Chrudim – Helas Brno 0:1 (kon.) | Chrudim – Hodonín 8:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Chrudim 0:5 (kon.)
FK Chrudim
0:1 (0:0)
Helas Brno
Sobota 07.01.2017, 10:50Juniorská liga futsalu

Konec zápasu. (11:38:19)

39:48
    Dědečkův střílený centr byl nepřesný, ambice chrudimské devatenáctky na bodový zisk se pomalu rozpouští.

38:49
    Nepřesná přihrávka Buluška Lukase nenašla, hosté se zase na chvilku osvobodili.

37:54
    Chrudimští si vybírají oddechový čas a zkouší hru bez brankáře!

37:25
    Antonín Jakeš si chtěl vykoledovat faul chrudimského brankáře, nakonec ale sám vyfasoval žlutou kartu.

37:16
    Helas zatím zvládá poslední minuty výborně, času na srovnání stavu mají Chrudimští ještě spoustu.

35:03
    Machovo zakončení Fruhvirt znovu vytáhl na rohový kop.

33:23
    Chrudim je usazena na útočné polovině a dostává se i do šancí. V jedné takové z ostrého úhlu Dušek proti Fruhvirtovi neuspěl.

32:14
    ERA-PACK ještě zvýšil svoje úsilí směrem dopředu, Dědečkova rána se ale mezi tři tyče nevešla.

30:33
    Radio Krokodýl Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic se do vedení dostávají hostující futsalisté! Na rychlou útočnou akci Helasu nedokázali domácí zareagovat, ze všech vyplynulo zakončení ANTONÍNA JAKEŠE, který prošlo až za záda gólmana Laksara – 0:1!

28:35
    Další útočnou akci Chrudimi pokazila nepřesná přihrávka Fejla, Helas se na půdě lídra tabulky stále neomylně brání.

27:13
    Dominik Čáň stál zády k brance, s míčem se rychle otočil, ale prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.

26:21
    Přečíslení tři na dva na druhé straně dokázali domácí včas uhasit, stále čekáme na výraznější příležitost.

25:25
    Pěkná skrytá rána z nohy Romana Dědečka skončila dalším zákrokem Daniela Fruhvirta.

22:39
    Dominik Čáň připsal na konto ERA-PACKu úvodní nedovolený zákrok.

21:53
    Chrudimští vstoupili do druhého poločasu aktivně a snaží se o vstřelení branky. Fejlovo zakončení bylo sraženo na rohový kop.

20:01

První polovina branku nepřinesla, v Chrudimi sledujeme vyrovnané utkání, více ze hry mírně mají domácí futsalisté. Uvidíme, co nám s vývojem udělá poločas druhý.