Slavia – Trenčín 29:15 (kon.) | Bratislava – Šaľa 17:31 (kon.)
DHC Slavia Praha
29:15 (18:6)
HK AS Trenčín
Středa 11.01.2017, 17:30Interliga ženy • 13. kolo

Slávistky nakonec už třicátou branku nepřidaly, přesto mohou být s dnešním výkonem spokojeny. Hlavně díky perfektní první půli si nad předposledním Trenčínem vypracovaly jistý náskok, který ve druhé části kontrolovaly a ještě mírně navýšily. Slavia se tak díky výhře přibližuje k druhému Mostu. (18:51:32)

DHC Slavia Praha – HK AS Trenčín 29:15 (18:6)
    Nejvíce branek: Pokorná 6/1, Šetelíková 4, A. Novotná 4 – Rajnohová 4/3, Nejedlíková 2, Kostelná 2/2. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 1/1 – 6/5. Vyloučení: 2:0.

60
    Konec zápasu. (29:15)

59
    Slavia si ještě bere poslední oddechový čas. (29:15)

59
    Takáčová se snažila obstřelit brankářku z velkého úhlu, míč ale neměl potřebnou rotaci a zamířil těsně vedle. (29:15)

59
    Pokorná z dálky zatím nepřidala třicátý slávistický gól, podaří se to ještě domácím? (29:15)

58
    Líbalová mohla jít sama na bránu, jenže míč nezpracovala ideálně a nakonec o něj i přišla. (29:15)
    57
    Ušiaková z dálky mířila přesně do levého horního rohu branky. (29:15)

57
    Střela Pavlíny Novotné mířila příliš vysoko. (29:14)

56
    Hosté si ještě berou oddechový čas. (29:14)
    56
    Pokorná se poměrně hladce protáhla až na hranici brankoviště a kolem brankářky poslal míč do sítě. (29:14)
    55
    Nejedlíková také pálila z pravé strany a byla úspěšná. (28:14)
    54
    Pešková mířila přesně z pravé strany. (28:13)

54
    Střela Pavlíny Novotné orazítkovala jen tyč. (27:13)

53
    Pokus Pokorné z dálky nebyl úspěšný, Hanzalíková míč zastavila nohou. (27:13)

52
    Motejlová měla k letícímu míči poměrně daleko, přesto ještě ve skoku stihla zakončit, míč ale poslal vedle branky. (27:13)

51
    Kutlvašrová nemířila přesně, branku minula o necelý metr. (27:13)
    50
    Chlupová se prosazuje po střele do protipohybu brankářky. (27:13)

49
    Rajnohová rychlou střelou Hillebrandovou nepřekvapila. (26:13)

49
    Večeřová o kousek přešlápla, a tak její branka nebyla uznána. (26:13)
    48
    Kutlvašrová vystihla kombinaci soupeřek a v samostatném úniku nedala brankářce žádnou šanci. (26:13)

47
    Slávistky tentokrát zastavily kroky, míč mají slovenské hráčky. (25:13)
    47
    Kostelná znovu uspěla ze sedmimetrového hodu. (25:13)

46
    Ztlumená rána Galuškové skončila u pozorné Hanzalíkové. (25:12)

46
    Na druhé straně z velkého úhlu snižuje Kostelná. (25:12)

45
    Motejlová to zkoušela z velkého úhlu, úspěšnější byla ale Hanzalíková. (25:11)
    45
    Večeřová v pádu dokázal překonat vyběhnutou Hanzalíkovou. (25:11)

44
    Slavia je kompletní. (24:11)

44
    Domácí si berou druhý oddechový čas v utkání. (24:11)
    44
    Naposledy neúspěšnou Rajnohovou tentokrát na sedmimetrovém hodu vystřídala Kostelná a tvrdou ranou se nemýlila. (24:11)
    44
    Z druhé vlny si naběhla Svobodová a střelou z výskoku mířila přesně k levé tyči. (24:10)

43
    Galušková střelou při zemi nastřelila jen bránící soupeřku. (23:10)

43
    Takáčové utekl míč do brankoviště, míč tak mají domácí hráčky. (23:10)

42
    Kordovská je vyloučena, slávistky tak musí znovu hrát v oslabení. (23:10)

42
    Motejlová z levé strany mířila sama na Hanzalíkovou, která si ale připisuje úspěšný zákrok. (23:10)
    41
    Novotná z úhlu přehodila brankářku a míč následně zaplul do branky. (23:10)

