Havířov – Slavia 2:3 (kon.) | Olomouc – Kolín 6:0 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
Sparta – Jihlava 0:4 (kon.) | Vítkovice – Letňany 4:0 (kon.) | Vsetín – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Pardubice – Zlín 8:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:3 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 4:5 (1:2 po s.n.)
Písek – Kladno 2:12 (kon.) | Havlíčkův Brod – HC Litvínov 7:3 (kon.) | Mountfield HK – Třinec 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Bílí Tygři Liberec
Sobota 14.01.2017, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

58:31
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jan Bečka – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jan Kotyza – 2 min., sekání).

53:47
    Na dvě minuty je vyloučen Petr Štaif (KVA) za vražení na hrazení.

51:13
    Domácí mají šanci srovnat! Na dvě minuty je vyloučen Jakub Žůrek (LIB) za podražení.

45:58
    Nepříjemná situace pro hosty! Na dvě minuty je vyloučen David Aubrecht (LIB) za nedovolené bránění.

39:45
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Petr Had – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (David Aubrecht – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (David Holub – 2 min.).

39:09
    Na dvě minuty je vyloučen Miloslav Adamec (KVA) za hákování.

32:11
    Na pět plus osobní trest do konce utkání je vyloučen Otakar Šik (KVA) za vražení na hrazení. Vyšší trest odpyká Adam Křemen.

29:13
    Na dvě minuty je vyloučen Michal Hotěk (KVA) za podražení.

24:25
    A je tu další vyloučení na straně Karlových Varů. Na dvě minuty je vyloučen Petr Štaif (KVA) za faul kolenem.

20:37
    Na dvě minuty je vyloučen Petr Kořán (KVA) za podražení. Hosté si tak zahrají první přesilovou hru.

11:00
    Máme tu první vyloučení na straně hostů, kdy za podražení míří Jakub Žůrek (LIB) na dvě minuty na trestnou lavici.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 3. Hotěk (Šik), 41. Bečka (Zavřel, Bernáth) – 34. Hájek (Bitman), 49. Šír (Jeník, Bálik), 50. Litera

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Kašpar) – Bernáth "A", Cankov, Zavřel, Štaif, Ptáček, Kořán, Kala, Tureček – Bečka "C", Šik, Hotěk, Šťastný, Halberštát "A", Holub, Maydl, Ptáček, Křemen, Fečo
    Bílí Tygři Liberec: Hrstka (Novák) – Had, Žůrek, Bálik, Adamec, Ira, Aubrecht, Habermann – Maťátko, Šír, Jeník, Mocek "A", Hájek "C", Litera "A", Kotyza, Charvát, Damašek, Šafařovský, Bitman

Rozhodčí: Malá – Gerát, Zimmermann