Chrudim – Helas Brno 1:2 (kon.) | Chrudim – Tango Brno 4:1 (kon.) | Vysoké Mýto – Chrudim 3:2 (kon.)
FK Chrudim
1:2 (0:0)
Helas Brno
Sobota 07.01.2017, 09:00Dorostenecká liga futsalu

Helas Brno v úvodním utkání přetlačil Chrudim poměrem 2:1 a slaví důležité tři body do tabulky juniorské ligy. (09:45:06)

39:53
    Brněnský trenér si vyžádal oddechový čas, hosté budou u balonu u chrudimské branky. To již vypadá s ambicemi Chrudimi bledě.

39:23
    Radio Krokodýl Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Tak to je velká smůla pro Chrudim! Domácí pokračovali ve hře bez brankáře, přišli ale o balon a TOMÁŠ ŠPERKA přes celé hřiště trefil prázdnou branku ERA-PACKu- 1:2!

38:54
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Domácím vyšla kombinace na výbornou, Nemšovský našel před brankou JAKUBA JÁNYŠE, který srovnal stav utkání na 1:1!

38:30
    ERA-PACK i nadále kombinuje na útočné polovině a snaží se o srovnání stavu.

36:33
    Chrudimští si vzali time out a zkouší hru bez brankáře!

33:51
    Útočná akce ERA-PACKu končí nedovoleným zákrokem, hosté se opět ubránili.

32:26
    Šibalovo prudké zakončení znamenalo další zákrok Widdera, domácí znovu zvyšují svůj tlak.

29:49
    Předchozí tvrzení již neplatí, hosté se deset minut před koncem dostávají do vedení! TOMÁŠ ŠPERKA se dostal k míči na levé straně a prudkou ranou ke vzdálenější tyči poslal Helas do vedení – 0:1!

28:53
    Hra nám velmi rychle plyne, stále v Chrudimi čekáme na první vstřelenou branku.

25:00
    Adrian Nemšovský zastavil postup hostí do protiútoku faulem, za což si po právu vysloužil žlutou kartu.

23:16
    Fantastický Josef Novotný nyní podržel Chrudim! Domácí brankář nejprve zlikvidoval samostatný únik Tomáše Šperky, následně i stoprocentní šanci Jakuba Bartůňka!

22:03
    Dvě minuty z druhého poločasu již utekli, obraz hry se zatím vůbec nezměnil.

20:01

20:00

19:09
    První poločas se blíží ke svému konci, Chrudimští se stále snaží o otevření střeleckého účtu dnešního juniorského turnaje.

16:48
    A další pokus o střelu, tentokrát v podání Nemšovského. Chrudimští zůstanou s míčem před Widderem.