Kopřivnice – Val. Meziříčí 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Vsetín 5:6 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 8:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 5:1 (kon.) | Řisuty – Jablonec n/N 6:3 (kon.)
Klášterec nO – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 10:3 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:8 (kon.)
Sokolov – Klatovy 4:5 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 0:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Kolín 2:7 (kon.)
Trutnov – Bílina 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Vrchlabí 4:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
HC Technika Brno
Sobota 14.01.2017, 17:00 • RT TORAX ARENA • 2. liga skupina Východ • 33. kolo

Z dnešního dne to je ode mne z RT TORAX ARENY vše, přeji příjemný zbytek večera a těším se na vás zítra ve 14:30 u zápasu extraligových mladších dorostenců s Warriorem Brno.
    Na počtenou! (19:19:00)

Závěr třetiny a i utkání byl vyhrocený. Úplně zbytečně a stejně to na výsledku 8:2 pro HC RT TORAX Poruba 2011. Ve třetí třetině byla rozhodující 45. minuta, kdy se v rozpětí devíti vteřin trefil Marek Smrčka a následně Jakub Illéš. Hosté dokázali výsledek korigovat o minutu později, když si připsal Peter Bustin vlastňáka Slavíka.

Technika překvapení neuskutečnila a domácí tak po měsíci konečně plně bodovali.

59:56
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Švaňhal – 2 min., sekání).

59:33
    Čech krotí puk a následně si po odpískání opravuje masku. Bude se vhazovat po jeho pravici.

58:40
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Slavík – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Benýšek – 2 min., hrubost).

57:50
    Benýšek zavezl kotouč do útočné třetiny, ale tam o něj se spoluhráči přichází. Nedokázali černý předmět zkrotit a ohrozit porubskou bránu.

56:39
    Dresler vypálil dělovku od modré čáry. Novák však vše viděl a s přehledem vyřešil schováním kotouč do lapačky.

55:52
    Čech přerušuje hru po střele Medka.

55:26
    RT TORAX dosáhl deváté branky a přestože za brankou svítilo červené světlo, hlavní sudí branku neuznává pro dosažení kopnutím.

54:00
    Technice odpískána hra vysokou holí. Vhazuje se ve středním pásmu.

53:30
    Šidák měl snížení na dosah, jenže mu kotouč z hole odskočil a poskakující pryž nedokázal zkrotit ani Stehlík, který se snažil i dorážet. Čech si levou tyč uhlídal.

52:40
    Čech měl opět práci a opět byl bezchybný. Kotouč zachytil a nechal vhazovat po své pravici.

51:50
    Čech se zaměřil na hráče s pukem v levém rohu a po odražení do středu hřiště se nestačil přesunout do středu brankoviště. Florkovi byla dorážka znemožněna blokováním hokejky Kalužou. Rozhodčí to neposoudil jako nedovolený zákrok.

50:28
    nahození Štencla od modré končí na bruslích Puziče. Kotouč se odráží levého do rohu z pozice gólmana.

50:10
    Zakázané uvolnění Poruby.

49:20
    Čech přerušuje hru po nahození Benýška.

45:45
    Technika právě vstřelila branku!
    On to v podstatě byl vlastní gól Slavíka, který pak rozzlobeně třískl hokejkou do mantinelu. Puk po jeho teči prošel Čechovi mezi betony a za autora gólu bal označen PATRIK MATOV. Asistence: Karel Benýšek a Patrik Štancl.

44:53
    Oddechový čas pro hosty.

44:53
    Poruba právě vstřelila branku!
    Ještě nabyla pořádně oznámena předchozí branka a už se stav utkání mění! JAKUB ILLÉŠ posílá puk do odkryté klece Techniky. Asistence: Marek Sedlář a Rostislav Vaněk.

44:44
    Po dlouhém dobývání Novákovy brány se domácí i v třetí třetině radují z dosažení gólu. Autorem branky je MAREK SMRČKA. Asistence: Petr Seidler a David Zachar.

44:30
    Michal Brzobohatý byl odstaven od puku až za brankou Čecha a to Adamíkem.

43:19
    Čech měl v brankovišti plno. Rozhodčí však nepřerušuje hru, neboť se na ledě válí Puzič.

41:46

41:20
    Ale i Novák se musí mít na pozoru. Střela Illéše jej však nijak nenachytala v nedbalkách.

40:59
    Ten kryje střelu Stehlíka.

40:20
    Větší část přesilovky si přenesli Brňané do třetí třetiny a začali velice dobře. Vyhráli buly a protlačili se před Čecha.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:37.

