Tottenham – West Brom 4:0 (kon.) | Burnley – Southampton 1:0 (kon.) | Hull City – Bournemouth 3:1 (kon.)
Sunderland – Stoke 1:3 (kon.) | Swansea – Arsenal 0:4 (kon.) | Watford – Middlesbrough 0:0 (kon.)
West Ham – Crystal Palace 3:0 (kon.) | Leicester – Chelsea 0:3 (kon.)
Sunderland AFC
1:3 (1:3)
Stoke City
Sobota 14.01.2017, 16:00 • Stadium of Light, Sunderland • Anglická Premier League • 21. kolo

Dnešní nesmírně zajímavý zápas je u konce. Stoke City dokázalo během necelých pětatřiceti minut v prvním poločase vsítit hned tři góly a i přesto, že Sunderland záhy snížil, tak mu to na tři body už stačilo. Hrdinou zápasu se stal Marko Arnautovič, jenž vsítil prvné dvě branky Stoke, Peter Crouch díky třetímu gólu ve třetím utkání v řadě je jedinou trefu od pokoření mety sta branek v Premier League. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (18:02:51)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 10:8. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 14:13. Zákroky brankářů: 3:2.
    Stoke City získalo na půdě Sunderlandu všechny tři body díky skvělému prvnímu poločasu.

90+6

90+5
    V samém závěru ještě dostává žlutou kartu domácí Januzaj.

90+5
    Hosté dohrávají zápas na vlastní polovině, Januzaj fauloval Crouche.

90+4
    Utkání se spíše dohrává, u balónu je stále Stoke.

90+3
    Hosté znovu udrželi balón ve středu hřiště.

90+2
    Sunderland stále marně krouží kolem pokutového území soupeře, v ofsajdu byl navíc přistižen van Aanholt.

90+1
    Rozhodčí Dean přidává nad rámec normální hrací doby pět minut.

90
    Hosté nyní v poklidu kombinují na vlastní polovině.

89
    Stoke střídá podruhé, hřiště opustil Shaqiri a nahradil ho Ngoy.

88
    Domácí už opravdu nemají téměř žádný čas a musí hodně riskovat.

87
    Fanoušci opět houfně opouštějí stadion.

86
    Černé kočky se snaží dát do útoku všechny síly, ale ke gólové šanci se dostat nemohou.

85
    Hosté nyní kombinují na vlastní polovině.

84
    Denayer fauloval Johnsona, Stoke tak může hru na chvíli uklidnit.

83
    Na opačné straně centroval Whelan, nikoho ze spoluhráčů však nenašel.

82
    Ke střele se dostal Defoe, ten ale trefil pouze stojícího hráče před sebou.

Viktor Sandev

Branky: 40. Defoe (Love) – 15. Arnautović, 22. Arnautović (Crouch), 34. Crouch (Adam)

Karty:   62. Djilobodji (SUN), 72. van Aanholt (SUN), 90+5. Januzaj (SUN) – 56. Adam (STK)

Sunderland AFC: Mannone – Denayer, O'Shea (C), Djilobodji – Love, Seb. Larsson, Rodwell, van Aanholt – Borini, Defoe, Januzaj.
    Náhradníci: Mika – Maja, Embleton, Asoro, Jones, Manquillo, Honeyman.

Stoke City: Grant – Johnson, Shawcross (C), Martins Indi, Pieters – Whelan, Adam (68. Afellay) – Shaqiri (89. Ngoy), Allen, Arnautović – Crouch.
    Náhradníci: Given – Bardsley, Muniesa, Ngoy, Taylor, Imbula Wanga, Afellay.

Rozhodčí: Dean – Collin, Cook