41
    Rajnohová ze sedmimetrového hodu nastřelila jen břevno! (22:10)

40
    Kordovská se na místě zbavila obránkyně a přesnou ranou navyšuje slávistické vedení. (22:10)
    38
    Takáčová se středem hřiště dostala až před Hillebrandovou, kterou překonala střelou o zem. (21:10)
    37
    Tentokrát už Adéla Novotná mířila přesněji a raduje se z další trefy. (21:9)

37
    Slavia hraje v plném počtu. (20:9)

36
    Adéla Novotná se dokázala obtočit kolem soupeřky, následně ale v pádu mířila jen do tyče! (20:9)

36
    Kostelné bylo odpískáno prorážení. (20:9)
    35
    Početní výhodu ihned zúročila v devátou trefu Zemanovičová. (20:9)

35
    Svobodová je první vyloučenou hráčkou, Trenčín má dvouminutovou přesilovku. (20:8)
    34
    Rajnohová proměňuje další sedmimetrový hod. (20:8)
    33
    Svobodová neměla komu nahrát, a tak to vzala na sebe a tvrdou ranou nedala Hanzalíkové šanci. (20:7)
    33
    Galušková zpoza soupeřek vypálila přesně. (19:7)
    32
    Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Nina Ušiaková). (18:7)

32
    Střela Galuškové se zastavila u pozorné Hanzalíkové. (18:6)

31
    V domácí brance došlo o poločase ke změně, Hillebrandová si ihned připsala povedený zákrok. (18:6)

31
    Začal druhý poločas. (18:6)

Slávistky první půli utkání s předposledním Trenčínem zcela ovládly. Nejenže si vypracovaly slibný a jednoznačný náskok, soupeřky dokonce až na poslední tři minuty úvodní části nepouštěly ke střelbě, a tak v klidu kontrolovaly průběh. Bude hodně zajímavé sledovat druhé dějství, zda domácí hráčky budou nadále navyšovat své vedení, nebo se podaří slovenskému celku ještě snížit a třeba i zdramatizovat koncovku duelu? Sledujte s námi přibližně za pět minut!

30
    První poločas skončil. (18:6)
    30
    Jašková ještě dvě vteřiny před koncem poločasu snižuje. (18:6)
    30
    Kutlvašrová napravila předcházející nepovedenou střelu a tentokrát už mířila přesně. (18:5)

30
    Slávistkám ke konci prvního poločasu přestala vycházet střelba, Kutlvašrová pálila jen do brankářky. (17:5)

29
    Líbalová z pravé strany nastřelila jen Hanzalíkovou. (17:5)
    29
    Rajnohová se znovu nemýlila ze sedmimetrového hodu. (17:5)

28
    Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Adéla Novotná). (17:4)

28
    Kutlvašrová svoji střelu z dálky otřela o břevno. (17:4)

27
    Domácí si berou první oddechový čas. (17:4)
    27
    Rajnohová se postavila k sedmimetrovému hodu a tvrdou ranou rozvlnila síť. (17:4)

27
    Kudláčková zkusila kroucenou střelu o zem, Hanzalíková ale ne příliš rychlý pokus stihla zastavit na brankové čáře! (17:3)

26
    Střelu Rajnohové zastavila připravené Kudláčková. (17:3)

26
    Pokus Matejíkové srazili domácí hráčky na roh. (17:3)
    25
    Gól vstřelil tým HK AS Trenčín (Paulína Jašková). (17:3)
    24
    Pokorná znovu pálila zpoza soupeřek, tentokrát zamířila přesně pod horní tyč. (17:2)

24
    Blažeková z velkého úhlu nepřekonala dobře postavenou Kudláčkovou. (16:2)
    23
    Pokorná zpoza obránkyň zamířila přesně k levé tyči. (16:2)
    22
    Pokorná se lehce dostala za obranu, zpracovala přihrávku a tvrdou ranou zakončila pod břevno. (15:2)
    21
    Dlouhá rozehrávka od postranní čáry našla rozběhnutou Šetelíkovou, která z blízka znovu rozvlnila síť. (14:2)

20
    Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Terézia Takáčová). (13:2)
    19
    Rajnohová dostala trochu prostoru, a přerušuje tak sérii sešívaných tref. (13:2)
    18
    Kordovská nejdříve trefila brankářku, odražený míč si ovšem znovu vzala slávistická hráčka a napodruhé už uspěla. (13:1)
    17
    Pokorná využila sedmimetrový hod. (12:1)

