Interobal Plzeň – Vysoké Mýto 4:3 (kon.) | Litoměřice – Třinec 1:1 (kon.) | Hradec Králové – Hodonín 4:7 (kon.)
Česká Lípa – Chrudim 1:9 (kon.) | Zruč n/S – Helas Brno 7:4 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
4:7 (1:3)
FC Tango Hodonín
Pátek 13.01.2017, 20:301. Futsal liga • 14. kolo

Ode mě pro dnešek vše, díky za pozornost a příště zase na počtenou. (22:15:20)

40:00
    Je konec, Tango si dnes odváží tři body a pro Mados je tak v momentální situaci záchrana v nejvyšší soutěži už hodně komplikovaná. Každopádně však ne nereálná. Jak to letos celé dopadne se ale dozvíme až v dalších týdnech.

39:59
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Se sirénou ještě vypálil BOHUMÍR DOUBRAVSKÝ a trefuje prázdnou bránu – 4:7.

39:55
    Je rozhodnuto, Tango si dnes odveze hodně důležité tři body.

39:25
    Každopádně i hosté hrají velice dobře a snaží se být v defenzivě bezchybní.

39:20
    Hradec to stále vehementně zkouší, nyní mu ale chybí také štěstí v koncovce.

38:14
    Utkání má nakonec poměrně zajímavý náboj, před pěti minutami to tak ještě nevypadalo. Každopádně Tango se teď musí hodně bránit, aby se Hradec zkutečně nedostal z ničeho nic na dostřel.

37:46
    Power play zase zkouší Hradec a tlačí se směrem na branku Tanga.

37:33
    A tak Hradec má ještě motivaci a případné dvě branky by už znamenaly dělbu bodů!

36:57
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Chromek křížně našel před brankou osamoceného ROMANA JELÍNKA, který neměl problém trefit prázdnou bránu.

36:33
    Tango riskuje a jde také zkusit početní výhodu.

36:33
    Hostující Buršík schytal tvrdou střelu od Chvály do hodně nepříjemných míst, odraženému míče poté využívá ADAM CHROMEK – 3:6.

36:02
    Hradec kombinuje a snaží se ještě alespoň snížit, i případné tři branky by ale nic neměnili, jelikož Hodonín drží čtyřbrankový náskok.

35:10
    Mados to ještě zkouší a sahá po powe-play. Rozlišovací dres si bere Beran.

35:08
    Oddechový čas pro Hradec.

35:08
    BOHUMÍR DOUBRAVSKÝ uspěl v souboji jeden na jednoho a pak také úspěšně překonal brankáře – 2:6.

33:38
    Ještě jsem zapomněl zmínit, že už dobré tři minuty mají domácí pátý akumulovaný faul, hosté se dokázali udržet na třech, které nasbírali snad v prvních dvou minutách.

33:36
    Další karta zřejmě za řeči, a to pro domácího Berana.

Ondřej Novotný

Branky: 18. Zdržálek, 21. Jelínek (Chromek), 37. Chromek, 37. Jelínek (Chromek) – 5. Veselovský (Chadzidis), 9. Veselovský (Levčík), 12. Levčík, 24. Višváder (Řezníček), 26. Veselovský, 36. Doubravský (Levčík), 40. Doubravský

Karty:   29. Chromek (SLM), 30. Jelínek (SLM), 34. Beran (SLM) – 20. Veselovský (HOD), 25. Doubravský (HOD), 29. Chadzidis (HOD)

MADOS MT Hradec Králové: Ondráček (21. Ordelt) – Jelínek (C), Friedl, Chromek, Zdržálek, Chvála, Beran, Novotný, Habrman, Fenz, Šejvl.
    FC Tango Hodonín: Lupač ( Dvořák) – Chadzidis, Cenek, Svoboda, Řezníček, Buršík, Levčík, Veselovský, Višváder, Belaník, Doubravský.

Rozhodčí: Čurda – Nagy