Litvínov – Sparta | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Mountfield HK – Třinec | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:3 (kon.) |
Kanada – Rusko | 4:2 (kon.) | | | Švýcarsko – Česko | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Švédsko – USA | 0:4 (kon.) |
Finsko – Japonsko | 2:0 (kon.) |
Los Angeles – Minnesota | 4:3 (po pr.) | | | Toronto – Montreal | 3:5 (kon.) | | | Florida – Boston | 0:4 (kon.) |
New Jersey – Edmonton | 1:2 (po pr.) | | | Columbus – NY Rangers | 4:5 (kon.) | | | Ottawa – Washington | 0:1 (kon.) |
St. Louis – Dallas | 4:3 (kon.) | | | Arizona – NY Islanders | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Calgary – Vancouver | 3:1 (kon.) |
San Jose – Detroit | 6:3 (kon.) | | | Carolina – Boston | 4:3 (po pr.) | | | Pittsburgh – Tampa | 6:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Soči | 3:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) |
HC Slovan – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Trenčín – Martin | 2:1 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 1:0 (kon.) |
Žilina – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 0:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Skalica – Prešov | 4:6 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 0:5 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 6:0 (kon.) |
Mar.Lázně – Cheb | 4:19 (kon.) | | | Telč – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 5:1 (kon.) |
Boskovice – Uh. Hradiště | 7:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 1:6 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 4:6 (kon.) |
Bohumín – Orlová | 3:5 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Hluboká n.V. | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 3:8 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Jesenice | 3:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Wolves Č. Těšín | 2:4 (kon.) | | | TJ Sušice – Třemošná | 7:4 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Varnsdorf | 12:2 (kon.) |
Žirovnice – Veselí nLuž. | 1:4 (kon.) | | | Humpolec – Strakonice | 2:6 (kon.) | | | Jaroměř – HC Jičín | 6:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 6:4 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 3:2 (kon.) | | | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 5:3 (kon.) |
Chotěboř – Litomyšl | 10:2 (kon.) | | | Česká Třebová – Choceň | 6:3 (kon.) | | | Světlá nS – Moravská Třebová | 6:5 (po pr.) |
BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. | 5:3 (kon.) | | | Rakovník – Žabonosy | 7:1 (kon.) | | | HC Turnov – HC Děčín B | 6:4 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 4:9 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 4:2 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Uh.Ostroh | 2:3 (po pr.) |
Radomyšl – Soběslav | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Litoměřice – Kralupy n. Vltavou | 6:7 (kon.) |
Č.Budějovice – SHK Mustangové | 3:19 (kon.) | | | Studénka Sledge – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 0:0 (odl.) |
Kadaň – Roudnice | 7:9 (kon.) | | | Louny – HC Lovosice | 9:5 (kon.) |
konec
HC Vítkovice Ridera
4:1
(1:0, 2:0, 1:1)
HC Dynamo Pardubice
56:01
|
Za faul kolenem bude pykat domácí Kovář, Hübl je na střídačce, hosté zkusí přesilovku 6 na 4.
|
|
49:17
|
Na trestné lavici domácích se tísní tři vítkovičtí, Němec je vyloučen na 2 + 10 minut za naražení zezadu, a Tomi na 2+2 minuty za hrubost. Na straně hostů je vyloučen Leduc na 2 +2 minuty za hrubost. Hosté mají k dispozici přesilovku 5 na 4.
|
|
46:58
|
Za katr usedá hostující Redenbach za krosček.
|
|
34:08
|
Pardubičtí začínají chybovat a také faulovat. Za krosček je potrestán Sýkora.
|
|
33:41
|
Za podražení putuje na trestnou lavici Starý.
|
|
31:45
|
Někteří z fanoušků už viděli puk v brance, ale bude se jen vylučovat. Za držení je potrestán hostující Nedbal.
|
|
30:50
|
Bude se hrát ve čtyřech, za podražení je potrestán hostující Schaus.
|
|
30:07
|
Za držení bude pykat domácí Kolouch.
|
|
08:45
|
Hosté špatně vystřídali, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Starý.
|
Branky a nahrávky:
14. Szturc (Olesz, Urbanec), 32. Tybor (O. Roman, Baranka), 35. D. Květoň (Klok, Tybor), 50. Olesz (Szturc) – 57. P. Sýkora (Redenbach, Hubáček)
Rozhodčí: Šír, Kubičík – Gebauer, Lederer
Diváci: 4 517
Neproměněná penalta:
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Dolejš) – Klok, Hrbas, Urbanec, Baranka, L. Kovář, Výtisk (A), D. Krenželok – Tybor, O. Roman, D. Květoň – Szturc, Stastny, Olesz (C) – Vandas, Kolouch, Kucsera – Tomi, E. Němec, P. Zdráhal.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Ščotka, Čáslava (A), Nedbal, Ovčačík, Havlík, Leduc – P. Sýkora (A), Redenbach, Hubáček – Klimenta, Rolinek (C), Starý – Beran, T. Kaut, Bárta – M. Kaut, Kusý, Panna.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: J. Hübl (Martin Růžička) – Schaus, Ščotka, Čáslava (A), Nedbal, Ovčačík, Havlík, Leduc – P. Sýkora (A), Redenbach, Hubáček – Klimenta, Rolinek (C), Starý – Beran, T. Kaut, Bárta – M. Kaut, Kusý, Panna.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šír, Kubičík – Gebauer, Lederer
Diváci: 4 517
Monika Baloghová