Bolzano – Znojmo 3:1 (kon.)
konec
HC Bolzano
3:1 (1:0, 2:0, 0:1)
Orli Znojmo
Středa 11.01.2017, 19:45 • Palaonda Eiswelle • Erste Bank Eishockey Liga • 42. kolo
Předzápasové kurzy: 1.88 4.7 2.92
Partner:
   
  55:18
  Vodný se dostal do dobré možnosti na pravém kruhu, mohl pálit do odkryté branky, ale na poslední chvíli byl jeho pokus zblokován.
   
  52:36
  Za držení protihráče je vyloučen na dvě minuty Egger a Znojmu se otevírá šance zahrát si přesilovku.
  51:49 HUGHESMAN - 3:1
   
  51:49
  Orli právě vstřelili branku!
  Přeci jen to půjde. Lakosovu střelu od modré po vyhraném buly tečuje nad beton Melicherčíka ADAM HUGHESMAN a Znojmo konečně maže nulu na svém gólovém kontě. Asistence: André Lakos, Teddy Da Costa.
   
  48:45
  André Lakos svou dělovkou z vrcholu kruhu málem sestřelil Melicherčíka, ten s velkou dávkou štěstí vyrazil puk nad sebe a ten poté odskákal mimo tři tyče.
   
  36:38
  Z ničeho nic vyrobilo Bolzano velkou chybu v rozehrávce a sám před Melicherčíkem byl Špaček, jenže kotouč poslal jen do nastavené lapačky slovenského brankáře.
  34:34 VALLERAND - 3:0
   
  34:34
  Bolzano právě vstřelilo branku!
  Parádně sehraná přesilovka domácích, kteří ihned po šanci lehce změnili postavení. Egger na modré posunul do levého kruhu Rootovi a jeho milimetrovou střílenou přihrávku tečuje do protipohybu brankáře MARC-OLIVIER VALLERAND. Asistence: Jesse Root, Alexander Egger.
   
  34:23
  Schwarz akrobaticky vyškrábl Vallerandovu dorážku, ale velký tlak pokračuje.
   
  33:05
  Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bartoš – 2 min., hákování).
   
  29:59
  Frigo využil zaváhání znojemského beka ve středním pásmu a jel sám na Schwarze, ten jej ale dokonale vystál a krade mu gólovku z hokejky!
  24:04 BERNARD - 2:0
   
  24:04
  Bolzano právě vstřelilo branku!
  Videokontrola potvrzuje, že ANTON BERNARD dokázal propasírovat puk až za brankovou čáru po předchozím odrazu a domácí vedou už 2:0. Asistence: Dennis Kearney, Hannes Oberdörfer.
   
  24:04
  O chvíli později má Bolzano ruce nad hlavou, po buly a střele od modré se totiž puk odrazil od Bernarda směrem do branky, Schwarz se po něm vrhl, ale jestli ho zastavil před brankovou čarou, je otázkou.
   
  23:34
  Marek Schwarz vs. Glen Metropolit 1:0. Nejzkušenější borec na ledě s několika sezónami v NHL za sebou jel sám na českého brankáře, ten ale byl na ledě včas a jeho pokus vyráží.
   
  22:15
  Ou, tak teď se Melicherčík dvakrát jen ohlédl za sebe. Nejprve si mezi kruhy vybruslil Vodný, chvíli po něm pálil tvrdě Lakos. Bolzano mělo štěstí.
   
  20:57
  Vyloučení v týmu HC Bolzano (Palmieri – 2 min., podražení).
   
  15:28
  Asi největší šance Znojma v dosavadním průběhu. Lattner vybojoval kotouč ve vlastním pásmu, v přečíslení dvou na jednoho jej předložil Bořutovi, jeho bekhend ale chytá spolehlivý Melicherčík.
   
  11:21
  Skvělou přihrávku mezi kruhy dostal Root, rychlým švihem těsně míjí znojemskou branku.
  06:20 Ryan GLENN - 1:0
   
  06:20
  Bolzano právě vstřelilo branku!
  Znojemská pětice hráčů se ve vlastním pásmu sjela k sobě a trestuhodně zapomněla na zcela volného RYANA GLENNA. Ten dostal přesnou přihrávku na pravý kruh, měl spoustu času, kličkou se vyhnul Schwarzovi a otevírá skóre. Asistence: Jesse Root, Daniel Frank.

  Lukáš Peroutka

  Branky a nahrávky: 7. Glenn (Root, Frank), 25. Bernard (Kearney, Oberdörfer), 35. Vallerand (Root, Egger) – 52. Hughesman (Lakos, Da Costa)


  HC Bolzano: Melicherčík (Smith) – Egger, Oberdörfer, Glenn, Everson, Seymour, Glira, Gellert, Luoma – Vallerand, Metropolit, Palmieri – Reid, Oleksuk, Frigo – Frank, Root, Insam – Kearney, Bernard, Gander.
  Orli Znojmo: Schwarz (Nechvátal) – Šulák, Stehlík, Lakos, McMonagle, Bořuta, Biro, Kadeřávek – Lattner, Bartoš, Györi – Beroun, Pucher, Podešva – Vodný, Da Costa, Hughesman – Csamangó, Wronka, Špaček.

  Rozhodčí: M. Nikolić, Štolc – Raković, Zgonc