Druhá třetina přinesla pro Porubu potřebný klid v podobě čtyř dosažených gólů. A to jak v normálním počtu hráčů, tak v početní výhodě i v oslabení.

Technika sice kousala, ale Čechovo brankářské umění neodkouzlila jako v první třetině. Zápas dle výsledku ovšem není jednoznačnou záležitostí. Hosté svou kůži nedávají zadarmo, jen se prostě nedokáží gólově prosadit. Chybí jim to pověstné štěstíčko.

40:00

39:46
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Seidler – 2 min., vysoká hůl).

39:39
    Těsně před Čechem neprostrčil puk za brankovou čáru Stehlík.

39:15
    Nicméně se dál drží hosté kotouče a okupují prostor Čechového brankoviště.

38:20
    Švaňhal měl puk dlouho na holi a jelikož se mu nenabídl nikdo ze spoluhráčů na nahrávku, musel obkroužit třetinu. Ve finále mu kotouč odskočil až do středního pásma a tak musela Technika útočnou třetinu vyklidit.

37:08
    Poruba se dvakrát po sobě provinila ofsajdem.

35:51
    Po buly po levici Čecha poté, co chytil střelu Florka, musí porubský gólman řešit další hrozbu. Patrik Brzobohatý se objevil před brankou zezadu a snažil se kotouč dostat za brankovou čáru kolem pravé Čechovy tyče.

35:41
    Tvrdé souboje na mantinelech vyhrávají domácí borci. Technika má proto málo příležitostí střílet na Čecha a získávat si tím i tlak.

34:56

34:27
    DAVID ZACHAR se protáhl kolem střídaček, a byť byl podražen a najel do gólmana, čímž jej i srazil, rozhodčí uznal dosažení branky a Poruba vede už o pět gólů.

34:00
    Do úniku se dostal Dresler, ale Novák se snažil na obou stranách brány držet betony a tím nedovolil Porubským skórovat v oslabení.

33:40
    Technika drží pásmo a zkouší najít vhodný okamžik ke střele.

32:56
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Kaluža – 2 min., hákování).

31:58
    Střídání gólmanů v týmu HC Technika Brno: ze hřiště odchází Slavíček, přichází Novák.

31:58
    Nahrávka Dreslera přes pásmo byla exkluzivní! MICHAL SZTEFEK už mohl jen zavěsit pod horní tyč. Slavíček se včas nepřesunul a na kotouč nedosáhl. Asistence: Jan Dresler a Jakub Illéš.

31:10
    Kotouč je mimo ledovou plochu, ale vylučovat se nebude. Vhazuje se blíže k bráně Techniky.

30:03
    DOMINIK KAFKA se nenechal odstavit o puku a z polo otočky a špičkou hole poslal kotouč nad levé gólmanovo rameno. Asistence: Marek Kaluža.

29:40
    Slavíček chytá střelu od modré z hole Tichého.

28:26
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Brzobohatý Michal – 2 min., držení protihráče).

27:19
    Medek se pustil do útoku, jenže byl zatlačen až za Čechovu bránu a z gólové šance nebylo nic.

26:09
    Slavíček zakopl o vlastního hráče a před Illéšem zela prázdná polovina brány. V té rychlosti sledu událostí puk nedopravil do brány.

25:08

24:10
    Icing hostů. Bude se opět hrát před Slavíčkem.
    Druhá liga má dnes bohatý program...

23:00
    Tlak do brány ze strany domácího týmu pokračuje. Jen nepřesnost míření brání v navýšení skóre.

22:10
    46 vteřin před vypršením trestu využívá Poruba přesilovou hru. MICHAL SZTEFEK skóruje střelou po ledě. Asistence: Jan Dresler.

22:00
    Odstřelování končí v momentě lapení kotouče Slavíčkem. Do jedné ze střel si lehl Benýšek a zabránil tím gólu. Pak už bylo vše v režii gólmana, který přerušil hru.

20:56
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Biolek – 2 min., nedovolené bránění). Souboj ve středním pásmu skončil faulem.

00:40
    Puk lítá z hokejky na hokejku a hraje se převážně ve středním pásmu.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:46.

Poruba vstoupila do zápasu bleskovým vedením díky střele Dominika Kafky. Po sedmi minutách se RT TORAX dostal do dvoubrankového vedení, když se po ataku na svou osobu přeci jen prosadil nový muž v týmu Jan Dresler.
    Technika snížila při své druhé početní výhodě zásluhou Petera Bustina ke konci první dvacetiminutovky.
    Do šaten šli spokojeni jistě oba týmy. Poruba tím, že vede a Technika, že dokázala držet s favoritem utkání krok.