17
    Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Selma Blažeková). (11:1)
    16
    Šetelíková v úniku přelobovala brankářku a slaví další branku. (11:1)
    15
    Šetelíková křižnou ranou ke vzdálenější tyči přidává desátou trefu slávistek. (10:1)

15
    Obrana Slavie zatím funguje na jedničku, soupeřky se ani nemohou dostat ke střelám. (9:1)

14
    Pokus Ondové nebyl příliš razantní, a tak nenadělal Kudláčkové žádné problémy. (9:1)

13
    Velkou příležitost měla Motejlová, z blízka ale nechala vyniknout Hanzalíkovou. (9:1)
    12
    Šetelíková si naběhla na dlouhou přihrávku a poslal míč k tyči. (9:1)

12
    Pokus Rajnohové v poklidu zastavila Kudláčková. (8:1)
    11
    Další rychlý protiútok zakončila přesnou ranou Pokorná. (8:1)

11
    Hostující hráčky zastavil přešlap do brankoviště. (7:1)
    11
    Kordovská mířila přesně zpoza soupeřky. (7:1)

10
    Trenčín si následně bere první oddechový čas, slovenskému celku se zatím téměř nic nedaří a je potřeba něco změnit. (6:1)
    10
    Večeřová se v pádu dokázala prosadit a slávistky vedou už o pět branek. (6:1)
    9
    Slávistky se zatím spoléhají na rychlé protiútoky, další rychlou akci využila ke skórování Adéla Novotná. (5:1)

9
    Podobnou příležitost měla i Motejlová, jenže si vylámala zuby na Hanzalíkové. (4:1)
    8
    Kudláčková ihned rozehrála na rozběhnutou Novotnou, která se z blízka nemýlila. (4:1)

8
    Pokus Rajnohové nebyl přesný. (3:1)
    7
    Večeřová se obtočila kolem soupeřky a o zem zamířila přesně mezi tyče. (3:1)

7
    Žlutá karta pro tým HK AS Trenčín (Barbora Zemanovičová). (2:1)
    7
    Trenčínu se ale daří rychle snížit, trefila se Nejedlíková. (2:1)
    6
    Tentokrát už střela Kutlvašrové z větší dálky zaplula do sítě. (2:0)
    5
    Rychlá rozehrávka našla Kordovskou, která se z hranice brankoviště nemýlila. (1:0)

4
    Dalekonosná rána Kutlvašrové a je z toho další nastřelená tyč! (0:0)

3
    Pokus Rajnohové zastavila skvělým zákrokem Kudláčková. (0:0)

3
    Trenčín se zatím nemůže dostat do zakončení, slávistky dobře brání. (0:0)

2
    Kordovská to zkoušela přízemní střelou, nemířila ale vůbec přesně. (0:0)

2
    Dlouhou přihrávku přes celé hřiště zachytila Novotná, nikým nebráněná ale trefila pouze tyč! (0:0)

1
    Večeřová ale z dálky neuspěla, míč poslal těsně vedle. (0:0)

1
    Rozehrávky se ujaly domácí hráčky a snaží se o první ohrožení branky. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

DHC Slavia Praha: Kudláčková, Hillebrandová – Ritzová, Líbalová, Motejlová, Pešková, Novotná, Večeřová, Kordovská, Kutlvašrová, Novotná, Pokorná, Svobodová, Galušková, Šetelíková, Chlupová.

HK AS Trenčín: Takáčová, Žitňanová, Minárechová, Ondová, Jašková, Matejíková, Zemanovičová, Ušiaková, Kostelná, Hanzalíková, Nejedlíková, Rajnohová, Blažeková, Rehušová.

Rozhodčí: Kozler, Zych.

Ve 13. kole Interligy žen se proti sobě postaví DHC Slavia Praha a HK AS Trenčín. V dosavadním průběhu sezóny se o poznání lépe daří domácí Slavii, který se drží v kontaktu s čelem tabulky, na první Michalovce ztrácí pět bodů, o jeden méně schází slávistkám na druhý Most. Trenčín má ovšem úplně jiné starosti, se ziskem pouhých dvou bodů se totiž krčí na předposledním místě, těsně před Bratislavou, která ještě ani jednou nebodovala.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.