Kerkrade – Feyenoord 0:2 (kon.) | Zwolle – Ajax 1:3 (kon.) | Arnhem – Twente 3:1 (kon.)
Willem II – Nijmegen 0:1 (kon.)
PEC Zwolle
1:3 (0:0)
Ajax Amsterdam
Neděle 15.01.2017, 14:30Nizozemská Eredivisie • 18. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas poměrem 3:1 a získává další body do tabulky. (16:23:24)

90+3

90+3
    Už se toho mnoho nestane. Ještě jednu rozehrávku z poloviny mají hosté.

90+3
    Mnoho fotbalové krásy poslední minuty zápasu nenabízejí.

90+1
    Hostující celek pokračuje v aktivní hře i v posledních minutách druhého poločasu.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik se bude nastavovat.

88
    Domácí fotbalisté se snaží s výsledkem něco udělat, ale nemohou se probojovat do zakončení.

86
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Lasse Schøne, přichází Donny van de Beek.

86
    Čtyři minuty zbývají do konce zápasu.

85
    Mustafa Saymak vedl útočnou akci svého celku, ale do zakončení se probojovat nedokázal.

83
    Dostáváme se do posledních deseti minut zápasu, hosté navýšili své vedení.

82
    Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Wouter Marinus, přichází Stefan Nijland.
    81. Hakim ZIYECH - 1:3

81
    Ajax právě vstřelil branku!
    Hostujíc celek navyšuje své vedení. Po samostatné akci se prosazuje pohotovou střelou HAKIM ZIYECH.

79
    Osobních soubojů začíná přibývat. Domácí se snaží vyrovnat, hosté velmi dobře brání.

75
    Sledujeme rychlý fotbal, více ze hry mají hosté, kteří vedou o gól.
    71. Nicolai BROCK-MADSEN - 1:2

71
    Zwolle právě vstřelilo branku!
    Po rychlé akci se prosazuje domácí celek. Centr ze strany usměrnil za brankovou čáru hlavou domácí NICOLAI BROCK-MADSEN.