Slavia – Hainan 0:0 (kon.) | Žižkov – Vltavín 3:0 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 2:2 (kon.)
Senica – Sereď 0:0 (kon.) | Trenčín – Nitra 0:0 (zruš.) | Jablonec – Zápy 2:1 (kon.)
Slovácko – Vítkovice 4:0 (kon.) | Zlín – Opava 3:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 1:0 (kon.)
Chorzów – Karviná 0:1 (kon.) | Vlašim – Jirny 9:1 (kon.) | Žilina – Olomouc 3:1 (kon.)
Trenčín – Nitra 1:0 (kon.) | Zlín – Opava 1:0 (kon.) | Trnava – Znojmo 2:2 (kon.)
Žižkov – Litoměřicko 0:2 (kon.) | Varnsdorf – Neugersdorf 0:0 (zruš.)
FK Senica
0:0 (0:0)
ŠKF Sereď
sk Sobota 14.01.2017, 11:00Přípravný zápas

90
    Koniec zápasu. (12:38:03)

Ani druhý polčas gól nepriniesol a to znamená, že v tomto prípravnom zápase sme žiadny nevideli. Sereď svojho súpera prestrieľala, ale nerozhodné skóre sa od začiatku duelu nepohlo.

46
    Začal sa druhý polčas.

Do druhého dejstva tímy určite zmenia svoje jedenástky a šancu dostanú ďalší hráči, ktorí sa v úvode nemali šancu ukázať.

45
    Prvý polčas sa skončil.

V prvom polčase bol prekvapivo aktívnejším tímom ten zo Serede, čomu svedčí aj pomer striel 8:0 (5:0) pre druholigistu. Góly sme však v úvodnom dejstve nevideli a tak sa strany zmenia za stavu 0:0.

1
    Stretnutie sa práve začalo.
    Zostava FK Senica.

FK Senica

Tím zo Záhoria je veľmi rád, že Myjava opustila najvyššiu súťaž a tak sa nemusí obávať vypadnutia. Klub opustili legioníri Alberto Delgado, Pedro Astray, Paul Quaye a Richard Ebwelle, ktorí si hľadajú angažmán. David Březina ukončil hosťovanie zo Sparty Praha, do Dunajskej Stredy sa sťahuje Jakub Kosorin.

Do tímu naopak prišiel záložník s veľmi zaujímavou minulosťou Michal Mravec, ktorý pôsobil v USA na University of Alabama, následne ho do MLS draftoval Kansas, ale v tejto lige si nezahral. Pôsobil aj v Poľsku, Holandsku a naposledy vo fínskom celku Rovaniemi, kde si zahral aj Európsku ligu. Na skúške sú obranca Josef Kvída a ďalší mladík Patrik Krčula. Ďalej príde aj srbský ofenzívny záložník Ivan Markovič, od ktorého si vedenie veľa sľubuje.