Benátky n/J – Kladno 1:4 (kon.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Třebíč – Přerov 4:2 (kon.)
Litoměřice – Havířov 0:3 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Most 5:2 (kon.)
Frýdek-M. – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.)
konec
LHK Jestřábi Prostějov
2:5 (0:1, 1:1, 1:3)
HC Dukla Jihlava
Středa 11.01.2017, 18:00WSM Liga • 40. kolo
Předzápasové kurzy: 2.6 4.1 2.15
Partner:
   
  56:21
  Dukla právě vstřelila branku!
  A Jihlava definitivně rozhoduje o svém vítězstvím v zápase. Rychlé přečíslení zakončuje do poloodkryté branky FILIP SEMAN. Asistence: David Kajínek.
   
  48:00
  Dukla právě vstřelila branku!
  A Jihlava si bere své vedení zpět! JIŘÍ ŘÍHA nejprve vypálil z levého kruhu a jeho ránu njeprve stačil Kantor vyrazit, ale na jeho dorážku už byl krátký. Asistence: Tomáš Čachotský a Adam Zeman.
   
  43:35
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  A Prostějov využívá početní výhodu 4 na 3! Rána JANA RUDOVSKÉHO skončila za bezmocným Škarkem. Asistence: Martin Novák a Lukáš Krejčík.
   
  41:49
  Dukla právě vstřelila branku!
  Tak to byla úchvátná individuální akce ALEŠE JERGLA, který při signalizované výhodě projel přes celé kluziště a zasunul za záda Kantora. Asistence: David Kajínek.
   
  34:54
  Jestřábi právě vstřelili branku!
  A Prostějov se dotává do kontaktu! Střela Rudovské skončila nejprve pouze na betoně Škarka, ale poté se vzduchem prosazuje MARTIN NOVÁK. Asistence: Jan Rudovský a Marek Švec.
   
  25:28
  Dukla právě vstřelila branku!
  A Jihlava se dostává do dvoubrankového vedení v utkání! Po další chybě Prostějova v rozehrávce se prosazuje po úspěšném brejku MICHAL DŮRAS. Asistence: Aleš Jergl.
   
  16:41
  Dukla právě vstřelila branku!
  A Jihlava proměňuje přesilovou hru! Nahození od modré čáry končí za zády Kantora díky ALEŠI JERGLOVI. Jihlava se tak ujímá vedení v zápase. Asistence: David Kajínek.

  Ondřej Terber

  Branky a nahrávky: 35. Martin Novák (Rudovský, Švec), 44. Rudovský (Martin Novák, L. Krejčík) – 17. Jergl (Kajínek), 26. Důras (Jergl), 42. Jergl (Kajínek), 48. Říha (Čachotský, Zeman), 57. F. Seman (Kajínek)


  LHK Jestřábi Prostějov: Kantor – Grebeňuk, A. Holík, T. Kvapil, Protivný, Štindl, V. Zadražil – Augustin, Hozák, Indra – L. Krejčík, Luňák, Matuš – Martin Novák, Rudovský, Šlahař – Švec, Venkrbec, Zabloudil – Žálčík.
  HC Dukla Jihlava: Škarek – Bilčík, Dobrovolný, Dundáček, Kajínek, Kaláb, Půža, Říha, Szathmáry – Anděl, Březina, Čachotský – Diviš, Jícha, Jergl – Důras, F. Seman, Skořepa – Zeman, Stoklasa.

  Rozhodčí: Trombík – Barteček, Ganger