Zlín – Kometa Brno 2:6 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 5:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:4 (kon.)
HC Olomouc
2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 12.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • DHL Extraliga juniorů • 33. kolo

57:03
    Aby uklidnili náznaky potyčky, odesílají raději rozhodčí oba aktéry (Marek – OLO, Heinrich – JIH) na trestnou lavici za hrubost.

32:28
    Další přesilová hra Kohoutů. Dvě minuty za podražení si odsedí Hrabaň (JIH).

29:07
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Vyloučen Heinrich (JIH) za krosček.

19:26
    Jihlava si zahraje přesilovou hru. Hákováním se provinil Kuba (OLO).

04:54
    Olomouc se nemohla dostat z obranného pásma, nakonec Beier (OLO) chtěl odclonit soupeře svému spoluhráči, ale počínal si nedovoleně a odsedí si 2 minuty za bránění ve hře.

03:03
    Je tady první přesilová hra. Rezek (JIH) byl potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 13. Kališ (Tomaník, Beier), 35. Rutar (Jelínek) – 20. Heinrich (Mejzlík), 21. Čermák (Mejzlík, Heinrich), 27. Rezek (Maštera), 54. Mejzlík (Čermák)

HC Olomouc: Sonnek (Schejbal) – Rutar, Spurný, Spálovský, Kališ, Beutl, Škoda – Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Jelínek, Šťastný, Kuba.
    HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Pražák, Srnský, Váňa, Huňáček, Kadlec, Hrabaň – Maštera, Heinrich, Mejzlík, Kadleček, Peschout, Geier, Čermák, Kraučuk, Rezek.

Rozhodčí: Dědek – Čelechovský, Maťašovský