvě minuty za katr taktéž za podražení.

18:06
    V závěru první třetiny si Dynamo zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podražení inkasuje Tomáš Dvořák.

14:53
    Nečekaná malá domů od Leduca a Hübl se spolu s domácími příznivci pořádně zapotil!

10:37
    Na druhé straně Jaroslav Hübl nadvakrát zabránil takřka stoprocentní příležitosti Karlových Varů!

09:37
    Petr Sýkora poslal před branku šikovnou přihrávku, kterou těsně před Honzíkem tečoval Nicholas Johnson, ale karlovarský brankář chytá!
    07:09 Sebastián GORČÍK - 1:2

07:09
    To je hodně divoká úvodní desetiminutovka! Západočeši jdou znovu do vedení, když se kotouče zmocnil SEBASTIÁN GORČÍK, položil si Jaroslava Hübla, kterého následně obkroužil a zavěsil do odkryté branky. Bez asistence.
    04:51 Petr SÝKORA - 1:1

04:51
    A trvalo to pouhých dvacet pět vteřin! PETR SÝKORA dostal přihrávku přesně tak, jak to má rád, a střelou z první vyrovnává stav zápasu – 1:1! Asistence: Lukáš Nahodil a Tyler Redenbach.

04:26
    Dynamo může odpovědět v přesilovce. Na trestnou lavici totiž na dvě minuty za nedovolené bránění míří Vojtěch Tomeček.
    03:45 Tomáš DVOŘÁK - 0:1

03:45
    Už jsem měl rozepsaný příspěvek, že Dynamo má prozatím více ze hry, ale Karlovy Vary udeřily jako blesk z čistého nebe! TOMÁŠ DVOŘÁK se v útočném pásmu dostal ke kotouči a nekompromisním příklepem od mantinelu propálil Jaroslava Hübla – 0:1! Asistence: Sebastián Gorčík, Michal Vachovec.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 5. P. Sýkora (Nahodil, Redenbach), 39. Čáslava (Redenbach) – 4. Tomáš Dvořák (Gorčík, Vachovec), 8. Gorčík, 27. T. Rachůnek (Tuominen, Mikulík)

HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Havlík, Leduc, Čáslava, Ščotka, Ovčačík, Nedbal – P. Sýkora, Redenbach, Johnson – Klimenta, Nahodil, Rolinek – Beran, Tomášek, Hubáček – Bárta, T. Kaut, Starý – Mallet.
    HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Tadeáš Dvořák) – Benák, Harant, Sičák, M. Rohan, Rýgl, Tomáš Dvořák, Baránek – Mikulík, Tuominen, T. Rachůnek – Gorčík, Skuhravý, Vachovec – V. Tomeček, Dušek, Mullane – Flek, Gríger, Kindl – Stloukal.

Rozhodčí: Hodek, Kika – Blümel, Barvíř

Diváci: 6 414