20:00

19:40
    Porubští se pokouší získat dvoubrankové vedení zpět. Do konce třetiny moc času nezbývá.

18:31
    Bleskově využitá přesilovka. PETER BUSTIN našel skulinu mezi pravým ramenem a tyčí a snižuje na rozdíl jedné trefy. Asistence: Adam Šidák.

18:15
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Kaluža – 2 min., podražení).

17:54
    Dělovka Zachara se otřela o výstroj Slavíčka a puk odletěl na druhou stranu ledové plochy.

17:10
    Porubský útok se provinil ofsajdem.

16:59
    Technika vykázána do středního pásma pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

15:48
    Civka vystihl nahrávku a zastavil tak, ve středním pásmu, najetý porubský útok.

14:50
    Icing Poruby.

14:35
    Až teď se povedlo Grunwaldovi vyvést puk a umožnit spoluhráčům střídat.

14:20
    RT TORAX je neustále na straně Techniky, které dochází síly a potřebovala by nutně vystřídat.

13:59

13:18
    nahození Moskála od modré čáry těsně před Slavíčkem tečoval Zachar, ale puk trefil připraveného brankáře.

12:55
    Až nyní se Poruba usídlila v pásmu a kombinuje kolem brány.

11:59
    Vyloučení v týmu HC Technika Brno (Stehlík – 2 min., faul kolenem). Boje ve středním pásmu a neustálé měnění majitele puku si vyžádalo daň. Technika jde neúmyslně do oslabení.

10:00
    Technika zvýšila obrátky a přidělává porubské obraně čím dál tím víc práce.

08:53
    Nebezpečný byl pro Techniku Rostislav Vaněk. jeho projektil skončil na výstroji Slavíčka.

07:58
    Na pozoru se musel mít Čech když se před něj dostal Stehlík.

07:29
    I když dostal JAN DRESLER sekeru, pokračoval ve hře a zápěstím poslal puk na bránu. Úspěšně! Autorem branky je. Signalizovaný trest se tedy neukládá. Asistence: Michal Sztefek a Martin Piecha.

07:14
    Sztefek si hlídal puk na holi a po obloučku kolem obránců vystřelil z osy hřiště. Puk se odrazil od betonů na hůl Dreslera, který byl pak faulován a rozhodčí ponechal Porubě výhodu.

06:50
    Ofsajd domácího týmu.

06:11

05:45
    Čtvrtníček obkroužil bránu a prudce poslal puk po ledě do brány. Přesouvající se gólman kotouč zachytil a zabránil tak vyrovnání.

05:10
    Početní výhoda hostům nikterak nevychází. Domácí brání už na červené čáře a nehodlají soupeře pustit před Čecha.

04:11
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Sedlář – 2 min., sekání).

03:39
    Váhal se střelou až poslal Medek kotouč na horní síť porubské brány.

02:58
    Lehká teč špičkou hole Smrčky mohla skončit za Slavíčkem. Puk se otřel o vzdálenější tyč.

02:20
    Vhazuje se po pravici Čecha poté, co zastavil pokus Grunwalda.

00:51
    Akci dvou na jednoho nemohli vyřešit porubští útočníci líp! David Zachar nahrál na pravou stranu najíždějícímu DOMINIKU KAFKOVI, který střelou pod víko otevírá skóre. Asistence: David Zachar.

00:25
    Slavíček si poprvé sahá na puk po střele Illéše.

00:18
    Na kotouč je domácí tým a už je i v útočné třetině.

00:01

Do brankoviště Poruby se staví v plné výstroji a výzbroji Jakub Čech.

Hezký sobotní večer z RT TORAX ARENY!
    Vítáme Vás při sledování 33. kola 2. ligy skupiny Východ, kdy se střetává druhý tým tabulky s posledním.

Mužstva nastoupí v těchto sestavách:

HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Čech) – Slavík, Dresler, Flašar, Tichý, Kaluža, Bail, Puzič, Adamík – Smrčka, Kafka, Piecha, Moskal, Illéš, Kuťák, Zachar, Sztefek, Seidler, Sedlák, Vaněk, Tomčák

HC Technika Brno: Slavíček (Novák) – Civka, Štancl, Brzobohatý M., Vágner, Biolek, Benýšek, Brzobohatý P., Švaňhal, Florek, Stehlík, Čtvrtníček, Bustin, Medek, Adam, Matov, Grunwald

Rozhodčí: Krenželok – Rožánek, Garčančík.

Nakopne se porubský motor doma proti poslednímu týmu tabulky? Přijďte shlédnout utkání 33. kola a bavit se hokejem!
    Sledovat můžete i zde na onlajnech, budeme Vám zprostředkovávat veškeré dění na ledě.