Vsetín – Poruba 2011 8:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 5:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:1 (kon.)
Opava – Kopřivnice 4:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 6:5 (1:0 po s.n.) | Tábor – Žďár n/S 3:0 (kon.)
Klatovy – Děčín 7:3 (kon.) | Klášterec nO – Trutnov 2:1 (po pr.)
HK Opava
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 11.01.2017, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ • 32. kolo

59:56
    Opava právě vstřelila branku!
    Hra bez gólmana se hostům nevyplatila. Do prázdné brány zvšuje na 4:2 PETR CHALUPA.
    Asistence: Pavel Selingr a Michal Wanecki.

59:40
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    SAMUEL OLLENDER z bezprostřední blízkosti překonal svou trefou domácího gólmana a Kopřivničtí jsou tak stále ve hře. Asistence: Martin Tomášek a Pavel Kowalczyk.

58:50
    Za nesportovní chování je osobní desetiminutový trest udělen Janu Porubovi.

55:14
    Za krosček je vyloučen Patrik Mosler, jede si ted odpykat dvě minuty.

52:05
    Ránu rozjetého Wolfa se Šimečkovi povedlo vychytat.

48:12
    TOMÁŠ POLOK pálil z kruhu a jeho rána zamířila přesně pod horní tyč kopřivnické brány.
    Asistence: Vladimír Holík a Pavel Selingr.

46:59
    A za hákování je vyloučen také Jakub Teper, na dvě minuty.

45:42
    Rozhodčí načapali Kopřivnici v šesti, na trestnou lavici tak za příliš mnoho hráčů míří odpykat trest Marek Pěnčík.

35:16
    Sudí nenechá píšťalku chvíli v klidu. Momentálně mu to neumožnil Adam Červenka, který se provinil podražením a tak na dvě minuty míří za trestoměřiči.

34:37
    Opavě začínají krušné chvilky. Současně jsou vyloučeni David Galvas za podražení a Lukáš Černý za napadení. Oba na dvě minuty.

32:48
    Chvíli byl od vylučování klid, Jakub Teper ovšem svými trestnými minutami vše dohnal. Dostává dvě minuty za nedovolené bránění a dalších deset minut za nesportovní chování.

28:51
    A za Lukášem Černým putuje také Tomáš Černý, který si na trestné lavici odpyká dvě minuty za držení.

27:32
    Na ledě se to začíná vyostřovat. Po strkanici u Waneckeho je za hrubost na dvě minuty vyloučen Lukáš Černý.

25:05
    Tomášek se hněvá na hlavního rozhodčího. Ten jej totiž posílá na dvě minuty na lavici hanby za vražení na hrazení.

23:32
    Za podražení je vyloučen také Petr Chalupa, rovněž na dvě minuty.

22:43
    A vrátka se otevírají také na druhé straně trestné lavice. Vstupuje do nich Jakub Teper, který zůstane na dvě minuty za podražení.

22:08
    Podobnou situaci jsme zažili již v první třetině. Opava vstřelila branku a pak se ocitla v oslabení. Tentokrát se o něj postaral Patrik Mosler, který si odpyká dvě minuty za držení.

21:11
    Tohle vypadá slibně. PETRU CHALUPOVI se povedlo poslat kotouč kolem levé tyče kopřivnické brány a Opava jde opět do vedení.
    Asistence: Petr Grygar a Vladimír Holík.

17:23
    Na kopřivnické střídačce je o poznání veseleji. MAREK PĚNČÍK pálil z kruhu a na jeho střelu domácí gólman nestihl včas zareagovat.
    Asistence: David Čintala.

13:35
    Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Jiří Šindelář, který si bude muset odpykat dvě minuty a Kopřivnici se tak nabízí možnost na yyrovnání.

12:44
    PETR GRYGAR zakončil do odkryté brány a domácí jdou jeho zásluhou do vedení.
    Asistence: Jakub Vítek a Radek Tůma.

08:30
    Moslerova jedovka od modré těsně míjí kopřivnickou bránu.

06:31
    Vylučovat se bude také na druhé straně. Gólman Šimeček dostává 2 minuty za nedovolené bránění. Trest za něj odpyká Jan Poruba.

05:00
    Ve výhodné pozici se ocitl opavský kapitán Selingr. Jeho rána z mezikruží ale na pokoření kopřivnického gólmana nestačila.

02:09
    Na gól si sice budeme ještě muset počkat, ale první vyloučení na sebe nenechalo dlouho čekat. David Galvas vyhodil puk mimo led a míří za to na dvě minuty na trestnou lavici.

Soňa Molatová

Branky a nahrávky: 13. Grygar (Vítek, Tůma), 22. Chalupa P. (Grygar, Holík), 49. Polok (Holík, Selingr), 60. Chalupa (Selingr, Wanecki) – 18. Pěnčík (Čintala), 60. Ollender (Tomášek, Kowalczyk)

HK Opava: Wanecki (Urbisch) – Galvas, Černý T., Slaví, Holík, Mosler, Šindelář, Tuma – Wolf, Polok (A), Selingr (C), Grygar, Chalupa P. (A), Vítek, Herman, Pavelek, Černý L., Štindl, Rousek, Fedor
    HC ISMM Kopřivnice: Unzeitig (Šimeček) – Krutil, Teper, Čintala, Marek (A), Chalupa O., Kowalczyk – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Sluštík (A), Hrubž, Tomášek (C), Pargáč, Mach, Ollender, Červenka

Rozhodčí: Veselý – Rychlý, Vengřín