Slavia – Vítkovice 5:4 (kon.) | Kladno – Třinec 2:4 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Zlín 3:5 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Litvínov – Liberec 2:5 (kon.) | Sparta – Pardubice 3:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dukla Jihlava
3:2 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 07.01.2017, 14:00 • Bystřice nad Pernštejnem • DHL Extraliga juniorů • 32. kolo

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.
    Rozhodující nájezd si připsal a bod pro Duklu navíc obstaral obránce LADISLAV POSPÍCHAL.

58:54
    Dukla právě vstřelila branku!
    Kometa pyká za svojí nedisciplinovanost a vyloučení před koncem zápasu. Po jedenácti vteřinách využívá přesilovku jihlavský snajpr VOJTĚCH MAŠTERA a dává svůj desátý gól v sezoně. Asistence: Ladislav Pospíchal, Tomáš Mejzlík.

49:47
    Kometa právě vstřelila branku!
    Brňané se dostávají podruhé v utkání do vedení. Čtyři minuty poté, co si LUBOŠ HORKÝ odpočinul na trestné lavici, přibližuje Kometu třem bodům v dnešním utkání. Dukla má na korekci stavu polovinu třetí třetiny. Asistence: Libor Zábranský.

43:08
    Jihlava druhou přesilovku v zápase využívá, srovnává stav zápasu a prsty v tom mají její reprezentanti do 19 let. ALEŠ HEINRICH zařídil srovnání, Ladislav Pospíchal si zapsal u tohoto gólu asistenci.

35:10
    Třetí přesilovou hru již Brňané využívají, když se po devíti vteřinách hry v početní výhodě prosazuje mladý zadák LIBOR ZÁBRANSKÝ a dává tak svůj čtvrtý gól v sezoně. Asistence: Luboš Horký, Robert Havlát.
    GSA

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 44. Heinrich (Pospíchal), 59. Maštera (Pospíchal, Mejzlík), rozh. náj. Pospíchal – 36. Zábranský (Horký, Havlát), 50. Horký (Zábranský)

HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Pražák, Srnský, Váňa, Huňáček, Kadlec, Hrabaň – Maštera, Hendrych, Heinrich, Mejzlík, Adam, Berka, Peschout, Geier, Kraučuk
    HC Kometa Brno: Dostál (Krček) – Trnka, Slabý, Furch, Sedláček, Zábranský, Jeřábek – Novák, Havlát, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Hroudný, Ferda, Jajcay

Rozhodčí: Kašík – Novotný, Axman