Znojmo – KHM Budapešť 4:3 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
4:3 (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0)
KHM Budapešť
Sobota 14.01.2017, 18:40 • Nevoga aréna • Erste Bank Young Stars League • 26. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný večer. (21:07:59)

Sledovali jsme zajímavé utkání, které měli Orli po většinu času pod kontrolou. Dvě minuty před koncem však hosté snížili na rozdíl jedné branky a o malou chvíli později při následném powerplay vyrovnali. Bod navíc získal pro Orly Jan Bulín, který v prodloužení proměnil únik.

62:23
    Orli právě vstřelili branku!
    Orli získají o bod více. JAN BULÍN se po chybě hostující obrany dostal do samostatného úniku a střelou pod vyrážečku nedal Gadacsimu žádnou šanci. Bez asistence.

61:56
    Nagy nebezpečně střílel od modré, ale těsně minul branku.

61:41
    Zakázané uvolnění Orlů. Vhazovat se bude tedy před Slavíkem.

60:56
    Mladí Orli se snaží vymyslet něco v útočném pásmu, avšak zatím se jim to příliš nedaří.

60:05
    Prodloužení se hraje od začátku 3 na 3.

60:01

60:00

59:15
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! Neuvěřitelné! Hosté vyrovnávají 45 sekund před koncem třetí třetiny. BOTOND NAGY se dostal mezi kruhy a vystřelil přesně mezi betony gólmana Slavíka. Asistence: Gabor Komjati, Kristof Barta.

59:03
    Hosté si berou oddechový čas.

59:00
    Hosté to zkusí bez gólmana.

58:24
    Tým KHM Budapešť právě vstřelil branku! ISTVAN SZÜCS šancí nepohrdl a krásně si pohrál s gólmanem Slavíkem, když mu udělal kličku do bekhendu. Bez asistence.

58:24
    Hosté pojedou trestné střílení za podražení při úniku.

58:10
    Szeredi se zjevil sám v levém kruhu, ale nedal!

57:40
    Zápas se dohrává.

56:16

55:24
    Jamborův pokuus z kruhu skončil vyražen ramenem hostujícího brankáře.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 3. Kruckovyč (Růžička, Oščádal), 17. Kosnar (Kuntoš, Janás), 51. Růžička (Kuntoš), 63. Bulín J. – 19. Barta, 59. Szücs, 60. Nagy (Komjati, Barta)

HC LERAM Orli Znojmo: Gerža (32. Slavík) – Kruckovyč, Pucher, Kuntoš, Brabec, Konečný, Peří, Hrubý – Bulín P., Fruhwirt, Růžička – Kosnar, Janás, Bulín J. – Oščádal, Niderhafner, Jambor – Fruvirt, Stromko, Minarčík.
    KHM Budapešť: Gadacsi (Kövari) – Kaiser, Siklosi, Poszar, Szalkai, Ban, Sandor – Horvath, Szeredi, Marosi – Nagy, Komjati, Szücs – Barta, Orosz, Fenyvesi.