Ostrava – Bohemians 6:10 (kon.) | Mladá Boleslav – Tatran 6:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:3 (3:1, 1:1, 2:1)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Sobota 14.01.2017, 19:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 16. kolo

Bitvu prvního s druhým zvládla lépe domácí Mladá Boleslav, která přehrála Tatran Střešovice i podruhé v sezóně, tentokrát výsledkem 6:3. Gólový účet třetí třetiny otevřel domácí Josef Pluhař, který zvýšil na 5:2. Hosté pak vsadili na hru bez brankáře,v níž nejprve Mikuláš Komárek snížil, ale vzápětí pečetil výsledek do prázdné branky Jakub Gruber. (21:07:35)

59:54
    Tatran opět bez brankáře, Meliš z první netrefil poloodkrytou branku.

59:22
    Jiří Curney vystřelil do nohou brankáře Kafky.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:16
    Domácí už mohou hrát s klidem a užívají si závěr zápasu.
    57:29 Jakub GRUBER - 6:3

57:29
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tatran hrál opět power-play, která se tentokrát nevyplatila. Do prázdné branky se trefil JAKUB GRUBER. Asistence: Petr Kološ.

56:20
    Kafka se vrátil do střešovické branky.

56:02
    Komárek měl další šanci. Tentokrát těsně minul branku!
    55:15 Mikuláš KOMÁREK - 5:3

55:15
    Tatran právě vstřelil branku!
    A hosté při power-play vykřesali jiskřičku naděje na zvrat! Z pravé strany vypálil MIKULÁŠ KOMÁREK, který se trefil pod ruku brankáře Bauera. Asistence: Marek Beneš.

54:20
    Hosté to zkoušejí s prázdnou brankou!

54:18
    Hosté si vyžádali oddechový čas.

53:30
    Curney hledal na zadní tyči Krajcigra. Ten ale dostal míček na dlouhou hůl a tak ho nedokázal usměrnit za Kafku.
    52:37 Josef PLUHAŘ - 5:2

52:37
    Domácí pojišťují své vedení! Po přihrávce Jakuba Grubera sklepl míček ze vzduchu za Kafku JOSEF PLUHAŘ – 5:2. Asistence: Jakub Gruber.

51:47
    Hosté teď nedokáží založit pořádnou akci. To Technologům samozřejmě vyhovuje.

50:12
    Do konce třetí třetiny zbývá necelých deset minut. Domácí stále hájí dvoubrankový náskok.

Martin Augustin

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Natov (Curney), 16. Ta. Chroust, 19. Fojta, 29. Jelínek (To. Chroust), 53. Pluhař (Gruber), 58. Gruber (Kološ) – 9. Jak. Kolísko (TS), 33. Svačinka (Marek Beneš), 56. Komárek (Marek Beneš)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (48. Rytych) – Novák, Kološ, Gwuźdź, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek, Křenek – Pluhař, Novotný, To. Chroust – Ta. Chroust, Bína, Bouška – Gruber, Curney, Krajcigr – Fojta, Natov.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kafka (43. Mich. Rebro) – Deutsch, Švejkovský, Fořt, Svačinka, Mühlfait, Marek Beneš, Vítovec – Ullmann, Komárek, Slavík – Jak. Kolísko, Meliš, Němeček – Svoboda, Wojnar, Brautferger.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora