Philadelphia – Vancouver 5:4 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Pittsburgh 4:1 (kon.) | Tampa – Buffalo 4:2 (kon.)
Nashville – Boston 2:1 (kon.) | Minnesota – Montreal 7:1 (kon.) | Dallas – Detroit 5:2 (kon.)
Colorado – Anaheim 1:4 (kon.) | Edmonton – New Jersey 3:2 (po pr.) | Los Angeles – St. Louis 5:1 (kon.)
Minnesota Wild
7:1 (1:0, 3:0, 3:1)
Montreal Canadiens
Pátek 13.01.2017, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou! (04:42:07)

Československá stopa
    Tomáš Plekanec (MTL) 1 + 0, čas na ledě – 16:17.

Tři hvězdy zápasu
    1. Eric Staal (MNS) – 1 + 2
    2. Nino Niederreiter (MNS) – 2 + 0
    3. Mat Dumba (MNS) – 0 + 3

Ve třetí třetině jsme mohli vidět hned 4 branky. Nejprve se ve 44. minutě trefil Zucker, o 3 minuty později přidal další přesný zásah Suter a v 55. minutě přidal svou druhou branku Niederreiter. Plekanec si připsal jediný gól svého týmu 9 vteřin před koncem zápasu.
    Střely ve třetí třetině: MNS – 10, MTL – 5.

59:51 Tomáš PLEKANEC - 7:1

59:51
    Montreal právě vstřelil branku!
    Montreal nakonec slaví čestný úspěch! Jeff Petry dostal križnou nahrávku na levý mantinel a vrátil puk před branku, kde ho z jedničky poslal do odkryté branky TOMÁŠ PLEKANEC. Český útočník tak potvrzuje formu z minulých zápasů. Asistence: Jeff Petry, Sven Andrighetto.

57:59
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Chris Stewart – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Paul Byron – 5 min., bitka).

57:59
    Schroeder (MNS) (2 minuty, krosček).

57:10
    Price předvedl fantastický zákrok proti střele Haula!

56:57
    Střela Webera minula odkrytou branku Dubnyka a ten tak stále drží čisté konto.

56:13
    Dubnyk si poradil se střelo Redmonda a kotouč ukryl před dotírajícími soupeři.

55:20
    Je sympatické, že Montreal to nezabalil a stále útočí a je častěji na puku.
    54:26 Nino NIEDERREITER - 7:0

54:26
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné! Včera Montreal 7 gólů vstřelil a dnes obdržel! Jason Pominville se obtočil kolem branky a snažil se zaskočit Price, ten si s jeho pokusem poradil, ale puk se odrazil k osamocenému NINU NIEDERREITEROVI, který pohotovou střelou uklidil puk do odkryté klece. Asistence: Jason Pominville, Erik Haula.

53:10
    Na hráčích Montrealu je vidět únava ze včerejšího zápasu a nejsou schopni konkurovat dobře hrající Minnesotě.

52:37
    Weberovo nahození Dubnyk stáhl ze vzduchu lapačkou a následovat bude buly před domácím gólmanem.

51:20
    Další vhazování už Plekanec vyhrál rovnou, ale Petryho rozehrávka nebyla přesná.

51:15
    Minnesota vyhrála vhazování před Pricem, ale Plekanec si vzal kotouč rychle zpět.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 3. Folin (E. Staal, Brodin), 27. E. Staal (Coyle, Dumba), 28. Schroeder (Spurgeon, Suter), 38. Niederreiter (M. Koivu, Dumba), 44. Zucker (Spurgeon, Mikael Granlund), 47. Suter (Dumba, E. Staal), 55. Niederreiter (Pominville, Haula) – 60. Plekanec (Petry, Andrighetto)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Suter, Spurgeon, Brodin, Dumba, Scandella, Folin – Parise, E. Staal, Coyle – Zucker, M. Koivu, Mikael Granlund – Niederreiter, Haula, Pominville – Stewart, Graovac, Schroeder.
    Montreal Canadiens: Price (Montoya) – Jemelin, S. Weber, Beaulieu, Petry, Barberio, Redmond – Pacioretty, Danault, Radulov – Lehkonen, Plekanec, Byron – Andrighetto, T. Mitchell, Flynn – Carr, McCarron, Terry.

Rozhodčí: Lee, St. Pierre – Gibbons, Mach

Diváci: 19 104