Benátky n/J – Kladno 1:4 (kon.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Třebíč – Přerov 4:2 (kon.)
Litoměřice – Havířov 0:3 (kon.) | Prostějov – Jihlava 2:5 (kon.) | Ústí n/L – Most 5:2 (kon.)
Frýdek-M. – Kadaň 4:3 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Frýdek-Místek
4:3 (1:0, 1:3, 1:0 - 0:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 11.01.2017, 18:00 • Hala Polárka • WSM Liga • 40. kolo
Předzápasové kurzy: 1.6 4.6 3.9
Partner:
   
  V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Frýdek-Místek.
  Autorem vítězné branky je ONDŘEJ KOVAŘČÍK.
   
  51:07
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Obrovská radost v Polárce, která slaví vytoužené vyrovnání na 3:3! Adam Rufer po objetí hostující klece nezasunul puk mezi Strmeně a jeho levou tyčku, v menší tlačenici se poté ale prosadil důrazný MICHAL KOVAŘČÍK, jenž doslova dotlačil puk za brankovou čáru. Asistence: Adam Rufer, Jakub Kania.
   
  37:57
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Třetí branka v krátkém sledu za sebou a Kadaň opět vede o jednu trefu! Po menším zmatku před domácí brankou Kůs prostrčil puk na ROBERTA ČERNÉHO, jenž využil závaru v brankovišti a z levé strany našel skulinku v Šimbochově postoji. Asistence: Jaroslav Kůs, Nicolas Hlava.
   
  37:33
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Tak tohle je doslova blesková odpověď Frýdku-Místku! Aron Chmielewski přihrál na pravou stranu MARIÁNU ADÁMKOVI, jenž měl dost času na střelu a tou prostřelil zaskočeného Strmeně. Asistence: Aron Chmielewski, Jakub Kania.
   
  37:18
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Jako blesk z čistého nebe přichází druhý úder a nečekané vedení Trhačů! Kůs po přihrávce od hlavy nastartoval DAREKA HEJCMANA, který rázem ujížděl sám na branku a před Šimbochem nezaváhal. Asistence: Jaroslav Kůs, Nicolas Hlava.
   
  23:24
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Nádherná souhra Trhačů znamená vyrovnání na 1:1! Hlava přihrál z krátkého mantinelu na pravou stranu, kde Kůs pěknou přihrávkou z prvního dotyku přenesl hru do druhého kruhu, ze kterého bez přípravy napřáhl DAREK HEJCMAN a nedal Šimbochovi žádnou šanci. Asistence: Jaroslav Kůs, Nicolas Hlava.
   
  16:32
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Domácí se v sedmnácté minutě zápasu dostávají do vedení! Antonín Pechanec ono vhazování vyhrál čistě za sebe na BOHUMILA JANKA, který se opřel do kotouče a propálil všechny překážky mezi sebou a sítí v brance Kadaně. Asistence: Antonín Pechanec.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky: 17. Jank (Pechanec), 38. Adámek (Chmielewski, Kania), 52. M. Kovařčík (Rufer, Kania), rozh. náj. O. Kovařčík – 24. Hejcman (Kůs, Hlava), 38. Hejcman (Kůs, Hlava), 38. R. Černý (Kůs, Hlava)

  Samostatné nájezdy:

  1. série:
  0:0   Darek Hejcman (KAD)
  1:0   Aron Chmielewski (FRM)
  2. série:
  1:0   Nicolas Hlava (KAD)
  1:0   Marek Růžička (FRM)
  3. série:
  1:1   Jaroslav Kůs (KAD)
  1:1   Lukáš Jašek (FRM)
  4. série:
  1:1   Aron Chmielewski (FRM)
  1:1   Jaroslav Kůs (KAD)
  5. série:
  2:1   Ondřej Kovařčík (FRM)
  2:1   Martin Šťovíček (KAD)


  HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Kania (A), Adámek, Štebih, Michal Roman, M. Jáchym, Jank, Bartko – Chmielewski, Pechanec, Marek Růžička – Rufer, Cienciala (A), Klimša (C) – M. Kovařčík, Jašek, O. Kovařčík – Půhoný, Jaroš, Franek.
  SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Černý, D. Šimek, J. Tomeček (A), L. Chalupa, Cestr, Weinhold – Kůs (A), Hejcman, Hlava – Chrpa, Šťovíček, Slavíček – L. Vrána, M. Zadražil, Vaněk – O. Beránek, Osmík, Ringler.

  Rozhodčí: Fiala, Kubičík – Adamec, Poruba

  Diváci: 1 392